Ga naar inhoud

HAMA ELEC

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefHeyvaertstraat 129, 1080 Sint-Jans-Molenbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 1023.738.988
Samenvatting

De berekende faillissementskans van HAMA ELEC over 12 maanden bedraagt 1,5% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 520) en een nettoresultaat van -€ 2.520. De solvabiliteit is beter dan 9% van 34.052 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
NACE 43212
1 vestiging
Schaal
€ 13.174balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 520
Verlies
-€ 2.520
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,5%
Structuur
Jaarrekening 12 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 520Opgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 13.174Liquiditeit 0,96, liquide middelen € 2.685Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 9% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 21
eigen vermogen -3,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 25
kortlopende schulden 103,9% · geldmiddelen 20,4%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -19,1%
Faillissementskans, 12 maanden
1,5% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.550 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 06-2026: 2,0% 07-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,5%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,96, onder 1; kortlopende schulden: 103,9% en geldmiddelen: 20,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 7% op solvabiliteit, 15% op liquiditeit en 4% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 13.174
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,96, liquide middelen € 2.685
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 520
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 12-08-2026, 12 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
12 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 520 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op solvabiliteitsectormediaan 46,9% · 34.052 bedrijven -3,9% Bekijk
  • Opgericht 16 maanden geledenopgericht 27-05-2025 16 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 13.174
Verlies
-€ 2.520
Solvabiliteit
-3,9%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingenNACE 43212
Opgericht
27-05-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.