Ga naar inhoud

IC & I

Actief
BVopgericht 200817 jaar actiefRooberg 5, 9860 Oosterzele, BelgiëKBO/BCE: BE 0807.891.620
Samenvatting

IC & I is actief sinds 2008, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had IC & I een eigen vermogen van € 78.493 en een nettoresultaat van € 161.161. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 64% van de 39.275 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 20-11-2008 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 2 andere
Vestigingseenheid
2.174.483.840 9860 Oosterzele, sinds 20-11-2008
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 24-11-2025

Financiële situatie

98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 171.112
Omzet
≈ € 290.000
geschat
Winst
€ 161.161
Eigen vermogen
€ 78.493
Balanstotaal
€ 113.811
▲ 18×
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 10 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverlaagt risicoLiquiditeit 3,13, liquide middelen € 84.923Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Eigen vermogen € 78.493 (69,0% van het balanstotaal)Omvang: balanstotaal € 113.811Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 81% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 94+94
eigen vermogen 69,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 87+70
kortlopende schulden 31,0% · geldmiddelen 74,6%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 141,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.536 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,4% 01-2025: 0,4%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,4%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,4%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,4%▼ -0,2 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,4%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%▼ -0,6 procentpunt tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 7.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,13 (0,07 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 31% en de geldmiddelen 74,6% van het balanstotaal. Van het actief is 31% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 65% van hen, de liquiditeit beter dan bij 79%, de rentabiliteit beter dan bij 84% en de groei beter dan bij 94%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Liquiditeit 3,13, liquide middelen € 84.923
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 78.493 (69,0% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 113.811
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 10 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 10-08-2026, 10 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
10 dagen te laat
2024
2 dagen te laat
2023
10 dagen te laat
2022
26 dagen te laat
2021
27 dagen te laat
2020
7 dagen te laat
2019
8 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 13 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 11 augustus neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 10 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 10 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00390349.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 10-08-2026 bij de NBB alle 17 neerleggingen

