Ga naar inhoud

HDiet Consulting

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefRue de la Gare 1, 1330 Rixensart, BelgiëKBO/BCE: BE 0799.514.184
Samenvatting

De berekende faillissementskans van HDiet Consulting over 12 maanden bedraagt 3,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 66.031 en een nettoresultaat van € 21.463. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 54% per jaar over de neergelegde boekjaren. De onderneming is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 93.176balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 66.031
Winst
€ 21.463
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,3%
Structuur
Jaarrekening 123 dagen vroeg2 van 3 akten gelezen
Waarom 52verhoogt risico2 zetelwijzigingen in 24 maandenOpgericht in 2023verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 93.176Liquiditeit 3,43, liquide middelen € 56.598Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 76% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 96+3
eigen vermogen 70,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 88+2
kortlopende schulden 29,1% · geldmiddelen 60,7%
Rentabiliteit 98-2
rendement op activa 23,0%
Faillissementskans, 12 maanden
3,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,8%▲ +1,8 procentpunten t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,1%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,9%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,2%▲ +2,3 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 3,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 3.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,43 tegenover 3,08 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 29,1% en geldmiddelen: 60,7% van het balanstotaal), en 29,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 59% op solvabiliteit, 79% op liquiditeit, 78% op rentabiliteit en 86% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 2 zetelwijzigingen in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 93.176
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 3,43, liquide middelen € 56.598
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-03-2026, 123 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
123 dagen vroeg
2024
77 dagen vroeg
2023
132 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 111 dagen voor de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 maart neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 46 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 93.176 Bekijk
  • Actief sinds 2023opgericht 14-03-2023 3 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 93.176
Winst
€ 21.463
Solvabiliteit
70,9%
Balanstotaal▲ 42,1%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 14-04-2025Maatschappelijke zetel
  2. 31-12-2024Hoogste resultaat van 2023 tot 2025
  3. 21-03-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
14-03-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.