Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 09-06-2026 bij de NBB
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 2025 |
|---|---|
| Materiële vaste activa | € 12.021 |
| Immateriële vaste activa | € 2.500 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 5.597 |
Bron: toelichting bij de jaarrekening 2025 (staat van de vaste activa)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Hernes: activiteiten van holdings (NACE 64210). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 32.100 en € 47.600, opgericht tussen 2024 en 2025.
| Onderneming | Opgericht | Balanstotaal | Eigen vermogen | Brutomarge | Nettoresultaat | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hernes Merksplas | 2024 | € 40.674 | € 20.809 | € 27.235 | € 15.809 | 2025 |
| STOVRO Zoersel | 2024 | € 35.671 | € 25.846 | € 28.259 | € 20.846 | 2025 |
| M2M Group Balen | 2025 | € 35.798 | € 22.227 | € 28.620 | € 19.727 | 2025 |
| HEMIC Lier | 2024 | € 47.578 | € 23.644 | € 25.579 | € 17.226 | 2026 |
| MiCRA Kapellen | 2025 | € 37.312 | € 24.842 | € 28.938 | € 22.842 | 2025 |
| M.Y. Transport Solutions Herselt | 2024 | € 41.635 | € 23.620 | € 32.112 | € 23.950 | 2025 |
| Delbo Management Lint | 2024 | € 32.065 | € 23.484 | € 25.955 | € 20.484 | 2025 |
Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 20.095 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit
| Post | 2025 |
|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 5.597 |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 1.382 |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 27.235 |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 20.256 |
| Financiële kosten65/66B | € 43 |
| Recurrente financiële kosten65 | € 43 |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 20.213 |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 4.404 |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 15.809 |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 15.809 |
| Post | 2025 | |
|---|---|---|
| Activa | ||
| Totaal activa20/58 | € 40.674 | |
| Vaste activa21/28 | € 11.731 | |
| Immateriële vaste activa21 | € 1.733 | |
| Materiële vaste activa22/27 | € 9.998 | |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 9.998 | |
| Vlottende activa29/58 | € 28.943 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 5.913 | |
| Handelsvorderingen40 | € 5.000 | |
| Overige vorderingen41 | € 913 | |
| Liquide middelen54/58 | € 22.540 | |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 490 | |
| Passiva | ||
| Totaal passiva10/49 | € 40.674 | |
| Eigen vermogen10/15 | € 20.809 | |
| Inbreng10/11 | € 5.000 | |
| Reserves13 | € 15.809 | |
| Beschikbare reserves133 | € 15.809 | |
| Schulden17/49 | € 19.865 | |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 15.000 | |
| Overige schulden178/9 | € 15.000 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 4.865 | |
| Handelsschulden44 | € 1.461 | |
| Leveranciers440/4 | € 1.461 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 3.404 | |
| Belastingen450/3 | € 3.404 | |
| Post | 2025 |
|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 15.809 |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 5.597 |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 21.406 |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | microschema | 09-06-2026 | 2026-00160225 | NBB |