Ga naar inhoud

Hartcentrum Aalst

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefMoorselbaan 164, 9300 Aalst, BelgiëOp dit adres zijn 89 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1013.658.017
Samenvatting

Hartcentrum Aalst is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 147.363 en een nettoresultaat van € 2.363. De solvabiliteit is beter dan 7% van 2.952 sectorgenoten (NACE 86, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van medisch specialisten
NACE 86220
8ste grootste bedrijf op balanstotaal in Aalst, sector Gezondheid en welzijn5 vestigingen
Schaal
€ 7,0 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 147.363
Winst
€ 2.363
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
88 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Moeder
Heliocordis · 100%
Jaarrekening 44 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 88verhoogt risicoEigen vermogen € 147.363 (2,1% van het balanstotaal)verlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Omvang: balanstotaal € 7,0 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 17-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 5% van de sectorgenoten (NACE 86, klein)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 27
eigen vermogen 2,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 5
kortlopende schulden 96,2% · geldmiddelen 4,3%
Rentabiliteit 49
rendement op activa 0,0%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (1.073 ondernemingen, NACE 86, klein)
Verloop 24 maanden 10-2025: 0,4% 11-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: < 0,1%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 12.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder trackrecord
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,03, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 96,2% en geldmiddelen: 4,3% van het balanstotaal), en 97,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 86, klein): beter dan 4% op solvabiliteit, 1% op liquiditeit en 10% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Gezondheidszorg (NACE 86)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 7,0 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 17-06-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 147.363 (2,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 7% van 2952 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 2952 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 7%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-06-2026, 44 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
44 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 7% op solvabiliteitsectormediaan 59,1% · 2.952 bedrijven 2,1% Bekijk
  • In handen van Heliocordis 100% Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 7,0 mln Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 7,0 mln
Winst
€ 2.363
Solvabiliteit
2,1%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
5
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van medisch specialistenNACE 86220
Opgericht
17-09-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.