Ga naar inhoud

HALTO

Actief BVopgericht 20197 jaar actiefKwaplasstraat 31, 8820 TorhoutKBO/BCE: BE 0730.846.401

Overzicht

Levenslijn

6 jaarrekeningen met cijfers op één tijdas
Brutomargerecord € 98.996 (2025)
€ 98.996▲ 103%
Resultaatrecord € 74.138 (2025)
€ 74.138▲ 177%
Eigen vermogenrecord € 87.355 (2025)
€ 87.355▲ 105%
Schulden
€ 21.360▼ 2,1%
Bestuur1 naam sinds 2019
1 bestuurderHallaert Tom
Documentenneerleggingen en akten
04-05-202688 dagen voor de termijn
2025verkort schema
Brutomarge € 48.753 naar € 98.996Resultaat € 26.766 naar € 74.138Dividend € 29.412Eigen vermogen € 42.629 naar € 87.355Liquide middelen € 38.976 naar € 85.742

Opvallend

uit de jaarrekening 2025

Eigen vermogen

€ 87.355 ▲ 105%
42.6292024+74.138Winst-29.412Dividend87.3552025

HALTO keerde € 29.412 dividend uit. Dat is 40% van de winst van 2025.

Liquiditeit

5,16 was 2,98 in 2024

De schulden op korte termijn dalen van € 21.312 naar € 20.960.

Neerleggingen

6 jaarrekeningen sinds 2020
apriljuni31 julioktober202020222024

De laatste vijf jaarrekeningen zijn 21 tot 88 dagen voor het einde van de termijn neergelegd.

Checked score

99
Uitstekend
Financieel sterker dan 93% van de microbedrijven in de sector onroerend goed (NACE 68)
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

De streepjeslijn is de sectormediaan: 0,2% bij 26.627 ondernemingen (NACE 68, micro).

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde

Financiële sterkte
Sterk

Solvabiliteit
100+9eigen vermogen 80,4% van het balanstotaal
Liquiditeit
94+8kortlopende schulden 19,3% · geldmiddelen 78,9%
Rentabiliteit
100=rendement op activa 68,2%

Opbouw van de score

verlaagt risico
Liquiditeit 5,16, liquide middelen € 85.742
Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
Eigen vermogen € 87.355 (80,4% van het balanstotaal)
Omvang: balanstotaal € 108.715
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 91% van hen, de liquiditeit beter dan bij 93%, de rentabiliteit beter dan bij 95% en de groei beter dan bij 92%.

De faillissementskans is berekend op 05-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Vergelijkbare ondernemingen, twee jaar later

In juli 2024 hadden 26.972 ondernemingen hetzelfde profiel als HALTO nu. Elke stip staat voor 68 ondernemingen, twee jaar later.

94,9%
bestond nog
3,4%
stopte op een andere manier
1,6%
ging failliet
  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van HALTO zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over HALTO dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.447 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 26.972 ondernemingen, geen voorspelling voor HALTO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Kredietoordeel

Krediet tot € 8.000 op 30 dagen is aanvaardbaar

De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 5,16 (2,98 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 19,3% en de geldmiddelen 78,9% van het balanstotaal. Van het actief is 19,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

5 signalen, geen enkel verhoogt het risico
Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 5,16, liquide middelen € 85.742
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 87.355 (80,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 108.715
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 04-05-2026, 88 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
88 dagen voor het einde van de termijn
2024
35 dagen voor het einde van de termijn
2023
68 dagen voor het einde van de termijn
2022
21 dagen voor het einde van de termijn
2021
23 dagen voor het einde van de termijn
2020
26 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 44 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 juni neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 32 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
06-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Bestuur en eigendom

