Ga naar inhoud

HC & L Solutions

Actief
BVopgericht 201214 jaar actiefRue des Déportés 49, 6700 Arlon, BelgiëKBO/BCE: BE 0844.155.861
Samenvatting

HC & L Solutions is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 14.740) en een nettoresultaat van -€ 7.930. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 11% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
€ 12.157balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 14.740
Verlies
-€ 7.930
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 3 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 14.740Verlies € 7.930, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 12.157Liquiditeit 8,46, liquide middelen € 7.543Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 31% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -121,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 9,8% · geldmiddelen 62,0%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -65,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.596 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,9%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,6%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 8,46 tegenover 27,22 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 9,8% en geldmiddelen: 62% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 98% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 6% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 12.157
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 14.740
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 7.930, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 8,46, liquide middelen € 7.543
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 14.740
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen vroeg
2024
3 dagen vroeg
2023
2 dagen vroeg
2022
29 dagen te laat
2021
24 dagen te laat
2020
23 dagen te laat
2019
30 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 14 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 37.546

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 14.740 Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 7.930 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 12.157 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 12.157
Verlies
-€ 7.930
Solvabiliteit
-121,2%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
18
Sinds
2013
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Liquiditeit meer dan maal 5
  2. 29-07-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Opgericht
05-03-2012
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.