IL CASTELLINO
ActiefSamenvatting
De faillissementskans van IL CASTELLINO binnen 12 maanden is 3,7% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2025 had IL CASTELLINO een negatief eigen vermogen (-€ 35.300) en een nettoresultaat van -€ 58.968. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 11% van de 16.996 ondernemingen in de sector eet- en drinkgelegenheden (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 1986, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 18-04-1986 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening NACE 56111en 2 andere
- Vestigingseenheid
- 2.035.130.373 4050 Chaudfontaine, sinds 14-10-1986
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 06-02-2026
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 3,7%
- Brutomarge
- € 5.694
- ▼ 94,7%
- Omzet
- ≈ € 61.000
- geschat
- Verlies
- € 58.968
- ▲ 14,9%
- Eigen vermogen
- -€ 35.300
- Balanstotaal
- € 44.497
- ▼ 62,0%
- Werknemers op 31-12-2025
- 1
- ▼ 75,0%
- Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 61 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoVerlies € 58.968, het tweede op rij (boekjaar 2025)Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Negatief eigen vermogen -€ 35.300verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 44.497Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 56, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 9% van hen, de liquiditeit beter dan bij 85%, de rentabiliteit beter dan bij 8% en de groei beter dan bij 3%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 25 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 56) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Risico: Negatief eigen vermogenschulden groter dan bezittingen in boekjaar 2025 -€ 35.300 Bekijk
- Let op: Lager nettoresultaat dan 95% van de sector eet- en drinkgelegenhedensectormediaan € 4.886 · 16.974 ondernemingen -€ 58.968 Bekijk
- Let op: 2 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2025 -€ 58.968 Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als IL CASTELLINO: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 37.200 en € 68.800, opgericht tussen 1984 en 1996.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| IL CASTELLINO Chaudfontaine | € 44.497 | € 5.694 |
| V.B.M. Durbuy | € 52.034 | € 5.125 |
| L'IMAGE DE MARC Ukkel | € 37.152 | € 6.963 |
| Saramonia Maldegem | € 40.474 | € 7.005 |
| La Rusticana Anhée | € 38.847 | € 7.113 |
| Aux Campenaires Beloeil | € 68.778 | € 6.124 |
| Lia Linelli Gent | € 46.298 | € 9.654 |
Kerngegevens van IL CASTELLINO
- Wat is het ondernemingsnummer van IL CASTELLINO?
- Het ondernemingsnummer van IL CASTELLINO is 0428.887.280. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0428.887.280.
- Waar is IL CASTELLINO gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Avenue des Thermes 147, 4050 Chaudfontaine.Ondernemingsgegevens
- Wat doet IL CASTELLINO?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111).
- Wat is de rechtsvorm van IL CASTELLINO?
- De rechtsvorm van IL CASTELLINO is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
- Wanneer werd IL CASTELLINO opgericht?
- IL CASTELLINO werd opgericht op 18-04-1986.
- Is IL CASTELLINO nog actief?
- Ja, IL CASTELLINO staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft IL CASTELLINO?
- IL CASTELLINO had in boekjaar 2025 gemiddeld 1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Wat is de omzet van IL CASTELLINO?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 61.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 5.694 en van 93 vergelijkbare ondernemingen (NACE 56111). Het ligt waarschijnlijk tussen € 30.000 en € 120.000. Het is een ruwe schatting. In boekjaar 2024 bedroeg de omzet € 0.
- Maakt IL CASTELLINO winst?
- In boekjaar 2025 boekte IL CASTELLINO een verlies van € 58.968.
- Waar vind ik de jaarrekening van IL CASTELLINO?
- IL CASTELLINO legde 39 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet IL CASTELLINO de volgende jaarrekening neerleggen?
- IL CASTELLINO moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.