INTERNI FILM
ActiefSamenvatting
INTERNI FILM is actief sinds 1984, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had INTERNI FILM een eigen vermogen van € 2,2 mln en een nettoresultaat van € 153.775. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 12% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 54% van de 9.845 ondernemingen in de sector groothandel (NACE 46, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 14-02-1984 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 10 actieve ondernemingen ingeschreven Bron: KBO, toestand op 2 november 2026.
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde groothandel NACE 46900en 1 andere
- Paritaire comités
- 100 Aanvullend Paritair Comité voor de werklieden
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheid
- 2.024.029.120 2220 Heist-op-den-Berg, sinds 17-02-1984
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 26-11-2025
Bestuur en eigendom
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 1,6 mln
- ▲ 12,0%
- Omzet
- ≈ € 6,6 mln
- geschat
- Winst
- € 153.775
- ▲ 1,5%
- Eigen vermogen
- € 2,2 mln
- ▲ 7,4%
- Balanstotaal
- € 4,7 mln
- ▼ 9,0%
- Werknemers op 31-12-2025
- 15
- ▲ 7,1%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 3,35, liquide middelen € 19.900Omvang: 14,6 VTE, balanstotaal € 4,7 mlnSector Groothandel (NACE 46)verlaagt risicoOpgericht in 1984Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 46, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 55% van hen, de liquiditeit beter dan bij 50%, de rentabiliteit beter dan bij 67% en de groei beter dan bij 61%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 61 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 46) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Positief: 3de sterkste personeelsgroei in Heist-op-den-Berg, sector Groot- en detailhandelin de Checked-ranglijsten nr. 3 Bekijk
- Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
- Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 153.775 8 jaar Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Functiewijziging: SAPITO, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurderBenoeming: S.V.T.C. (niet-statutair bestuurder) · Vaste vertegenwoordigers: VERREET,Stijn Octave Jozef en VERREET,Steven Ludo Louis
- · Staatsblad-akte Ontslag: Verreet Steven (bestuurder)Benoeming: S.V.T.C.- BV (bestuurder) · Vaste vertegenwoordiger: Verreet Steven
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als INTERNI FILM: niet-gespecialiseerde groothandel (NACE 46900). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 3,9 mln en € 6,3 mln, opgericht tussen 1980 en 1989.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| INTERNI FILM Heist-op-den-Berg | € 4,7 mln | € 1,6 mln |
| ADDEV EUROBANDS Anzegem | € 3,9 mln | € 2,6 mln |
| KLASMANN-DEILMANN BRUGGE Brugge | € 5,2 mln | € 2,0 mln |
| CROIX CHATELAIN Brussel | € 3,9 mln | € 0,9 mln |
| L.E.D. TECHNO Heusden-Zolder | € 4,0 mln | € 2,2 mln |
| ALPAGRO PACKAGING Houthalen-Helchteren | € 6,3 mln | € 1,7 mln |
| GOODWILL M + G Kontich | € 6,1 mln | € 2,4 mln |
Kerngegevens van INTERNI FILM
- Wat is het ondernemingsnummer van INTERNI FILM?
- Het ondernemingsnummer van INTERNI FILM is 0425.336.981. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0425.336.981.
- Waar is INTERNI FILM gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Schaliehoevestraat 14, 2220 Heist-op-den-Berg.Ondernemingsgegevens
- Wat doet INTERNI FILM?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is niet-gespecialiseerde groothandel (NACE 46900).
- Wat is de rechtsvorm van INTERNI FILM?
- De rechtsvorm van INTERNI FILM is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd INTERNI FILM opgericht?
- INTERNI FILM werd opgericht op 14-02-1984.
- Is INTERNI FILM nog actief?
- Ja, INTERNI FILM staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft INTERNI FILM?
- INTERNI FILM had in boekjaar 2025 gemiddeld 14,6 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt INTERNI FILM?
- INTERNI FILM vermeldt in haar jaarrekening 2025 de paritaire comités 100 (Aanvullend Paritair Comité voor de werklieden) en 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
- Wat is de omzet van INTERNI FILM?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 6,6 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 1,6 mln en van 98 vergelijkbare ondernemingen (NACE 46). Het ligt waarschijnlijk tussen € 4,0 mln en € 11,0 mln.
- Maakt INTERNI FILM winst?
- In boekjaar 2025 boekte INTERNI FILM een winst van € 153.775.
- Waar vind ik de jaarrekening van INTERNI FILM?
- INTERNI FILM legde 42 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet INTERNI FILM de volgende jaarrekening neerleggen?
- INTERNI FILM moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.