Ga naar inhoud

Hotel Annamaes

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefBrugstraat 71, 3620 Lanaken, BelgiëKBO/BCE: BE 1016.110.731
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Hotel Annamaes over 12 maanden bedraagt 2,6% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 78.009 en een nettoresultaat van € 28.009. De solvabiliteit is beter dan 33% van 879 sectorgenoten (NACE 55, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Hotels en dergelijke accommodatie
NACE 55100
1 vestiging
Schaal
€ 783.611balanstotaal 2025
Personeel
12,6 VTE
Eigen vermogen
€ 78.009
Winst
€ 28.009
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
51 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,6%
Structuur
Jaarrekening 2025 85 dagen vroeg
Waarom 51verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: 12,6 VTE, balanstotaal € 783.611Eigen vermogen € 78.009 (10,0% van het balanstotaal)Liquiditeit 0,40, liquide middelen € 30.360Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
51 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 35% van de sectorgenoten (NACE 55, klein)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 35
eigen vermogen 10,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 44
kortlopende schulden 26,6% · geldmiddelen 3,9%
Rentabiliteit 44
rendement op activa 3,6%
Faillissementskans, 12 maanden
2,6% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (579 ondernemingen, NACE 55, klein)
Verloop 24 maanden 12-2025: 1,6%laagste waarde 01-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,5%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 3.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,4, onder 1; kortlopende schulden: 26,6% en geldmiddelen: 3,9% van het balanstotaal), en 90% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 55, klein): beter dan 31% op solvabiliteit, 37% op liquiditeit en 38% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: 12,6 VTE, balanstotaal € 783.611
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 78.009 (10,0% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,40, liquide middelen € 30.360
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 07-05-2026, 85 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
85 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. OprichtingBenoeming: KUNZ Yannick (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 783.611 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 12-11-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 783.611
Winst
€ 28.009
Solvabiliteit
10,0%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Hotels en dergelijke accommodatieNACE 55100
Opgericht
12-11-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
39
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni om 18:00
Doel
Het oprichten of het laten oprichten,de exploitatie,het beheer en de inrichting van…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van Hotel Annamaes

Wat is het ondernemingsnummer van Hotel Annamaes?
1016.110.731. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1016.110.731.
Waar is Hotel Annamaes gevestigd?
De zetel is gevestigd op Brugstraat 71, 3620 Lanaken.Ondernemingsgegevens
Wat doet Hotel Annamaes?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is hotels en dergelijke accommodatie (NACE 55100).
Wat is de rechtsvorm van Hotel Annamaes?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Hotel Annamaes opgericht?
Op 12-11-2024.
Is Hotel Annamaes nog actief?
Ja, Hotel Annamaes staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Hotel Annamaes?
Gemiddeld 12,6 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Hotel Annamaes?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt Hotel Annamaes winst?
In boekjaar 2025 boekte Hotel Annamaes een winst van € 28.009.
Waar vind ik de jaarrekening van Hotel Annamaes?
Hotel Annamaes legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van Hotel Annamaes

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.