Ga naar inhoud

IMMO KOUTERS

Actief
NVopgericht 198738 jaar actiefDendermondsesteenweg 62, 9270 Laarne, BelgiëKBO/BCE: BE 0432.979.492
Samenvatting

IMMO KOUTERS is actief sinds 1987 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,3 mln en een nettoresultaat van -€ 4.934. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,6% per jaar). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 1,4 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 1,3 mln
Verlies
-€ 4.934
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
86 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Jaarrekening 15 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 86verhoogt risicoLiquiditeit 0,00, liquide middelen € 124, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,4 mlnOpgericht in 1987Eigen vermogen € 1,3 mln (90,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
86 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 90,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 8,9% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 37+1
rendement op activa -0,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 110.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,0 tegenover 0,01 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 8,9% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en 9,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 81% op solvabiliteit, 38% op liquiditeit, 27% op rentabiliteit en 44% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,00, liquide middelen € 124, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,4 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1987
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,3 mln (90,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 16-07-2026, 15 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
15 dagen vroeg
2024
28 dagen vroeg
2023
19 dagen vroeg
2022
25 dagen vroeg
2021
19 dagen vroeg
2020
11 dagen te laat
2019
68 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 4 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 12 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Opvallend

  • Risico: 8 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 4.934 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2021jaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1987opgericht 24-12-1987 38 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,4 mln
Verlies
-€ 4.934
Solvabiliteit
90,9%
Balanstotaal▼ 0,1%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
39
Sinds
1989
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 06-07-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 12-07-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 11-08-2021Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Opgericht
24-12-1987
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.