Omzet
≈ € 290.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 240.000 en € 340.000
Totaal activa
€ 113.811▲ 18×
2024 · € 6.366
Nettoresultaat
€ 161.161
2024 · -€ 27.764
Werkkapitaal
€ 75.346
2024 · -€ 82.668
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 168.750
2025
20182025
Nettoresultaat
€ 161.161
2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 78.493
2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 113.811
▲ 18× 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 35.317
▼ 60,3% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 75.346
2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
69,0%
2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
3,13
▲ 3,06 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
141,6%
▲ 577,8pp 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 167.427-€ 62.516▼ 62,7%-€ 1.270-€ 37.610▼ 2.862%-€ 57.768▼ 53,6%-€ 37.364▲ 35,3%-€ 27.217▲ 27,2%€ 168.750
Nettoresultaat€ 141.102-€ 48.291▼ 65,8%-€ 3.098onder de middelste helft van de sector-€ 38.383onder de middelste helft van de sector▼ 1.139%-€ 58.628onder de middelste helft van de sector▼ 52,7%-€ 37.994onder de middelste helft van de sector▲ 35,2%-€ 27.764onder de middelste helft van de sector▲ 26,9%€ 161.161boven de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 37.308-€ 84.799▲ 127%€ 80.901binnen de middelste helft van de sector▼ 4,6%€ 41.719binnen de middelste helft van de sector▼ 48,4%-€ 16.909onder de middelste helft van de sector-€ 54.904onder de middelste helft van de sector▼ 225%-€ 82.668onder de middelste helft van de sector▼ 50,6%€ 78.493binnen de middelste helft van de sector
Totaal activa€ 129.206-€ 135.397▲ 4,8%€ 122.884binnen de middelste helft van de sector▼ 9,2%€ 99.978binnen de middelste helft van de sector▼ 18,6%€ 42.530onder de middelste helft van de sector▼ 57,5%€ 5.631onder de middelste helft van de sector▼ 86,8%€ 6.366onder de middelste helft van de sector▲ 13,1%€ 113.811binnen de middelste helft van de sector▲ 18×
Schulden€ 91.898-€ 50.598▼ 44,9%€ 41.983▼ 17,0%€ 58.260▲ 38,8%€ 59.439▲ 2,0%€ 60.535▲ 1,8%€ 89.034▲ 47,1%€ 35.317▼ 60,3%
Werkkapitaal€ 25.424-€ 78.053▲ 207%€ 76.657binnen de middelste helft van de sector▼ 1,8%€ 31.305binnen de middelste helft van de sector▼ 59,2%-€ 22.688onder de middelste helft van de sector-€ 57.554onder de middelste helft van de sector▼ 154%-€ 82.668onder de middelste helft van de sector▼ 43,6%€ 75.346binnen de middelste helft van de sector
Solvabiliteit28,9%-62,6%▲ 33,8pp65,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,2pp41,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 24,1pp-39,8%onder de middelste helft van de sector▼ 81,5pp-975,0%onder de middelste helft van de sector▼ 935,3pp69,0%binnen de middelste helft van de sector
Liquiditeit1,44-4,09▲ 2,664,04binnen de middelste helft van de sector▼ 0,051,62binnen de middelste helft van de sector▼ 2,420,62onder de middelste helft van de sector▼ 1,010,05onder de middelste helft van de sector▼ 0,570,07onder de middelste helft van de sector▲ 0,023,13binnen de middelste helft van de sector▲ 3,06
Rendabiliteit (ROA)109,2%-35,7%▼ 73,5pp-2,5%onder de middelste helft van de sector▼ 38,2pp-38,4%onder de middelste helft van de sector▼ 35,9pp-137,9%onder de middelste helft van de sector▼ 99,5pp-674,7%onder de middelste helft van de sector▼ 536,9pp-436,1%onder de middelste helft van de sector▲ 238,6pp141,6%boven de middelste helft van de sector▲ 577,8pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een winst van € 168.750, na een verlies van € 27.217 in 2024. Dat is het hoogste resultaat sinds 2021.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
Activa € 113.811
Vaste activa € 3.147
Vlottende activa € 110.664
Passiva € 113.811
Eigen vermogen € 78.493
Schulden € 35.317
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 31,0%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 169.510▲
2024 · -€ 24.566
Cashflow
€ 161.922▲
2024 · -€ 25.114
Schuldgraad
0,45
ROE
205,3%
Rentedekking
meer dan 100▲
2024 · -110,88
Schulden ≤ 1 jaar
€ 35.317▼
2024 · € 89.034
Belastingen
€ 7.353▲
2024 · € 326
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 8.631---€ 3.907
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 11.165€ 12.699€ 3.128€ 2.651€ 760

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 39 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 6.366€ 113.811▲
Vaste activa21/28-€ 3.147
Materiële vaste activa22/27-€ 3.147
Installaties, machines en uitrusting23-€ 3.147
Vlottende activa29/58€ 6.366€ 110.664▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 5.493€ 25.740▲
Handelsvorderingen40€ 4.876€ 8.037▲
Overige vorderingen41€ 618€ 17.704▲
Liquide middelen54/58€ 872€ 84.923▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 6.366€ 113.811▲
Eigen vermogen10/15-€ 82.668€ 78.493▲
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Reserves13-€ 59.893
Beschikbare reserves133-€ 59.893
Overgedragen winst (verlies)14-€ 101.268-
Schulden17/49€ 89.034€ 35.317▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 89.034€ 35.317▼
Handelsschulden44€ 1.081€ 1.172▲
Leveranciers440/4€ 1.081€ 1.172▲
Vooruitbetalingen op bestellingen46€ 5.092-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 13.819
Belastingen450/3-€ 13.819
Overige schulden47/48€ 82.862€ 20.326▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.651€ 760▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 2.669€ 1.602▼
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 21.897€ 171.112▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 27.217€ 168.750▲
Financiële opbrengsten75/76B-€ 1
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 1
Financiële kosten65/66B€ 222€ 237▲
Recurrente financiële kosten65€ 222€ 237▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 27.439€ 168.514▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 326€ 7.353▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 27.764€ 161.161▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 27.764€ 161.161▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 101.268€ 59.893▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 73.504-€ 101.268▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2-€ 59.893
Aan de overige reserves6921-€ 59.893

