IGNIX CONSTRUCT
InactiefOverzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Opgeslorpt door IGNIX NV fusie door overneming, november 2024
- Activiteit
- 1) Het uitbaten van een onderneming zowel voor eigen rekening of voor rekening van…Volgens de statuten, 4 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
- Paritaire comités
- 124 Paritair Comité voor het bouwbedrijf
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2023
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Bestuur en eigendom
- IGNIS FINANCE BVGedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Stijn Langeraert
- IGNIS INVESTGedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Julien Esquenet
- Deelnemingen
- Aandelen in 1 onderneming Ignix
Financiële situatie
- Brutomarge
- € 1,7 mln
- ▲ 24,3%
- Omzet
- ≈ € 3,0 mln
- geschat
- Winst
- € 308.235
- ▲ 26×
- Eigen vermogen
- € 497.822
- ▲ 1,7%
- Balanstotaal
- € 1,6 mln
- ▲ 47,3%
- Werknemers op 31-12-2023
- 25
- =
Financieel
Financieel · boekjaar 2023, verkort schema
Jaarrekening 2023 neergelegd op 19-07-2024 PDF alle 42 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2023 is ruim 10 keer zoveel als in 2022. Dat is een herstel na de daling in 2022.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Personeel
| Post | 31-12-2021 | 31-12-2022 | 31-12-2023 |
|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 23 | 25 | 25 |
| voltijds | 23 | 25 | 25 |
| deeltijds | 0 | 0 | 0 |
| in voltijdse equivalenten | 23 | 25 | 25 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 21,5 | 25,6 | 24,5 |
| Met een vast contract | 23 | 25 | 25 |
| In dienst gekomen | 12 | 14 | 6 |
| Uit dienst gegaan | 4 | 12 | 6 |
| Opleidingsuren | 934 | 1.019 | 1.136 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2023
Zekerheden en waarborgen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa | - | € 326.486 | € 246.017 |
| Pand op de handelszaak | - | - | € 250.000 |
| Pand op andere activa, gewaarborgd bedrag | - | € 300.245 | € 246.017 |
| Boekwaarde van de verpande andere activa | - | € 300.245 | € 248.524 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2023 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 145.029 | € 284.994 | € 112.185 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 86.404 | € 120.374 | € 153.124 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2023 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 tot 2024 · 3 vermeldingen · € 3.270 toegekend · € 5.285 uitbetaald| Jaar | Vermeldingen | Toegekend | Uitbetaald |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | € 1.094 | € 1.211 |
| 2023 | 1 | € 1.598 | € 3.496 |
| 2022 | 1 | € 578 | € 578 |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,009 mln | € 0,01 mln | ▲ 27,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 1,1 mln | € 1,3 mln | € 1,4 mln | ▲ 9,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0,1 mln | € 0,07 mln | € 0,07 mln | € 0,09 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | ▲ 27,2% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 0,004 mln | € 0,003 mln | € 0,007 mln | ▲ 103% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | € 0,005 mln | € 0 | € 0,005 mln | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 0,8 mln | € 1,5 mln | € 1,4 mln | € 1,7 mln | ▲ 24,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,3 mln | € 0,02 mln | € 0,2 mln | ▲ 920% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,2 mln | ▲ 183× |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 7 | € 473 | € 404 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,004 mln | ▲ 378% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten76B | - | - | - | - | - | € 0,2 mln | - |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,008 mln | € 0,02 mln | ▲ 169% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0,008 mln | € 0,005 mln | € 0,004 mln | € 0,003 mln | € 0,008 mln | € 0,02 mln | ▲ 169% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,3 mln | € 0,01 mln | € 0,3 mln | ▲ 28× |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0,03 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | € 0,08 mln | € 0 | € 0,03 mln | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,07 mln | € 0,08 mln | € 0,09 mln | € 0,3 mln | € 0,01 mln | € 0,3 mln | ▲ 26× |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves789 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0 | - | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 0,07 mln | € 0,08 mln | € 0,09 mln | € 0,3 mln | € 0,01 mln | € 0,3 mln | ▲ 26× |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||
| Totaal activa20/58 | € 0,9 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | € 0,9 mln | € 1,1 mln | € 1,6 mln | ▲ 47,3% |
| Vaste activa21/28 | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | ▼ 22,2% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | ▼ 12,1% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 0 | - | - | - |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | ▼ 23,7% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,03 mln | € 0,07 mln | € 0,08 mln | ▲ 16,0% |
| Leasing en soortgelijke rechten25 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | ▼ 17,2% |
