Ga naar inhoud

Go For Digital Experience Consulting

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefLaudinnestraat 50, 1602 Sint-Pieters-Leeuw, BelgiëKBO/BCE: BE 0722.843.208
Samenvatting

Go For Digital Experience Consulting is actief sinds 2019, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Go For Digital Experience Consulting een eigen vermogen van € 467.600 en een nettoresultaat van € 3.228. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 5,3% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 5.895 ondernemingen in de sector vervoer te land (NACE 49, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 18-03-2019 Normale toestand
Activiteit
Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur NACE 49330en 2 andere
Vestigingseenheid
2.286.634.052 1602 Sint-Pieters-Leeuw, sinds 21-03-2019
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 18-11-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

88 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 16.936
Winst
€ 3.228
▼ 93,0%
Eigen vermogen
€ 467.600
▲ 0,7%
Balanstotaal
€ 470.761
▲ 0,7%
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Vervoer over land (NACE 49)Opgericht in 2019verlaagt risicoLiquiditeit 142,52, liquide middelen € 117.749Eigen vermogen € 467.600 (99,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 58% van de microbedrijven in de sector vervoer te land (NACE 49)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 99,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 81-3
kortlopende schulden 0,7% · geldmiddelen 25,0%
Rentabiliteit 20-61
rendement op activa 0,7%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,9% (9.098 ondernemingen, NACE 49, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,2% 01-2025: 0,2%● gelijk tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,3%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,3%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,3%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,3%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 40.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De kortlopende schulden zijn 0,7% en de geldmiddelen 25% van het balanstotaal. Van het actief is 0,7% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 49, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 92% van hen, de liquiditeit beter dan bij 85%, de rentabiliteit beter dan bij 17% en de groei beter dan bij 39%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Vervoer over land (NACE 49)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 142,52, liquide middelen € 117.749
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 467.600 (99,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2019
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor het einde van de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
1 dag voor het einde van de termijn
2024
29 dagen voor het einde van de termijn
2023
1 dag voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 10 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 49) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 49% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 juli neer (3 van de laatste 3 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 95% van de sector vervoer te landsectormediaan 37,7% · 5.895 ondernemingen 99,3% Bekijk
  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 27-05-2026 · 1 in functie 1 nieuw Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Functiewijziging: FELICIANI Franco, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 7 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Go For Digital Experience Consulting: diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur (NACE 49330). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 299.000 en € 730.000, opgericht tussen 2008 en 2021.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Go For Digital Experience Consulting Sint-Pieters-Leeuw€ 470.761-€ 16.936
BREATH Sainte-Ode€ 697.194-€ 22.965
HK NEW MANAGEMENT Sint-Jans-Molenbeek€ 299.300-€ 36.851
MG Rental Middelkerke€ 729.761-€ 54.463
Remeker Michel Consulting & All Kind of Services Wemmel€ 531.457€ 1.273
RAPIDO Sambreville€ 463.967-€ 24.364
ABL LIMOUSINES Ukkel€ 454.864-€ 3.157
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Go For Digital Experience Consulting

Wat is het ondernemingsnummer van Go For Digital Experience Consulting?
Het ondernemingsnummer van Go For Digital Experience Consulting is 0722.843.208. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0722.843.208.
Waar is Go For Digital Experience Consulting gevestigd?
De zetel is gevestigd op Laudinnestraat 50, 1602 Sint-Pieters-Leeuw.Ondernemingsgegevens
Wat doet Go For Digital Experience Consulting?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur (NACE 49330).
Wat is de rechtsvorm van Go For Digital Experience Consulting?
De rechtsvorm van Go For Digital Experience Consulting is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Go For Digital Experience Consulting opgericht?
Go For Digital Experience Consulting werd opgericht op 18-03-2019.
Is Go For Digital Experience Consulting nog actief?
Ja, Go For Digital Experience Consulting staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Go For Digital Experience Consulting?
De jaarrekening over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. In het microschema is dat niet verplicht.Financieel
Maakt Go For Digital Experience Consulting winst?
In boekjaar 2025 boekte Go For Digital Experience Consulting een winst van € 3.228.
Waar vind ik de jaarrekening van Go For Digital Experience Consulting?
Go For Digital Experience Consulting legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Go For Digital Experience Consulting de volgende jaarrekening neerleggen?
Go For Digital Experience Consulting moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.