Ga naar inhoud

IMA PICTURES

Actief
BVopgericht 199927 jaar actiefKoerweg 71, 3600 Genk, BelgiëKBO/BCE: BE 0465.416.193
Samenvatting

IMA PICTURES is actief sinds 1999 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 79.960) en een nettoresultaat van -€ 636. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±2,3% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 5% van 8.459 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van reclamebureaus
NACE 73110
1 vestiging
Schaal
€ 7.336balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 79.960
Verlies
-€ 636
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 38 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 79.960Verlies € 636, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 7.336Liquiditeit 0,21, liquide middelen € 2.310Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 25% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -1090,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 39+27
kortlopende schulden 235,8% · geldmiddelen 31,5%
Rentabiliteit 58+58
rendement op activa -8,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.205 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,21 tegenover 0,21 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 235,8% en geldmiddelen: 31,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 23% op liquiditeit, 32% op rentabiliteit en 41% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 7.336
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 79.960
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 636, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,21, liquide middelen € 2.310
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 79.960
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
2024
22 dagen te laat
2023
23 dagen te laat
2022
21 dagen te laat
2021
30 dagen te laat
2020
8 dagen vroeg
2019
63 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 16 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 79.960 Bekijk
  • Risico: 6 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 636 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 53,5% · 8.459 bedrijven -1090,0% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 7.336
Verlies
-€ 636
Solvabiliteit
-1090,0%
Balanstotaal▼ 25,8%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
28
Sinds
2000
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 21-08-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 30-08-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 23-07-2021Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van reclamebureausNACE 73110
Opgericht
01-03-1999
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.