| Financiële vaste activa28 | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Vlottende activa29/58 | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 1,3 mln | ▲ 93,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0,004 mln | € 0,02 mln | € 0 | - | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 1,2 mln | ▲ 111% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,8 mln | ▲ 102% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | ▲ 132% |
| Liquide middelen54/58 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,07 mln | € 0,05 mln | ▼ 26,6% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | ▲ 27,9% |
| Passiva | |||||||
| Totaal passiva10/49 | € 0,9 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | € 0,9 mln | € 1,1 mln | € 1,6 mln | ▲ 47,3% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,6 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | ▲ 1,7% |
| Inbreng10/11 | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | = |
| Kapitaal10 | - | - | - | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | = |
| Geplaatst kapitaal100 | - | - | - | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | = |
| Reserves13 | € 0,6 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | ▲ 1,9% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | = |
| Wettelijke reserve130 | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | = |
| Belastingvrije reserves132 | - | - | - | € 0 | - | - | - |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 0,5 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | ▲ 2,0% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 0,002 mln | € 0,006 mln | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | - |
| Schulden17/49 | € 0,3 mln | € 0,6 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 1,1 mln | ▲ 83,7% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0,05 mln | € 0,04 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | ▼ 34,5% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | ▼ 34,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,2 mln | € 0,5 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 1,0 mln | ▲ 138% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 0,05 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▼ 9,8% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | € 0,06 mln | € 0 | € 0,4 mln | - |
| Kredietinstellingen430/8 | - | - | - | € 0,06 mln | € 0 | € 0,4 mln | - |
| Handelsschulden44 | € 0,04 mln | € 0,04 mln | € 0,05 mln | € 0,02 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | ▲ 37,2% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | ▲ 37,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,03 mln | € 0,01 mln | € 0,002 mln | ▼ 78,7% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,03 mln | € 0,01 mln | € 0,001 mln | ▼ 90,5% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0 | - | € 0,001 mln | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,3 mln | ▲ 150% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 0 | - | € 0,004 mln | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 70.088 | € 78.918 | € 85.969 | € 260.076 | € 12.072 | € 308.235 | ▲ 26× |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 96.201 | € 74.929 | € 68.769 | € 86.404 | € 120.374 | € 153.124 | ▲ 27,2% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 166.289 | € 153.847 | € 154.738 | € 346.480 | € 132.446 | € 461.359 | ▲ 248% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 11.352 | -€ 125.302 | -€ 96.185 | -€ 282.494 | -€ 54.994 | ▲ 80,5% |
| Verandering liquide middelen | - | € 109.939 | -€ 121.545 | € 74.462 | -€ 103.942 | -€ 18.080 | ▲ 82,6% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 42 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2023 | verkort schema | 19-07-2024 | 2024-00277483 | |
| 31-12-2022 | verkort schema | 16-08-2023 | 2023-00347025 | |
| 31-12-2021 | verkort schema | 30-05-2022 | 2022-20037185 | |
| 31-12-2020 | verkort schema | 23-11-2021 | 2021-78100094 | |
| 31-12-2019 | verkort schema | 23-07-2020 | 2020-32900598 | |
| 31-12-2018 | verkort schema | 12-09-2019 | 2019-64300471 | |
| 31-12-2017 | verkort schema | 13-07-2018 | 2018-33000122 | |
| 31-12-2016 | microschema | 20-07-2017 | 2017-34100424 | |
| 31-12-2015 | verkort schema | 23-08-2016 | 2016-45900013 | |
| 31-12-2014 | verkort schema | 31-08-2015 | 2015-55900157 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Bestuursorgaan 2
Dagelijks bestuur 2
Vaste vertegenwoordigers 2
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- Ignis Finance BV alle aandelen · 100%
Kapitaalverrichtingen
- 14-08-2024 Kapitaal vermeld in 2 akten · € 61.973,38 · 125 aandelen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- Dagelijks bestuur
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| IGNIS FINANCE BV |
|
| IGNIS INVEST |
|
| CONTENT |
|
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- 6 jaar, 3
Statuten, akte van 25-04-2022
Netwerk & groep
Deelnemingen en dochters
1 deelnemingDeelnemingen 1
- Eigen vermogen € 1,3 mln Winst van € 194.224 in 2025 (winst van € 184.198 in 2024) Checked score 6925,9%
Overnames en fusies
1 verrichtingVerbindingen & netwerk
1 verbonden bedrijfDe verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
05-11
Staatsblad-akte
Fusie: overgenomen door IGNIX4 punten ▸
- Algemene vergadering, buitengewone algemene vergadering van de aandeelhouders
