Ga naar inhoud

H & T Nail

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefGrand'Place 12, 1480 Tubize, BelgiëKBO/BCE: BE 1008.649.946
Samenvatting

H & T Nail is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 9.260) en een nettoresultaat van -€ 10.260. De solvabiliteit is beter dan 20% van 5.661 sectorgenoten (NACE 96, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Activiteit
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
NACE 96220
1 vestiging
Schaal
€ 29.245balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 9.260
Verlies
-€ 10.260
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Structuur
Jaarrekening 6 dagen vroeg
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 9.260Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 0,63, liquide middelen € 12.145Omvang: balanstotaal € 29.245Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 22% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -31,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 131,7% · geldmiddelen 41,5%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -35,1%
Faillissementskans, 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.613 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop 24 maanden 05-2025: 1,6% 06-2025: 1,6%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,6%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,5%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,2%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,63, onder 1; kortlopende schulden: 131,7% en geldmiddelen: 41,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 47% op liquiditeit en 8% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 21-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 0,63, liquide middelen € 12.145
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 9.260
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 29.245
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 25-07-2026, 6 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
6 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: CAO Le Thang (niet-statutair…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 9.260 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 14% op nettoresultaatsectormediaan € 2.814 · 5.668 bedrijven -€ 10.260 Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 29.245
Verlies
-€ 10.260
Solvabiliteit
-31,7%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenNACE 96220
Opgericht
22-04-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
33
Doel
“Exploitation d'un salon de pratique de la pédicure,de la manucure,des soins des…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.