Ga naar inhoud

Green Star Energy

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefRue Delbèque(MLZ) 35, 7140 Morlanwelz, BelgiëKBO/BCE: BE 0803.577.989
Samenvatting

Green Star Energy is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 12.391) en een nettoresultaat van -€ 4.873. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 62% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 12.404 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,3% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
NACE 47540
1 vestiging
Schaal
€ 11.463balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 12.391
Verlies
-€ 4.873
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,3%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 12.391Opgericht in 2023verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 11.463Liquiditeit 0,40, liquide middelen € 3.464Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 14% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -108,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 38+35
kortlopende schulden 208,1% · geldmiddelen 30,2%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -42,5%
Faillissementskans, 12 maanden
1,3% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.192 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,2% 12-2024: 2,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,8%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 3,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,8%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 2,4%▼ -1,4 procentpunten t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,3%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,4 tegenover 0,33 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 208,1% en geldmiddelen: 30,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 35% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 9% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 11.463
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,40, liquide middelen € 3.464
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 12.391
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
232425
2023 tot 2025 · laatste jaar -€ 12.391
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
1 dag vroeg
2023
1 dag vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 juli neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Ontslag: Pao-Min Chen (bestuurder)Aandeelhouderschap
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 12.391 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 4.873 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 36,9% · 12.404 bedrijven -108,1% Bekijk
  • Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 03-06-2026 · 0 in functie 1 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 11.463
Verlies
-€ 4.873
Solvabiliteit
-108,1%
Balanstotaal▲ 31,6%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 30-07-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in elektrische huishoudapparatenNACE 47540
Opgericht
04-07-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.