IDROPS
Open faillissementFinancieel · boekjaar 2022, verkort schema
Jaarrekening 2022 neergelegd, 235 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 22 maart 2024. De termijn liep af op 31 juli 2023, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2022 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2024-00049186.
Jaarrekening 2022 neergelegd op 22-03-2024 PDF alle 3 neerleggingen
2020 tot 2022, 3 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2022 is een verlies van € 375.700, na een winst van € 20.662 in 2021. Dat is het laagste resultaat sinds 2020.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gemiddeld personeel per boekjaar, in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 82. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).
Personeel
| Post | 31-12-2021 | 31-12-2022 |
|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 18 | 12 |
| voltijds | 5 | 5 |
| deeltijds | 13 | 7 |
| in voltijdse equivalenten | 14,9 | 9,2 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 13,9 | 10,5 |
| Met een vast contract | 6 | 8 |
| In dienst gekomen | 13 | 10 |
| Uit dienst gegaan | 11 | 16 |
| Opleidingsuren | 32 | - |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2022
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 15.547 | € 10.068 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 22.574 | € 20.799 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2022 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 tot 2025 · 5 vermeldingen · € 134.764 toegekend · € 134.764 uitbetaald| Jaar | Vermeldingen | Toegekend | Uitbetaald |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | -€ 20.728 | € 0 |
| 2024 | 1 | € 0 | € 10.200 |
| 2023 | 1 | € 103.640 | € 82.912 |
| 2022 | 2 | € 51.852 | € 41.652 |
Federale overheid
2023 · 1 vermelding · € 143.776 in totaal| Jaar | Departement | Verrichtingen | Bedrag |
|---|---|---|---|
| 2023 | FOD Beleid & Ondersteuning | 1 | € 143.776 |
Europese Unie, begroting
2022 · 1 vermelding · € 26.895 in totaal| Post | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | € 669.787 | € 576.334 | ▼ 14,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 18.196 | € 22.574 | € 20.799 | ▼ 7,9% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | € 27.122 | € 210.735 | ▲ 677% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 559.550 | € 740.145 | € 432.168 | ▼ 41,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 50.234 | € 20.662 | -€ 375.700 | - |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | € 5.197 | € 170 | ▼ 96,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0 | € 5.197 | € 170 | ▼ 96,7% |
| Financiële kosten65/66B | - | € 9.797 | € 33.317 | ▲ 240% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 19.379 | € 9.797 | € 33.317 | ▲ 240% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 30.855 | € 16.062 | -€ 408.847 | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 30.855 | € 16.062 | -€ 408.847 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 30.855 | € 16.062 | -€ 408.847 | - |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 0,8 mln | € 0,8 mln | € 0,7 mln | ▼ 5,8% |
| Oprichtingskosten20 | € 0 | - | - | - |
| Vaste activa21/28 | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,05 mln | ▼ 18,9% |
| Immateriële vaste activa21 | € 0 | - | - | - |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,06 mln | € 0,05 mln | € 0,04 mln | ▼ 21,4% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 41,9% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | € 0,02 mln | € 0,009 mln | ▼ 46,9% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | € 0,01 mln | € 0,02 mln | ▲ 39,1% |
| Financiële vaste activa28 | € 0,007 mln | € 0,007 mln | € 0,007 mln | = |
| Vlottende activa29/58 | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 0,7 mln | ▼ 4,8% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0 | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,06 mln | € 0,03 mln | € 0,006 mln | ▼ 81,5% |
| Handelsvorderingen40 | - | € 0,01 mln | € 0,005 mln | ▼ 60,8% |
| Overige vorderingen41 | - | € 0,02 mln | € 311 | ▼ 98,2% |
| Geldbeleggingen50/53 | € 0 | - | - | - |
| Liquide middelen54/58 | € 0,05 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | ▼ 57,1% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | € 0,4 mln | € 0,6 mln | ▲ 28,2% |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 0,8 mln | € 0,8 mln | € 0,7 mln | ▼ 5,8% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,1 mln | € 0,1 mln | -€ 0,3 mln | - |
| Reserves13 | - | € 0,1 mln | € 0,1 mln | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | - | -€ 0,4 mln | - |
| Schulden17/49 | € 0,7 mln | € 0,6 mln | € 1,0 mln | ▲ 56,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0,2 mln | € 0,09 mln | € 0,07 mln | ▼ 23,1% |
| Financiële schulden170/4 | - | € 0,09 mln | € 0,07 mln | ▼ 23,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,8 mln | ▲ 48,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▼ 1,0% |
| Financiële schulden43 | - | € 0,2 mln | € 0,5 mln | ▲ 114% |
| Kredietinstellingen430/8 | - | € 0,2 mln | € 0,5 mln | ▲ 114% |
| Handelsschulden44 | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,03 mln | ▼ 44,0% |
| Leveranciers440/4 | - | € 0,05 mln | € 0,03 mln | ▼ 44,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▲ 17,0% |
| Belastingen450/3 | - | € 0,001 mln | € 0,03 mln | ▲ 19× |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▲ 3,9% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | € 0,1 mln | - |
| Post | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 30.855 | € 16.062 | -€ 408.847 | - |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 18.196 | € 22.574 | € 20.799 | ▼ 7,9% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 49.051 | € 38.635 | -€ 388.048 | - |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 15.547 | -€ 10.068 | ▲ 35,2% |
| Verandering liquide middelen | - | € 181.721 | -€ 131.994 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.