Ga naar inhoud

GSA INFRA

Actief1 voorlopige maatregel
BVopgericht 200917 jaar actiefEuropark-Oost 15, 9100 Sint-Niklaas, BelgiëOp dit adres zijn 12 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0812.140.418
Samenvatting

Het dossier van GSA INFRA bevat 1 voorlopige maatregel, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad. De berekende faillissementskans over 12 maanden bedraagt 0,7% (laag). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,5 mln en een nettoresultaat van € 144.703. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,4% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 45% van 9.632 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025).

Overzicht

Activiteit
Bouwrijp maken van terreinen
NACE 43120NACE 42220
10de grootste werkgever in Sint-Niklaas, sector Bouw2 vestigingen
Schaal
€ 3,7 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
26 VTE
Eigen vermogen
€ 1,5 mln
Winst
€ 144.703
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
69 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Moeder
C.V.I. · 100%
Jaarrekening 1 dag vroeg0 van 6 akten gelezen
Waarom 69verhoogt risicoLiquiditeit 1,61, liquide middelen € 87.924Omvang: 26 VTE, balanstotaal € 3,7 mlnSector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoOpgericht in 2009Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
69 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 45% van de sectorgenoten (NACE 43, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 65-19
eigen vermogen 39,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 22-10
kortlopende schulden 60,1% · geldmiddelen 2,4%
Rentabiliteit 74+5
rendement op activa 3,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (2.646 ondernemingen, NACE 43, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 0,5%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 100.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: voorlopige maatregelen (bv. voorlopig bewindvoerder)
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,61 tegenover 1,92 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 60,1% en geldmiddelen: 2,4% van het balanstotaal), maar 60,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, klein): beter dan 52% op solvabiliteit, 13% op liquiditeit, 53% op rentabiliteit en 63% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 2009
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 1,61, liquide middelen € 87.924
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: 26 VTE, balanstotaal € 3,7 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verhoogt risico · Voorlopige bewindvoering
1 publicatie(s) over voorlopige bewindvoering in het Belgisch Staatsblad. Een vroeg signaal, geen vaststelling van faillissement.
Staatsblad
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-01-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
2 dagen vroeg
2023
1 dag vroeg
2022
1 dag vroeg
2021
78 dagen te laat
2020
17 dagen vroeg
2019
32 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 13 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 januari neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar16-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Voorlopig bewindvoerderOndernemingsrechtbank Gent · voorlopig bewindvoerder…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 3.692 naar € 144.703 ▲ 3.819% Bekijk
  • Positief: Bij de beste 8% op eigen vermogensectormediaan € 255.202 · 9.634 bedrijven € 1,5 mln Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 144.703 8 jaar Bekijk
  • In handen van C.V.I. 100% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 3,7 mln
Winst
€ 144.703
Solvabiliteit
39,8%
Balanstotaal▲ 65,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
20
Sinds
2011
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-01-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-01-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 17-10-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bouwrijp maken van terreinenNACE 43120
Opgericht
08-06-2009
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.