- Overige bepaling, zetel van de vennootschap, beschikbaarheid stukken voor aandeelhouders op zetel
- Fusie, ontbinding zonder vereffening met het oog op fusie door overneming, EUR
- Overige bepaling, verklaring pro fisco, fusie door overneming
14-08
Staatsblad-akte
3 bestuurders benoemd, 1 ontslagnemende bestuurderOntslag: CONTENT (bestuurder) · Vaste vertegenwoordigers: Julien Esquenet en Stijn Langeraert · Benoemingen: IGNIS INVEST (bestuurder) en IGNIS FINANCE BV (gedelegeerd bestuurder)12 punten ▸
- Algemene vergadering, 21-09-2023
- Ontslag bestuurder, CONTENT (bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, Julien Esquenet (van de bestuurder rechtspersoon)
- Vaste vertegenwoordiger, Stijn Langeraert (van de bestuurder rechtspersoon)
- Benoeming bestuurder, IGNIS INVEST (bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, Julien Esquenet (voor het bestuursmandaat)
- Overige bepaling, bezoldigd of onbezoldigd karakter mandaat bestuurder, uitgesteld tot volgende algemene vergadering
- Overige bepaling, aandelenoverdracht dd. 6 februari 2020, 06-02-2020
- Volmacht, 2 keer vermeld in de akte
- Bestuursvergadering, alle bestuurders aanwezig, bestuursorgaan
- Benoeming bestuurder, IGNIS INVEST (gedelegeerd bestuurder)
- Benoeming bestuurder, IGNIS FINANCE BV (gedelegeerd bestuurder)
14-08
Staatsblad-akte
Voorstel tot fusie: over te nemen door IGNIX NVVaste vertegenwoordigers: Stijn Langeraert en Julien Esquenet · Oprichting · Kapitaal24 punten ▸
- Oprichting, 29-05-1984
- Kapitaal, € 123.943,76
- Samenstelling bestuur, Ignis Finance BV (bestuurder), 2 keer vermeld in de akte
- Samenstelling bestuur, Ignis Invest BV (bestuurder), 2 keer vermeld in de akte
- Vaste vertegenwoordiger, Stijn Langeraert, 2 keer vermeld in de akte
- Vaste vertegenwoordiger, Julien Esquenet, 2 keer vermeld in de akte
- Ignis Finance BV bezit alle aandelen, 2 keer vermeld in de akte
- Statutaire zetel, DUMOLINLAAN 11/A,8510 KORTRIJKBRUGGE, rechtspersonenregister te Gent,afdeling Kortrijk
- Oprichting, 20-04-1982
- Kapitaal, € 61.973,38
- Bestuursvergadering, 17-06-2024, 2 keer vermeld in de akte
- Fusie, door overneming, IGNIX CONSTRUCT NV
- De akte bevat nog 12 andere punten.
25-04
Staatsblad-akte
Naamswijziging van RIMARBO naar Ignix ConstructHerbenoemingen: Ignis Finance (bestuurder) en CONTENT (bestuurder) · Vaste vertegenwoordigers: ESQUENET Julien Louis Eric en LANGERAERT Stijn Jan Jozef · Statutenwijziging12 punten ▸
- Algemene vergadering, 21-04-2022
- Statutenwijziging, 2 keer vermeld in de akte
- Naamswijziging, Ignix Construct
- Overige bepaling, kapitaal in statuten uitdrukken in euro, EUR
- Aandelensoort, op naam, VIERDE BESLUIT
- Kapitaal, € 61.973,38
- Herbenoeming bestuurder, Ignis Finance (bestuurder)
- Herbenoeming bestuurder, CONTENT (bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, ESQUENET Julien Louis Eric
- Vaste vertegenwoordiger, LANGERAERT Stijn Jan Jozef
- Overige bepaling, vaststelling stemming
- Bestuursvergadering, zes jaar, herbenoeming tot gedelegeerd bestuurder
Toon oudere gebeurtenissen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
Opgeslorpt door IGNIX NV in november 2024
IGNIX CONSTRUCT staat niet meer in de KBO. IGNIX NV nam haar over bij een fusie door overneming, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad van 5 november 2024.
- Status
- Inactief
- Reden
- Fusie door overnemingBelgisch Staatsblad 5 november 2024 · akte
- Opgeslorpt door
- IGNIX NV · 0425.816.043
- Laatste jaarrekening
- boekjaar tot 31 december 2023
- Laatste zetel
- Dumolinlaan 11, Bus A, 8510 Markezoals gepubliceerd op 5 november 2024
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap (NV)
- Eerste jaarrekening
- boekjaar 1982
Doel, boekjaar en vergaderingen volgens de statuten
Naam, zetel, doel en duur
- DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
- 1) Het uitbaten van een onderneming zowel voor eigen rekening of voor rekening van derden,van alle voegwerken,afbraak-,metsel- en betonwerken,marmer- en…akte van 14-08-2024
4 activiteiten
- 1) Het uitbaten van een onderneming zowel voor eigen rekening of voor rekening van derden,van alle voegwerken,afbraak-,metsel- en betonwerken,marmer- en steenhouwwerken,grafzerken,sierschouwen en open haarden,tegelzetten,behangen en plaatsen van wand- en vloerbekledingen alsmede de handel in alle materialen betrekkelijk deze activiteiten.
- 2) De groot- en kleinhandel in alle bouwstoffen.
- 3) De promotie en valorisatie van alle onroerende goederen in de breedste zin van het woord,zoals: het aankopen,verkopen en ruilen,de exploitatie en valorisatie,het beheer,het huren en verhuren van alle onroerende goederen; het oprichten,herstellen,saneren,verbouwen,omvormen,de afbraak van alle gebouwde onroerende goederen en de nieuwbouw van alle constructies onder al zijn vormen.
- 4) Alle verrichtingen inzake investeringen en financieringen.
- DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
- Onbepaalde duurakte van 25-04-2022
- Statutaire naamDe vennootschap treedt volgens haar statuten onder deze naam op.
- Ignix Constructakte van 25-04-2022
- Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
- Vlaams Gewestakte van 25-04-2022
Algemene vergadering en boekjaar
- JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
- Eerste zaterdag van mei