Ga naar inhoud

ISO-ENERGY

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefGeneraal Wahislaan 234, 1030 Schaarbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 1006.317.986
Samenvatting

ISO-ENERGY is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 49.569 en een nettoresultaat van € 17.223. De solvabiliteit is beter dan 94% van 34.234 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Installatie van isolatie
NACE 43230
1 vestiging
Schaal
€ 54.718balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 49.569
Winst
€ 17.223
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 160 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 93verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: balanstotaal € 54.718verlaagt risicoLiquiditeit 10,63, liquide middelen € 54.718Eigen vermogen € 49.569 (90,6% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 91% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+27
eigen vermogen 90,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 100+26
kortlopende schulden 9,4% · geldmiddelen 100,0%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 31,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.554 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 03-2025: 2,0%hoogste waarde 04-2025: 0,3%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 4.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 10,63 tegenover 1,77 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 9,4% en geldmiddelen: 100% van het balanstotaal), en 9,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 90% op solvabiliteit, 98% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 84% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 10,63, liquide middelen € 54.718
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 49.569 (90,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 54.718
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 21-02-2026, 160 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
160 dagen vroeg
2024
145 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 153 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Liquiditeit maal 6liquiditeit 10,63
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 7% op solvabiliteitsectormediaan 46,9% · 34.234 bedrijven 90,6% Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 54.718 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 22-02-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 54.718
Winst
€ 17.223
Solvabiliteit
90,6%
Balanstotaal▼ 19,1%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
3
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Installatie van isolatieNACE 43230
Opgericht
22-02-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.