HT
Hallaert Tom
Bestuurder, sinds 18-07-2019
Bestuur & eigendom

Recente wijzigingen

Ingeschreven in de Peppol Directory Bereikbaar voor e-facturen via 0208:0730846401
Algemene vergadering · Vertegenwoordigingsregel Staatsblad-akte
Oprichting bekendgemaakt op 22-07-2019 · Staatsblad-akte
Eerste vestiging Kwaplasstraat 31, Torhout
Alle 13 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

zelfde hoofdactiviteit, vergelijkbaar in omvang en leeftijd
Onderneming Balanstotaal Brutomarge Solvabiliteit Personeel
HALTO Torhout € 108.715 € 98.996 80,4% -
Koncrete Haacht € 107.178 € 86.815 47,2% -
TBATSERVICE La Louvière € 105.177 € 96.102 2,1% -
JOY INVEST Ans € 116.127 € 67.334 93,8% -
StructurAL Oudergem € 122.432 € 99.419 0,0% -
3G IMMO Nivelles € 95.007 € 105.615 56,2% -
HEDOB Tielt € 102.744 € 91.295 42,5% -

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als HALTO: ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 95.000 en € 122.000, opgericht tussen 2017 en 2020.

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 18-07-2019Normale toestand
Activiteit
Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNACE 68121
Vestigingseenheid
2.291.437.9288820 Torhout, sinds 18-07-2019
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 14-09-2025
Ondernemingsgegevens

Jaarrekening 2025

Brutomarge
€ 98.996▲ 103%
Omzet
≈ € 240.000geschat
Winst
€ 74.138▲ 177%
Eigen vermogen
€ 87.355▲ 105%
Balanstotaal
€ 108.715▲ 68,7%
Neerlegging
Neergelegd op 04-05-2026, 88 dagen voor het einde van de neerleggingstermijn
Financieel

Inzichten over HALTO

HALTO legt een verkort schema neer. Dat schema vermeldt geen omzet. De brutomarge steeg van € 27.763 in 2020 naar € 98.996 in 2025.

Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.

Financieel

Jaarrekening 2025

verkort schema, neergelegd op 04-05-2026, 88 dagen voor het einde van de termijn
Brutomarge
€ 98.996
▲ 103%
Bedrijfsresultaat
€ 97.338
▲ 152%
Winst
€ 74.138
▲ 177%
Werkkapitaal
€ 87.141
▲ 106%
Solvabiliteit
80,4%
▲ 14,2 procentpunt
Liquiditeit
5,16
▲ 2,17

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Omzet ≈ € 240.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 130.000 en € 510.000.

Balans

balanstotaal € 108.715 op 31-12-2025
Wat de onderneming bezitHoe dat betaald is

Verloop eigen vermogenin euro

Verloop liquide middelenin euro

Positie in de sector

Solvabiliteit80,4%

Hoger dan 85% van 11.288 ondernemingen in 2025.

Liquiditeit5,16

Hoger dan 84% van 10.839 ondernemingen in 2025.

Rendabiliteit68,2%

Hoger dan 95% van 11.173 ondernemingen in 2025.

HALTO Middelste helft van de sector 80% van de sector Verkorte jaarrekeningen in de sector onroerend goed (NACE 68)

Nettoresultaat: middelste helft · Eigen vermogen: middelste helft · Balanstotaal: laagste kwart · Werkkapitaal: middelste helft

