Ga naar inhoud

IMMO 52

Actief
NVopgericht 200520 jaar actiefVerbindingslaan 31-33, 1190 Vorst, BelgiëKBO/BCE: BE 0877.456.555
Samenvatting

IMMO 52 is actief sinds 2005 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 41.479) en een nettoresultaat van -€ 16.288. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 50% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 521.648balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 41.479
Verlies
-€ 16.288
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 11 dagen te laat neergelegd1 van 4 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenLiquiditeit 0,93, liquide middelen € 1.789Negatief eigen vermogen -€ 41.479verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 521.648Geen hoofdactiviteit geregistreerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 11% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 17-3
eigen vermogen -8,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 0=
kortlopende schulden 108,0% · geldmiddelen 0,3%
Rentabiliteit 30-4
rendement op activa -3,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,8%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,4%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,5%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,93 tegenover 0,95 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 108% en geldmiddelen: 0,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 12% op solvabiliteit, 4% op liquiditeit, 21% op rentabiliteit en 7% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 521.648
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,93, liquide middelen € 1.789
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 41.479
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 41.479
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 11-08-2026, 11 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
11 dagen te laat
2024
22 dagen te laat
2023
19 dagen te laat
2022
17 dagen te laat
2021
43 dagen te laat
2020
30 dagen te laat
2019
28 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 24 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Herbenoeming: ARBIB Isaac (bestuurder en gedelegeerd…Staatsblad-akte
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 16.288

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 41.479 Bekijk
  • Risico: 8 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 16.288 Bekijk
  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 20-01-2026 · 1 in functie 1 nieuw Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 521.648
Verlies
-€ 16.288
Solvabiliteit
-8,0%
Balanstotaal▲ 0,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
22
Sinds
2007
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 22-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 19-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 17-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Opgericht
23-11-2005
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.