INOX MAATWERK CONSTRUCTIE
ActiefSamenvatting
INOX MAATWERK CONSTRUCTIE is actief sinds 2007, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had INOX MAATWERK CONSTRUCTIE een eigen vermogen van € 153.572 en een nettoresultaat van € 51.652. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 5,2% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 18% van de 1.240 ondernemingen in de sector producten van metaal (NACE 25, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,6% (laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 18-04-2007 Normale toestand
- Activiteit
- Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan NACE 25110en 2 andere
- Vestigingseenheid
- 2.162.227.196 8400 Oostende, sinds 01-05-2007
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 18-09-2025
Bestuur en eigendom
- LEENKNEGT Marijn Gilbert WillyBestuurder · sinds 24-04-2007
- Commissaris
- Boes & Verrue Bedrijfsrevisoren BV
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,6%
- Brutomarge
- € 296.778
- ▲ 48,9%
- Omzet
- ≈ € 700.000
- geschat
- Winst
- € 51.652
- ▲ 168×
- Eigen vermogen
- € 153.572
- ▲ 50,7%
- Balanstotaal
- € 821.053
- ▼ 2,1%
- Werknemers op 31-12-2025
- 2
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenSector NACE 25verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 23-06-2026)Omvang: 2 VTE, balanstotaal € 821.053Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 25, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 21% van hen, de liquiditeit beter dan bij 34%, de rentabiliteit beter dan bij 55% en de groei beter dan bij 87%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 30 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 25) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Let op: Minder personeel in 2025van 20 VTE naar 2 VTE ▼ 90,0% Bekijk
- Let op: Lagere solvabiliteit dan 82% van de sector producten van metaalsectormediaan 46,4% · 1.240 ondernemingen 18,7% Bekijk
- Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
- Tak afgestaan aan AXRAinbreng op 01-08-2026 2026 Bekijk
- Positief: 6 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 51.652 6 jaar Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Splitsing: INOX MAATWERK CONSTRUCTIE splitst af naar AXRAZetelverplaatsing van Oostende naar Roeselare · Kapitaalvermindering van € 59.344,48 · Kapitaalinbreng € 59.344,48, 1.860 aandelen
- · Staatsblad-akte Voorstel tot splitsing: INOX MAATWERK CONSTRUCTIE splitst af naar AXRABenoeming: Marijn Leenknegt (enig bestuurder)
- · Staatsblad-akte Doel
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als INOX MAATWERK CONSTRUCTIE: vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 499.000 en € 979.000, opgericht tussen 2000 en 2010.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| INOX MAATWERK CONSTRUCTIE Roeselare | € 821.053 | € 296.778 |
| GG-CONSTRUCT Roeselare | € 937.062 | € 290.293 |
| B - CONSTRUCT Tielt | € 919.451 | € 197.508 |
| GEERT VANLERBERGHE Zonnebeke | € 499.088 | € 302.539 |
| LANDBOUWMACHINES DENYS Zonnebeke | € 850.207 | € 342.486 |
| Vervisch Metaalconstructie Heuvelland | € 979.343 | € 171.384 |
| CLARYS Alveringem | € 677.248 | € 380.374 |
Kerngegevens van INOX MAATWERK CONSTRUCTIE
- Wat is het ondernemingsnummer van INOX MAATWERK CONSTRUCTIE?
- Het ondernemingsnummer van INOX MAATWERK CONSTRUCTIE is 0888.969.960. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0888.969.960.
- Waar is INOX MAATWERK CONSTRUCTIE gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Joe Englishstraat 52, 8800 Roeselare.Ondernemingsgegevens
- Wat doet INOX MAATWERK CONSTRUCTIE?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25110).
- Wat is de rechtsvorm van INOX MAATWERK CONSTRUCTIE?
- De rechtsvorm van INOX MAATWERK CONSTRUCTIE is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd INOX MAATWERK CONSTRUCTIE opgericht?
- INOX MAATWERK CONSTRUCTIE werd opgericht op 18-04-2007.
- Is INOX MAATWERK CONSTRUCTIE nog actief?
- Ja, INOX MAATWERK CONSTRUCTIE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft INOX MAATWERK CONSTRUCTIE?
- INOX MAATWERK CONSTRUCTIE had in boekjaar 2025 gemiddeld 2 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Wat is de omzet van INOX MAATWERK CONSTRUCTIE?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 700.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 296.778 en van 2.281 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 420.000 en € 1,2 mln. Het is een ruwe schatting.
- Maakt INOX MAATWERK CONSTRUCTIE winst?
- In boekjaar 2025 boekte INOX MAATWERK CONSTRUCTIE een winst van € 51.652.
- Waar vind ik de jaarrekening van INOX MAATWERK CONSTRUCTIE?
- INOX MAATWERK CONSTRUCTIE legde 19 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet INOX MAATWERK CONSTRUCTIE de volgende jaarrekening neerleggen?
- INOX MAATWERK CONSTRUCTIE moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.