Neergelegde jaarrekeningen

zoals ingediend bij de Nationale Bank, klik op een jaar om het te kiezen
Post Verloop202520242023202220212020
Balans: activa
Totaal activa20/58 108.71564.44075.53560.83763.52373.087
Vaste activa21/28 6148779.55420.12731.64343.158
Materiële vaste activa22/27 6148779.55420.12731.64343.158
Installaties, machines en uitrusting23 6148771.1404967931.090
Meubilair en rollend materieel24 --8.41419.63230.85042.068
Vlottende activa29/58 108.10163.56365.98140.71031.88029.929
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 16.41818.97517.18016.43315.86512.942
Handelsvorderingen40 16.41818.97517.18016.43315.86512.942
Liquide middelen54/58 85.74238.97640.67016.9039.15010.277
Overlopende rekeningen490/1 5.9405.6128.1317.3746.8656.710
Balans: passiva
Totaal passiva10/49 108.71564.44075.53560.83763.52373.087
Eigen vermogen10/15 87.35542.62951.78724.60315.77715.301
Inbreng10/11 10.00010.00010.00010.00010.00010.000
Reserves13 77.35532.62941.78714.6035.7775.301
Beschikbare reserves133 77.35532.62941.78714.6035.7775.301
Schulden17/49 21.36021.81223.74836.23447.74657.786
Schulden op meer dan één jaar17 ----10.90025.277
Financiële schulden170/4 ----10.90025.277
Schulden op ten hoogste één jaar42/48 20.96021.31223.74836.23436.84532.509
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 ---10.90014.37714.200
Handelsschulden44 6.7547.4477.3377.5376.7766.011
Leveranciers440/4 6.7547.4477.3377.5376.7766.011
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 13.64213.68615.91517.79715.69312.298
Belastingen450/3 13.64213.68615.91517.79715.69312.298
Overige schulden47/48 564180496---
Overlopende rekeningen492/3 400500----
Resultatenrekening
Bruto bedrijfsmarge9900 98.99648.75352.11027.62216.22527.763
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 2638.67711.39311.51511.51514.419
Andere bedrijfskosten640/8 1.3941.3921.1781.0326612.669
Niet-recurrente bedrijfskosten66A --496---
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 97.33838.68439.04315.0744.04810.675
Financiële opbrengsten75/76B 4140--5
Recurrente financiële opbrengsten75 4140--5
Financiële kosten65/66B 222144156332509987
Recurrente financiële kosten65 222144156332509987
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 97.12138.55438.88714.7423.5399.692
Belastingen op het resultaat67/77 22.98311.78811.7035.9163.0634.391
Winst (verlies) van het boekjaar9904 74.13826.76627.1848.8264765.301
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 74.13826.76627.1848.8264765.301
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906 74.13826.76627.1848.8264765.301
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2 29.41235.924----
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2 74.13826.76627.1848.8264765.301
Aan de overige reserves6921 74.13826.76627.1848.8264765.301
Uit te keren winst694/7 29.41235.924----
Vergoeding van de inbreng (dividend)694 29.41235.924----
Document PDFPDFPDFPDFPDFPDF

De toelichting bij deze jaarrekening telt 4 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 04-05-2026.

Download als CSV

Neerleggingen

elke stip is een jaarrekening, op de dag dat ze bij de Nationale Bank binnenkwam
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 04-05-2026 2026-00101510 PDF
31-12-2024 verkort schema 26-06-2025 2025-00182512 PDF
31-12-2023 verkort schema 24-05-2024 2024-00095582 PDF
31-12-2022 verkort schema 10-07-2023 2023-00220953 PDF
31-12-2021 verkort schema 08-07-2022 2022-20163664 PDF
31-12-2020 verkort schema 05-07-2021 2021-30600189 PDF

Kerncijfers en ratio's

per boekjaar, berekend uit de jaarrekening
Post Verloop202520242023202220212020
EBITDA 97.60147.36150.43726.59015.56425.094
Kasstroom 74.40135.44238.57720.34211.99119.720
Investeringen in vaste activa (benadering) 001.3160057.577
Verandering liquide middelen 46.766-1.69423.7677.753-1.127-
Werkkapitaal 87.14142.25142.2334.476-4.965-2.580
Solvabiliteit 80,4%66,2%68,6%40,4%24,8%20,9%
Liquiditeit 5,162,982,781,120,870,92
Schuldgraad 0,240,510,461,473,033,78
ROE 84,9%62,8%52,5%35,9%3,0%34,6%
ROA 68,2%41,5%36,0%14,5%0,7%7,3%
Rentedekking meer dan 100meer dan 100meer dan 10080,0630,56-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20252024202320222021
Materiële vaste activa--€ 1.316--
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 263€ 8.677€ 11.393€ 11.515€ 11.515

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Inzichten over HALTO

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 152% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2020. Dat is een herstel na de daling in 2024.

Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 33,8% naar 19,6%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.

Bestuur & eigendom

Bestuur

1 bestuurder
Hallaert Tom
Bestuurder
sinds 18-07-2019
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 04-05-2026

Functiehouders in de KBO →

Mandaten door de jaren

1 naam, de streepjeslijn is vandaag
Hallaert Tom
Bestuurder
Bestuur
Mandaten als lijst
  • Hallaert Tom
    • Bestuurder, van 18-07-2019 tot heden

Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Zeggenschap

Kapitaal

Inbreng
€ 10.000
Bron
jaarrekening 2025

Netwerk & groep

Geen groep

HALTO heeft geen moeder en geen deelnemingen in de jaarrekeningen. Hallaert Tom is de enige bestuurder. HALTO deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Tijdlijn

Tijdlijn

13 gebeurtenissen sinds 2019

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027

2026
Jaarrekening 2025 neergelegd PDFverkort schema · 88 dagen voor het einde van de termijn
2025
Hoogste resultaat van 2020 tot 2025 netto € 74.138 ▲177% Het bedrijfsresultaat van € 97.338 en het nettoresultaat van € 74.138 zijn allebei een record.
Ingeschreven in de Peppol Directory Bereikbaar voor e-facturen via 0208:0730846401
Jaarrekening 2024 neergelegd PDFverkort schema · 35 dagen voor het einde van de termijn
2024
Jaarrekening 2023 neergelegd PDFverkort schema · 68 dagen voor het einde van de termijn
2023
Liquiditeit meer dan verdubbeld liquiditeit 2,78 De liquiditeit stijgt van 1,12 naar 2,78. De schulden op korte termijn zakken van € 36.234 naar € 23.748.
Algemene vergadering · Vertegenwoordigingsregel PDFOverige bepaling · Statutenwijziging
Jaarrekening 2022 neergelegd PDFverkort schema · 21 dagen voor het einde van de termijn
2022
Jaarrekening 2021 neergelegd PDFverkort schema · 23 dagen voor het einde van de termijn
2021
Zwakste boekjaar netto € 476 ▼91% Het nettoresultaat zakt naar € 476, het laagste van 2020 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
Jaarrekening 2020 neergelegd PDFverkort schema · 26 dagen voor het einde van de termijn
2019
Oprichting PDFbekendgemaakt op 22-07-2019
Eerste vestiging Kwaplasstraat 31, Torhout

Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

HALTO werd opgericht op 18 juli 2019 als BV.1 Het balanstotaal steeg van € 73.087 in 2020 tot € 108.715 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2020 en 2025

Ondernemingsgegevens

Identiteit

Ondernemingsnummer
0730.846.401
Btw-nummer
BE 0730.846.401
Peppol-ID
0208:0730846401
Ander Peppol-ID
9925:BE0730846401
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Status
Actief, normale toestand
Opgericht
18-07-2019
Boekjaar
eindigt op 31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 14-09-2025Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als de onderneming uit het Peppol-register verdwijnt.
Naam
HALTO in het Nederlands
Type entiteit
Rechtspersoon

Activiteiten

NACEBEL 2025
68121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
41101 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten hoofdactiviteit

Zetel en vestigingen

1 vestiging
Vestiging Sinds Vestigingsnummer
Kwaplasstraat 31 zetel 8820 Torhout 18-07-2019 2.291.437.928

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
997 m²
Gebouwen
142 m²
Volume, LiDAR
1.029 m³
Hoogste gebouw
10,9 m
Gebouwen op schaal, elk op zijn eigen perceel
142 m², 10,9 m 142 m², 10,9 m

Ligging

zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Percelen

Perceel (capakey)Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
31522D1019/00S002997 m² 1 · 142 m² 10,9 m · 2

Facturatie en betaling

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0730.846.401