Ga naar inhoud

IT'S OWL RIGHT

Actief
CommVopgericht 20242 jaar actiefHertenlaan 13, 1640 Sint-Genesius-Rode, BelgiëKBO/BCE: BE 1004.110.643
Samenvatting

IT'S OWL RIGHT is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 21.039 en een nettoresultaat van € 21.772. De solvabiliteit is beter dan 73% van 25.599 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
NACE 47750
1 vestiging
Schaal
€ 34.979balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 21.039
Winst
€ 21.772
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
69 Gezond Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
Jaarrekening 28 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 69verhoogt risicoCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 04-07-2025)Opgericht in 2024Omvang: balanstotaal € 34.979verlaagt risicoLiquiditeit 2,37, liquide middelen € 18.043Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
69 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 85% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 85
eigen vermogen 60,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 81
kortlopende schulden 39,9% · geldmiddelen 51,6%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 62,2%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.191 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 02-2025: 1,2% 03-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,3%▼ -1,4 procentpunten t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,0%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,37; kortlopende schulden: 39,9% en geldmiddelen: 51,6% van het balanstotaal), en 39,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 73% op solvabiliteit, 85% op liquiditeit en 96% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 04-07-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,37, liquide middelen € 18.043
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 34.979
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 moest tegen 31-07-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 03-07-2025, 28 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2024
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de jaarrekening over 2024 28 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Balanstotaal 2024eerste neergelegde boekjaar € 34.979 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 02-01-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 34.979
Winst
€ 21.772
Solvabiliteit
60,1%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
CommV
Activiteit
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNACE 47750
Opgericht
02-01-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.