Ga naar inhoud

Hippocrate international

Ontbinding of vereffening
VZWopgericht 1988Avenue des Peupliers(TOU) 33, 7500 Tournai, BelgiëKBO/BCE: BE 0434.996.894
Samenvatting

Het KBO-register vermeldt voor Hippocrate international als rechtstoestand: ontbinding of vereffening; dit is de toestand van vandaag volgens het register zelf, dat geen begindatum vermeldt. Een kleine VZW legt haar jaarrekening neer bij de griffie, niet bij de Nationale Bank.

Hippocrate internationalOntbinding of vereffening

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Geen jaarrekening bij de NBB; kleine verenigingen leggen neer bij de griffie
Gezondheid
Ontbinding of vereffening: geen score
Structuur
Geen bestuurders gekend
Signalenverhoogt risicoRegister: ontbinding of vereffeningToon onderbouwing

Signalen

1 signaal.
verhoogt risico
verhoogt risico · Register: ontbinding of vereffening
Het KBO-register vermeldt als rechtstoestand: ontbinding of vereffening. Dit is de toestand van vandaag volgens het register zelf; het register vermeldt geen begindatum.
KBO · rechtstoestand
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking

Opvallend

  • Risico: Niet meer actiefopgericht 10-03-1988 Ontbinding of vereffening Bekijk

Per onderwerp

Kerngegevens van Hippocrate international

Wat is het ondernemingsnummer van Hippocrate international?
0434.996.894. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0434.996.894.
Waar was Hippocrate international gevestigd?
Het laatst bekende adres van de zetel is Avenue des Peupliers(TOU) 33, 7500 Tournai.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Hippocrate international?
Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
Wanneer werd Hippocrate international opgericht?
Op 10-03-1988.
Is Hippocrate international nog actief?
Nee. Volgens de KBO is Hippocrate international ontbonden of in vereffening.