Immo Trimmo
ActiefSamenvatting
Immo Trimmo is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 543.387 en een nettoresultaat van -€ 41.313. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,7% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 70% van 11.012 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2020 tot 2025, 6 boekjaren
Het bedrijfsresultaat blijft negatief: een verlies van € 42.113 in 2025 tegenover € 92.543 in 2024; het verlies krimpt.
Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Wat de onderneming bezit (totaal activa), hoeveel daarvan van haarzelf is (eigen vermogen) en hoeveel ze verschuldigd is.
Kortlopende bezittingen min kortlopende schulden. Boven nul kan de onderneming haar rekeningen op korte termijn betalen.
Hoeveel van elke euro omzet overblijft uit de bedrijfsvoering (EBIT-marge) en wat de bezittingen opbrengen (rendabiliteit).
Welk deel van de onderneming met eigen middelen gefinancierd is. Hoe hoger, hoe beter ze een klap opvangt.
Kortlopende bezittingen per euro kortlopende schulden. Boven 1 zijn de schulden op korte termijn gedekt.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
Sector: de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).
- 2021 Nettoresultaat +154% tegenover 2020. De jaarrekening volgt nu het verkort schema, vorig jaar het microschema.
Lotgenoten
Historische waarnemingVan de 929 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,7% binnen 24 maanden failliet en bestaat 92,8% nog.
- Klein
- 5 tot 10 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- klein verlies
Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,2% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.
Hoe betrouwbaar is deze regel?
Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 1,0% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.
Een waarneming over 929 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | € 0,002 mln | € 102 | € 109 | € 118 | € 0,001 mln | ▲ 848% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 0,4 mln | € 1,1 mln | -€ 270 | € 0,01 mln | -€ 0,09 mln | -€ 0,04 mln | ▲ 55,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,4 mln | € 1,1 mln | -€ 372 | € 0,01 mln | -€ 0,09 mln | -€ 0,04 mln | ▲ 54,5% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,002 mln | ▼ 85,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 3 | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,002 mln | ▼ 85,8% |
| Financiële kosten65/66B | - | € 0,01 mln | € 0,004 mln | € 0,02 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | ▼ 48,6% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,004 mln | € 0,02 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | ▼ 48,6% |
| Niet-recurrente financiële kosten66B | - | - | - | € 0,002 mln | - | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,4 mln | € 1,1 mln | -€ 0,004 mln | € 0,002 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,04 mln | ▲ 49,7% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0,06 mln | € 0,1 mln | € 22 | -€ 43 | - | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,4 mln | € 0,9 mln | -€ 0,004 mln | € 0,002 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,04 mln | ▲ 49,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 0,4 mln | € 0,9 mln | -€ 0,004 mln | € 0,002 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,04 mln | ▲ 49,7% |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||
| Totaal activa20/58 | € 2,1 mln | € 1,7 mln | € 0,8 mln | € 1,3 mln | € 1,6 mln | € 1,0 mln | ▼ 39,2% |
| Vlottende activa29/58 | € 2,1 mln | € 1,7 mln | € 0,8 mln | € 1,3 mln | € 1,6 mln | € 1,0 mln | ▼ 39,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0,7 mln | - | € 0,1 mln | € 0,8 mln | € 0,9 mln | € 0,9 mln | ▲ 0,1% |
| Bestellingen in uitvoering37 | - | - | € 0,1 mln | € 0,8 mln | € 0,9 mln | € 0,9 mln | ▲ 0,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,7 mln | € 0,04 mln | ▼ 93,5% |
| Handelsvorderingen40 | - | € 0,004 mln | € 0,009 mln | - | € 0,4 mln | € 0,003 mln | ▼ 99,3% |
| Overige vorderingen41 | - | € 0,03 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,04 mln | ▼ 81,6% |
| Liquide middelen54/58 | € 1,4 mln | € 1,6 mln | € 0,4 mln | € 0,2 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | ▲ 2,9% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | € 0,006 mln | € 0,004 mln | - | - | - |
| Passiva | |||||||
| Totaal passiva10/49 | € 2,1 mln | € 1,7 mln | € 0,8 mln | € 1,3 mln | € 1,6 mln | € 1,0 mln | ▼ 39,2% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,3 mln | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | ▼ 7,1% |
| Inbreng10/11 | - | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | = |
| Reserves13 | € 0,1 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | = |
| Beschikbare reserves133 | - | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | - | -€ 0,004 mln | -€ 0,003 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,1 mln | ▼ 48,8% |
| Schulden17/49 | € 1,9 mln | € 1,0 mln | € 0,1 mln | € 0,6 mln | € 1,0 mln | € 0,4 mln | ▼ 58,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 1,9 mln | € 1,0 mln | € 0,1 mln | € 0,6 mln | € 1,0 mln | € 0,4 mln | ▼ 58,0% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | ▼ 21,0% |
| Kredietinstellingen430/8 | - | - | - | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | ▼ 21,0% |
| Handelsschulden44 | € 0,2 mln | € 0,03 mln | € 0,005 mln | € 0,002 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | ▼ 23,2% |
| Leveranciers440/4 | - | € 0,03 mln | € 0,005 mln | € 0,002 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | ▼ 23,2% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | - | - | - | € 0,5 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | € 0,4 mln | € 0,1 mln | - | - | - | - |
| Belastingen450/3 | - | € 0,4 mln | € 0,1 mln | - | - | - | - |
| Overige schulden47/48 | - | € 0,5 mln | - | - | - | - | - |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,4 mln | € 0,9 mln | -€ 0,004 mln | € 0,002 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,04 mln | ▲ 49,7% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 0,4 mln | € 0,9 mln | -€ 0,004 mln | € 0,002 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,04 mln | ▲ 49,7% |
| Verandering liquide middelen | - | € 0,2 mln | -€ 1,2 mln | -€ 0,2 mln | -€ 0,2 mln | € 169 | - |
Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie |
|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 14-07-2026 | 2026-00289971 |
| 31-12-2024 | verkort schema | 09-07-2025 | 2025-00247872 |
| 31-12-2023 | verkort schema | 26-06-2024 | 2024-00167425 |
| 31-12-2022 | verkort schema | 30-06-2023 | 2023-00191151 |
| 31-12-2021 | verkort schema | 29-06-2022 | 2022-20135102 |
| 31-12-2020 | microschema | 29-06-2021 | 2021-27500383 |
Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang
Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.