De toelichting bij deze jaarrekening telt 9 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 10-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 15.018€ 13.649€ 12.229€ 11.165€ 12.699€ 3.128€ 2.651€ 760▼ 71,3%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.583€ 576€ 1.212€ 2.669€ 1.602▼ 40,0%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 184.955€ 77.270€ 12.174-€ 24.862-€ 44.493-€ 33.024-€ 21.897€ 171.112-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 167.427€ 62.516-€ 1.270-€ 37.610-€ 57.768-€ 37.364-€ 27.217€ 168.750-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0€ 0--€ 1-
Recurrente financiële opbrengsten75---€ 0€ 0--€ 1-
Financiële kosten65/66B---€ 428€ 490€ 264€ 222€ 237▲ 7,2%
Recurrente financiële kosten65€ 297€ 613€ 726€ 428€ 490€ 264€ 222€ 237▲ 7,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 167.130€ 61.903-€ 1.995-€ 38.039-€ 58.258-€ 37.628-€ 27.439€ 168.514-
Belastingen op het resultaat67/77€ 26.028€ 13.612€ 1.103€ 344€ 370€ 366€ 326€ 7.353▲ 23×
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 141.102€ 48.291-€ 3.098-€ 38.383-€ 58.628-€ 37.994-€ 27.764€ 161.161-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 141.102€ 48.291-€ 3.098-€ 38.383-€ 58.628-€ 37.994-€ 27.764€ 161.161-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 129.206€ 135.397€ 122.884€ 99.978€ 42.530€ 5.631€ 6.366€ 113.811▲ 18×
Vaste activa21/28€ 45.769€ 32.120€ 21.011€ 18.478€ 5.779€ 2.651-€ 3.147-
Materiële vaste activa22/27€ 45.769€ 32.120€ 21.011€ 18.478€ 5.779€ 2.651-€ 3.147-
Installaties, machines en uitrusting23---€ 8.129€ 5.280€ 2.432-€ 3.147-
Meubilair en rollend materieel24---€ 10.349€ 499€ 219---
Vlottende activa29/58€ 83.436€ 103.277€ 101.873€ 81.501€ 36.751€ 2.980€ 6.366€ 110.664▲ 17×
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 53.980€ 52.198€ 33.446€ 34.009€ 14.449€ 2.142€ 5.493€ 25.740▲ 369%
Handelsvorderingen40---€ 29.802€ 11.767€ 2.103€ 4.876€ 8.037▲ 64,8%
Overige vorderingen41---€ 4.207€ 2.682€ 38€ 618€ 17.704▲ 29×
Liquide middelen54/58€ 29.456€ 51.079€ 68.426€ 47.491€ 13.523€ 839€ 872€ 84.923▲ 97×
Overlopende rekeningen490/1----€ 8.780----
Passiva
Totaal passiva10/49€ 129.206€ 135.397€ 122.884€ 99.978€ 42.530€ 5.631€ 6.366€ 113.811▲ 18×
Eigen vermogen10/15€ 37.308€ 84.799€ 80.901€ 41.719-€ 16.909-€ 54.904-€ 82.668€ 78.493-
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Reserves13€ 18.708€ 66.199€ 62.301€ 23.119---€ 59.893-
Beschikbare reserves133---€ 23.119---€ 59.893-
Overgedragen winst (verlies)14-----€ 35.509-€ 73.504-€ 101.268--
Schulden17/49€ 91.898€ 50.598€ 41.983€ 58.260€ 59.439€ 60.535€ 89.034€ 35.317▼ 60,3%
Schulden op meer dan één jaar17€ 33.886€ 25.374€ 16.767€ 8.064-----
Financiële schulden170/4---€ 8.064-----
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 58.012€ 25.224€ 25.215€ 50.196€ 59.439€ 60.535€ 89.034€ 35.317▼ 60,3%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 8.703€ 8.064----
Handelsschulden44€ 4.019€ 1.259€ 938€ 7.939€ 10.117€ 840€ 1.081€ 1.172▲ 8,4%
Leveranciers440/4---€ 7.939€ 10.117€ 840€ 1.081€ 1.172▲ 8,4%
Vooruitbetalingen op bestellingen46---€ 28.063--€ 5.092--
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 5.490€ 15.998€ 2.221-€ 13.819-
Belastingen450/3---€ 5.490€ 15.998€ 2.221-€ 13.819-
Overige schulden47/48----€ 25.261€ 57.473€ 82.862€ 20.326▼ 75,5%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 141.102€ 48.291-€ 3.098-€ 38.383-€ 58.628-€ 37.994-€ 27.764€ 161.161-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 15.018€ 13.649€ 12.229€ 11.165€ 12.699€ 3.128€ 2.651€ 760▼ 71,3%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 156.120€ 61.940€ 9.131-€ 27.218-€ 45.929-€ 34.866-€ 25.114€ 161.922-
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 1.120-€ 8.631€ 0€ 0---
Verandering liquide middelen-€ 21.623€ 17.348-€ 20.935-€ 33.969-€ 12.684€ 34€ 84.051▲ 2.499×

