Ga naar inhoud

IMMO PINO

Actief
NVopgericht 199035 jaar actiefRue du Mitan(MEL) 5, 6211 Les Bons Villers, BelgiëKBO/BCE: BE 0442.606.941
Samenvatting

IMMO PINO is actief sinds 1990 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 210.511 en een nettoresultaat van € 514. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,5% per jaar). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 214.002balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 210.511
Winst
€ 514
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 18 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 94verhoogt risicoLiquiditeit 41,73, liquide middelen € 132, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 214.002Opgericht in 1990Eigen vermogen € 210.511 (98,4% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 54% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 98,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 1,6% · geldmiddelen 0,1%
Rentabiliteit 69+1
rendement op activa 0,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 19.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 41,73 tegenover 17,32 in 2024; kortlopende schulden: 1,6% en geldmiddelen: 0,1% van het balanstotaal), en 1,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 81% op solvabiliteit, 39% op liquiditeit, 47% op rentabiliteit en 49% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 214.002
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1990
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 41,73, liquide middelen € 132, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 210.511 (98,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 13-07-2026, 18 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
18 dagen vroeg
2024
3 dagen vroeg
2023
3 dagen vroeg
2022
6 dagen vroeg
2021
15 dagen te laat
2020
47 dagen vroeg
2019
21 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 6 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 514
  3. Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 41,73

Opvallend

  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1990opgericht 20-11-1990 35 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 214.002 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 214.002
Winst
€ 514
Solvabiliteit
98,4%
Balanstotaal▼ 1,9%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
40
Sinds
1992
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 28-07-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Liquiditeit meer dan verviervoudigd
  3. 28-07-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Opgericht
20-11-1990
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.