IMMO TER BANK
ActiefSamenvatting
IMMO TER BANK is actief sinds 1997, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2026 had IMMO TER BANK een negatief eigen vermogen (-€ 677.183) en een nettoresultaat van -€ 13.356. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 10% van de 367 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2026). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 15-07-1997 Normale toestand
- Activiteit
- Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen NACE 68201
- Vestigingseenheden
- 2.083.004.724 3201 Aarschot, sinds 19-08-1997
- 2.371.135.801 3001 Leuven, sinds 01-04-2025
- Einde boekjaar
- 31 maart
- Peppol
- Bereikbaar sinds 09-10-2025
Bestuur en eigendom
- DEBONTRIDDER Maria Germaine IngridBestuurder · sinds 26-04-2012
- VAN ROIE HansBestuurder · sinds 26-04-2012
- VAN ROIE StefanBestuurder · sinds 26-04-2012
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 722.854
- ▲ 168%
- Omzet
- ≈ € 810.000
- geschat
- Verlies
- € 13.356
- ▼ 94,2%
- Eigen vermogen
- -€ 677.183
- ▼ 2,0%
- Balanstotaal
- € 7,8 mln
- ▼ 1,9%
- Werknemers op 31-03-2026
- 1
- Negatief eigen vermogen op 31-03-2026
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 677.183Liquiditeit 0,19, liquide middelen € 41.497verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 7,8 mlnCijfers over boekjaar 2026 (neergelegd op 01-10-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 7% van hen, de liquiditeit beter dan bij 42%, de rentabiliteit beter dan bij 36% en de groei beter dan bij 35%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-03-2026.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 13 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Risico: Negatief eigen vermogenschulden groter dan bezittingen in boekjaar 2026 -€ 677.183 Bekijk
- Risico: 6 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2026 -€ 13.356 Bekijk
- Positief: Resultaat steeg in 2026ander schema neergelegd ▲ 94,2% Bekijk
- Let op: Minder eigen vermogen dan 95% van de sector onroerend goedsectormediaan € 278.974 · 367 ondernemingen -€ 677.183 Bekijk
- Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2023jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte 3 ontslagnemende bestuurders, 3 bestuurders herbenoemdOntslagen: DEBONTRIDDER Maria Germaine Ingrid, VAN ROIE Hans en VAN ROIE Stefan · Herbenoemingen: DEBONTRIDDER Maria Germaine Ingrid, VAN ROIE Hans en VAN ROIE Stefan · Vaste vertegenwoordiger: VAN ROIE Stefan
- · Staatsblad-akte 2 bestuurders benoemd, 1 ontslagnemende bestuurderBenoemingen: Van Roie Hans (bestuurder) en Van Roie Stefan (bestuurder) · Ontslag: Debontridder Maria (gedelegeerd bestuurder) · Kwijting bestuurder: Debontridder Maria
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als IMMO TER BANK: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 7,1 mln en € 8,4 mln, opgericht tussen 1992 en 1998.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| IMMO TER BANK Aarschot | € 7,8 mln | € 0,7 mln |
| CAVE Leuven | € 8,1 mln | € 0,7 mln |
| C & C PATRIMONIUM Sint-Pieters-Leeuw | € 7,5 mln | € 0,7 mln |
| Immo Slina Anderlecht | € 8,4 mln | € 0,7 mln |
| DISTRI-IMMO SA Virton | € 7,4 mln | € 0,7 mln |
| TELIKA Elsene | € 7,8 mln | € 0,8 mln |
| IMMO STRADIM Sint-Agatha-Berchem | € 7,1 mln | € 0,7 mln |
Kerngegevens van IMMO TER BANK
- Wat is het ondernemingsnummer van IMMO TER BANK?
- Het ondernemingsnummer van IMMO TER BANK is 0461.071.979. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0461.071.979.
- Waar is IMMO TER BANK gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Volkensvoortstraat 11A, 3201 Aarschot.Ondernemingsgegevens
- Wat doet IMMO TER BANK?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201).
- Wat is de rechtsvorm van IMMO TER BANK?
- De rechtsvorm van IMMO TER BANK is Naamloze vennootschap (NV).
- Wanneer werd IMMO TER BANK opgericht?
- IMMO TER BANK werd opgericht op 15-07-1997.
- Is IMMO TER BANK nog actief?
- Ja, IMMO TER BANK staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft IMMO TER BANK?
- IMMO TER BANK had in boekjaar 2026 gemiddeld 1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Wat is de omzet van IMMO TER BANK?
- De omzet in boekjaar 2026 is ≈ € 810.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 722.854 en van 38 vergelijkbare ondernemingen (NACE 68201). Het ligt waarschijnlijk tussen € 730.000 en € 900.000.
- Maakt IMMO TER BANK winst?
- In boekjaar 2026 boekte IMMO TER BANK een verlies van € 13.356.
- Waar vind ik de jaarrekening van IMMO TER BANK?
- IMMO TER BANK legde 28 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2026.
- Wanneer moet IMMO TER BANK de volgende jaarrekening neerleggen?
- IMMO TER BANK moet de jaarrekening over boekjaar 2027 uiterlijk op 31-10-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.