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 34.693 ondernemingen hetzelfde profiel als IC & I nu. Twee jaar later bestond 95,3% nog en was 0,7% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
95,3% bestond nog
3,9% stopte op een andere manier
0,7% ging failliet

Dat past bij de faillissementskans van IC & I zelf: < 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 34.693 ondernemingen, geen voorspelling voor IC & I. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 10-08-2026 2026-00390349 PDF
31-12-2024 microschema 02-08-2025 2025-00353054 PDF
31-12-2023 microschema 10-08-2024 2024-00338517 PDF
31-12-2022 microschema 26-08-2023 2023-00356451 PDF
31-12-2021 microschema 27-08-2022 2022-20328459 PDF
31-12-2020 microschema 07-08-2021 2021-47900448 PDF
31-12-2019 microschema 08-08-2020 2020-40300311 PDF
31-12-2018 microschema 21-08-2019 2019-50400298 PDF
31-12-2017 microschema 16-06-2018 2018-20600462 PDF
31-12-2016 microschema 14-08-2017 2017-43600032 PDF

Toon alle 17 neerleggingen

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
10-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 10 dagen te laat
2025
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 161.161
Het nettoresultaat is € 161.161, na 5 jaar verlies.
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan maal 43liquiditeit 3,13
De liquiditeit stijgt van 0,07 naar 3,13. De schulden op korte termijn zakken van € 89.034 naar € 35.317.
02-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 2 dagen te laat
2024
10-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 10 dagen te laat
2023
26-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 26 dagen te laat
2022
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 58.628
Het nettoresultaat zakt naar -€ 58.628, het laagste van 2018 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
27-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 27 dagen te laat
2021
07-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 7 dagen te laat
2020
08-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 8 dagen te laat
2019
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 4,09
De liquiditeit stijgt van 1,44 naar 4,09. De schulden op korte termijn zakken van € 58.012 naar € 25.224.
21-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 21 dagen te laat
Toon oudere gebeurtenissen
2018
16-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 45 dagen voor het einde van de termijn
2017
14-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
microschema · 14 dagen te laat
2008
28-11
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

IC & I werd opgericht op 20 november 2008.1 Het balanstotaal daalde van € 129.206 in 2018 tot € 113.811 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam IC & I in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0807.891.620
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 20-11-2008
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Rooberg 5, 9860 Oosterzele, België
Vestiging IC & I, Rooberg 5, 9860 Oosterzele sinds 20-11-2008 · vestigingsnummer 2.174.483.840

Activiteiten

NACEBEL 2025
70200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies hoofdactiviteit
47781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
74201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
Codes volgens NACEBEL 2008
70220 Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering hoofdactiviteit
47990 Overige detailhandel, niet in winkels en exclusief markt- en straathandel
74201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0807.891.620
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0807891620
Ander Peppol-ID 9925:BE0807891620
Ingeschreven 24-11-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
3.904 m²
Gebouwvoetafdruk
154 m²
Volume, LiDAR
859 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
44031A0437/00B000 Vlaanderen 3.904 m² 1 · 154 m² 7,8 m · 2