Ga naar inhoud

H&C Renting

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefZandvoordestraat 507, 8400 Oostende, BelgiëKBO/BCE: BE 0753.768.687
Samenvatting

De berekende faillissementskans van H&C Renting over 12 maanden bedraagt 8,2% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 113.338) en een nettoresultaat van -€ 30.856. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 65% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 600 sectorgenoten (NACE 53, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Overige posterijen en koeriers
NACE 53200Goederenvervoer over de weg NACE 49410
2 vestigingen
Schaal
€ 79.444balanstotaal 2025
Personeel
2,8 VTE
Eigen vermogen
-€ 113.338
Verlies
-€ 30.856
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
31 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
8,2%
Structuur
  • Ghazaryan HaykBestuurder
Jaarrekening 2 dagen te laat neergelegd3 van 5 akten gelezen
Waarom 31verhoogt risicoSector NACE 531 zetelwijziging in 24 maandenOpgericht in 2020Verlies € 30.856, het tweede op rij (boekjaar 2025)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
31 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 10% van de sectorgenoten (NACE 53, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -142,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 2-2
kortlopende schulden 184,5% · geldmiddelen 1,9%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -38,8%
Faillissementskans, 12 maanden
8,2% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 2,6% (907 ondernemingen, NACE 53, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 9,2% 12-2024: 9,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 9,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 10,1%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 7,8%▼ -2,3 procentpunten t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 14,0%▲ +6,2 procentpunten t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 14,0%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 14,0%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 14,0%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 13,6%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 13,2%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 13,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 13,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 8,1%▼ -5,2 procentpunten t.o.v. 11-2025 01-2026: 8,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 9,0%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 7,8%▼ -1,2 procentpunten t.o.v. 02-2026 04-2026: 7,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 7,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 7,9%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 7,9%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 8,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 7,9%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 8,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,02 tegenover 0,05 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 184,5% en geldmiddelen: 1,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 53, micro): beter dan 7% op solvabiliteit, 6% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 17% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector NACE 53
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Opgericht in 2020
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Verlies € 30.856, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 113.338
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 3 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 02-02-2026, 2 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen te laat
2024
op de dag
2023
op de dag
2022
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 53) voor boekjaar 2024 is 13 dagen na de termijn, en 56% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 januari neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar16-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslag: Solak Harutsunian (niet-statutair bestuurder)Staatsblad-akte
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  3. Benoeming: Solak Harutsunian (niet-statutair bestuurder)Staatsblad-akte

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 113.338 Bekijk
  • Risico: 4 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 30.856 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 32,4% · 600 bedrijven -142,7% Bekijk
  • Let op: Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 30-06-2026 · 1 in functie 1 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 79.444
Verlies
-€ 30.856
Solvabiliteit
-142,7%
Balanstotaal▲ 326%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
8
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 05-03-2025Maatschappelijke zetel
  2. 31-01-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2024Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige posterijen en koeriersNACE 53200
Opgericht
07-09-2020
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.