Ga naar inhoud

Human Capital Consulting & Services +

Actief Risico: laag
VOFopgericht 20206 jaar actiefLa Croix,Châtillon 1, 6747 Saint-Léger (Lux.), BelgiëKBO/BCE: BE 0750.853.442
Samenvatting

Human Capital Consulting & Services + is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag). Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Human Capital Consulting & Services +Actief

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
Geen jaarrekening; een kleine VOF of CommV hoeft niet neer te leggen
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Geen score: geen cijfers
Structuur
1 akte in het Staatsblad
Signalenverhoogt risicoGeen hoofdactiviteit geregistreerdOpgericht in 2020verlaagt risicoRechtsvorm VOFToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 2,7% 12-2024: 2,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,8%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,3%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,8%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,6%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,4%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Drie signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2020
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Rechtsvorm VOF
KBO
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2020opgericht 20-07-2020 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
VOF
Opgericht
20-07-2020
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Human Capital Consulting & Services +

Wat is het ondernemingsnummer van Human Capital Consulting & Services +?
0750.853.442. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0750.853.442.
Waar is Human Capital Consulting & Services + gevestigd?
De zetel is gevestigd op La Croix,Châtillon 1, 6747 Saint-Léger (Lux.).Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Human Capital Consulting & Services +?
Vennootschap onder firma (VOF).
Wanneer werd Human Capital Consulting & Services + opgericht?
Op 20-07-2020.
Is Human Capital Consulting & Services + nog actief?
Ja, Human Capital Consulting & Services + staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.