Ga naar inhoud

HELENE HUB

Actief
BVBAopgericht 201412 jaar actiefClé des Champs 20, 1380 Lasne, BelgiëKBO/BCE: BE 0556.815.533
Samenvatting

HELENE HUB is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 13.230) en een nettoresultaat van € 4.560. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 26% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 6% van 2.030 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van reclamebureaus
NACE 73110
1 vestiging
Schaal
€ 10.649balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 13.230
Winst
€ 4.560
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 13.230verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 10.649Liquiditeit 0,33, liquide middelen € 4.506Opgericht in 2014Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 50% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -124,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+1
kortlopende schulden 224,2% · geldmiddelen 42,3%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 42,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.205 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,2%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,33 tegenover 0,12 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 224,2% en geldmiddelen: 42,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 35% op liquiditeit, 88% op rentabiliteit en 73% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 10.649
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 13.230
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,33, liquide middelen € 4.506
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2014
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 6% van 2030 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 2030 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 6%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-06-2026, 31 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen vroeg
2024
24 dagen vroeg
2023
30 dagen te laat
2022
29 dagen te laat
2021
32 dagen te laat
2020
97 dagen te laat
2019
63 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 28 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 53 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Terug winstgevendnetto € 4.560
  3. Ontslag: Minne Gregory (bestuurder)Benoeming: Crelot Antoine (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 13.230 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 6% op solvabiliteitsectormediaan 44,4% · 2.030 bedrijven -124,2% Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 10.649
Winst
€ 4.560
Solvabiliteit
-124,2%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
14
Sinds
2016
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 07-07-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 30-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 29-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van reclamebureausNACE 73110
Opgericht
24-07-2014
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.