iBizz
Deelnemingen
eigen jaarrekening 2025Deze ondernemingiBizz8 deelnemingen, 2 landen
jaarrekening 2025
België 7 Jaar Eigen vermogen Resultaat
- BE Optis92,5% 2025€ 652.726 resultaat € 263.737 (2025)
- BE Integration Designers43% 2025€ 529.556 resultaat € 185.134 (2025)
- BE FlowFactor88% 2025€ 384.241 resultaat -€ 18.589 (2025)
- BE Group-Wave 2025€ 374.054 resultaat € 58.281 (2025)
- BE Raccoons 2025-€ 36.334 resultaat -€ 72.848 (2025)
- BE Peel 2025-€ 132.959 resultaat € 45.334 (2025)
- BE Agentis92% 2025-€ 1,4 mln resultaat -€ 342.389 (2025)
Europa 1 Jaar Eigen vermogen Resultaat
- NL Cronos Amsterdam90% 2024-€ 630.727 resultaat -€ 168.418 (2024)
Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekening 2025. Deelnemingen die zelf neerleggen, staan met hun laatste jaarrekening, de andere met de bedragen uit die lijst, in hun eigen munt.
Aan het hoofd van de groep iBizz Groep, risico en blootstellingOp hetzelfde adres
Veldkant 33A, 2550 Kontich · 79 andere ondernemingen| Nuclys
vestiging sinds 21-11-2003 · opgericht in 2003 |
18 VTE (2025) 0861.290.318 |
| FleXSo
vestiging sinds 23-06-2004 · opgericht in 2004 · groep Nuclys |
116 VTE (2025) 0865.716.288 |
| CrossPoint Solutions
zetel sinds 14-06-2006 · opgericht in 2006 · groep Nuclys |
12 VTE (2025) 0881.854.615 |
| Cloudar
zetel sinds 16-10-2014 · opgericht in 2014 · groep Nuclys |
37 VTE (2025) 0564.763.890 |
| iRelate
zetel sinds 14-01-2005 · opgericht in 2005 · groep Nuclys |
omzet € 22,4 mln (2025) 0871.221.633 |
| Flexso Digital
zetel sinds 24-10-2008 · opgericht in 2008 · groep Nuclys |
69 VTE (2025) 0807.353.863 |
| XGD
zetel sinds 25-07-2014 · opgericht in 2014 · groep Nuclys |
omzet € 990.900 (2025) 0557.979.137 |
| XPLORE
zetel sinds 10-04-1998 · opgericht in 1998 · groep Nuclys |
23 VTE (2025) 0463.135.408 |
| HRMC
zetel sinds 24-01-2011 · opgericht in 2011 · groep Nuclys |
10 VTE (2025) 0833.198.821 |
| EpicData
zetel sinds 26-11-2004 · opgericht in 2004 · groep Nuclys |
43 VTE (2025) 0870.206.893 |
Eerdere verbindingen
| Comma group via Sam Bambust, niet meer bij Comma group · Bestuurder · akte van 25-05-2021 opgericht in 2008 · groep Nuclys |
balanstotaal € 84.485 (2025) |
Deelnemingen en dochters
8 deelnemingen · 17 dochters, ook onrechtstreeksDeelnemingen 8
Aandeel, bron en eigen cijfers per deelneming (8)
Bron voor elke deelneming eigen jaarrekening 2025
- GROUP-WAVEdochterEigen vermogen € 374.054 Winst van € 58.281 in 2025 (winst van € 156.477 in 2024) Checked score 85100%
- PeeldochterEigen vermogen -€ 132.959 Winst van € 45.334 in 2025 (verlies van € 55.959 in 2024) Checked score 55100%
- PurplebeesdochterEigen vermogen -€ 36.334 Verlies van € 72.848 in 2025 (winst van € 1,0 mln in 2024) Checked score 52100%
- OptisdochterEigen vermogen € 652.726 Winst van € 263.737 in 2025 (winst van € 159.555 in 2024) Checked score 9392,5%
- AgentisdochterEigen vermogen -€ 1,4 mln Verlies van € 342.389 in 2025 (verlies van € 446.161 in 2024) Checked score 4792%
- Cronos AmsterdamNLdochterEigen vermogen -€ 630.727Resultaat -€ 168.41890%
- FlowFactordochterEigen vermogen € 384.241 Verlies van € 18.589 in 2025 (winst van € 60.839 in 2024) Checked score 8188%
- Eigen vermogen € 529.556 Winst van € 185.134 in 2025 (winst van € 216.468 in 2024) Checked score 8843%
Alle dochterondernemingen, ook onrechtstreeks 17
iBizz of een van haar dochters heeft meer dan de helft van de aandelen van deze vennootschappen. Een vennootschap die ze volgens het LEI-register consolideert, staat er ook bij.
- GROUP-WAVE 100%
- Peel 100%
Purplebees 100%4 dochters
- Oswald AI 100%
- Wheelhouse 100%
Raccoons 85%1 dochter
- Klassif.ai 79,61%
- Optis 92,5%
- Cronos AmsterdamNL 90%
- FlowFactor 88%
Deelnemingen door de jaren 2017 tot 2025
| Naam | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GROUP-WAVE | via 46% | 92% | 100% | ||||||
| Peel | 80% | 100% | |||||||
| Purplebees | 80% | 100% | |||||||
| Optis | via 70% | 70% | 82,5% | 92,5% | |||||
| Agentis | via 90% | 90% | 82% | 92% | |||||
| Cronos AmsterdamNL | 100% | 90% | |||||||
| FlowFactor | 76% | 88% | |||||||
| Integration Designers | via 42,5% | 42,5% | 45% | 44% | 43% | ||||
| Comark | 30% | ||||||||
| iBizzNL | via 70% | 70% | 100% | ||||||
| CRAFTWORKZ | via 70% | 70% | 75,5% | ||||||
| TERRA | via 50% | 50% | |||||||
| Oswald AI | via 50% | 80% | |||||||
Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekeningen
Overnames en fusies
1 verrichtingNam over:Purplebees
Verbindingen & netwerk
1 verbonden bedrijfDe verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.
Deze onderneming
Onderneming
Bestuurder
Aandeelhouderschap
+N: nog niet getoonde verbindingen
Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.
Verbonden via gedeelde bestuurders
Divirsiti
via Sam Bambust · Vaste vertegenwoordiger · akte van 26-10-2026
Opgericht in 2016 · 3,9 VTE (2025) · groep Nuclys
→