Ga naar inhoud

HOHO GEOFFREY

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefAvenue Albert 1er(VIS) 13, 4600 Visé, BelgiëKBO/BCE: BE 1008.564.923
Samenvatting

De berekende faillissementskans van HOHO GEOFFREY over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 16.882) en een nettoresultaat van -€ 27.478. De solvabiliteit is beter dan 19% van 22.153 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
NACE 47110Detailhandel NACE 47251
1 vestiging
Schaal
€ 169.796balanstotaal 2025
Personeel
2,5 VTE
Eigen vermogen
-€ 16.882
Verlies
-€ 27.478
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,7%
Structuur
Jaarrekening 6 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoNegatief eigen vermogen -€ 16.882Verlies € 27.478 (boekjaar 2025)verlaagt risicoLiquiditeit 1,12, liquide middelen € 54.726Omvang: balanstotaal € 169.796Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 22% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 15-15
eigen vermogen -9,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 59-11
kortlopende schulden 60,8% · geldmiddelen 32,2%
Rentabiliteit 0-74
rendement op activa -16,2%
Faillissementskans, 12 maanden
1,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.203 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 05-2025: 1,8% 06-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 1,1%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,0%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,12 tegenover 1,38 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 60,8% en geldmiddelen: 32,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 16% op solvabiliteit, 65% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 2% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,12, liquide middelen € 54.726
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 16.882
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 169.796
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 27.478 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2425
2024 tot 2025 · laatste jaar -€ 16.882
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 06-08-2026, 6 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
6 dagen te laat
2024
12 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 9 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 16.882 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op nettoresultaatsectormediaan € 5.122 · 22.133 bedrijven -€ 27.478 Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 169.796 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 169.796
Verlies
-€ 27.478
Solvabiliteit
-9,9%
Balanstotaal▼ 21,5%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
2
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersenNACE 47110
Opgericht
18-04-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.