Ga naar inhoud

GIT

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefBrederodestraat 82, 2018 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0784.233.914
Samenvatting

GIT is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 145.978 en een nettoresultaat van € 51.875. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 33% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 44% van 10.603 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 320.150balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 145.978
Winst
€ 51.875
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
83 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 11 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 83verhoogt risicoLiquiditeit 2,25, liquide middelen € 40, gehalveerdOpgericht in 2022verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 320.150Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
83 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 71-11
eigen vermogen 45,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 42-31
kortlopende schulden 22,9% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 89=
rendement op activa 16,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.334 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,4%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 12.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,25 tegenover 4,91 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 22,9% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), maar 54,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 42% op solvabiliteit, 22% op liquiditeit, 58% op rentabiliteit en 65% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 2,25, liquide middelen € 40, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 320.150
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 20-07-2026, 11 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
11 dagen vroeg
2024
op de dag
2023
23 dagen te laat
2022
17 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 juli neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Zwakste boekjaarnetto € 35.076 ▼34,8%

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Eigen vermogen
€ 145.978▲ 17,6%
2024 · € 124.102
Totaal activa
€ 320.150▲ 48,1%
2024 · € 216.222
Nettoresultaat
€ 51.875▲ 47,9%
2024 · € 35.076
Werkkapitaal
€ 91.408▼ 3,6%
2024 · € 94.777
Verloop door de jaren

2022 tot 2025, 4 boekjaren

Het bedrijfsresultaat herstelt in 2025; 2025 ligt 42% boven 2024 en is het hoogste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 68.702 2025 Nettoresultaat€ 51.875 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 58.183-€ 68.285▲ 17,4%€ 48.361▼ 29,2%€ 68.702▲ 42,1%
Nettoresultaat€ 42.752binnen de middelste helft van de sector-€ 53.775binnen de middelste helft van de sector▲ 25,8%€ 35.076binnen de middelste helft van de sector▼ 34,8%€ 51.875binnen de middelste helft van de sector▲ 47,9%
Eigen vermogen€ 40.252onder de middelste helft van de sector-€ 89.027onder de middelste helft van de sector▲ 121%€ 124.102binnen de middelste helft van de sector▲ 39,4%€ 145.978binnen de middelste helft van de sector▲ 17,6%
Totaal activa€ 61.738onder de middelste helft van de sector-€ 126.488onder de middelste helft van de sector▲ 105%€ 216.222onder de middelste helft van de sector▲ 70,9%€ 320.150binnen de middelste helft van de sector▲ 48,1%
Schulden€ 21.486-€ 37.461▲ 74,4%€ 92.120▲ 146%€ 174.173▲ 89,1%
Werkkapitaal€ 38.833binnen de middelste helft van de sector-€ 85.428binnen de middelste helft van de sector▲ 120%€ 94.777binnen de middelste helft van de sector▲ 10,9%€ 91.408binnen de middelste helft van de sector▼ 3,6%
Solvabiliteit65,2%binnen de middelste helft van de sector-70,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,2pp57,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 13,0pp45,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 11,8pp
Liquiditeit2,81binnen de middelste helft van de sector-3,28binnen de middelste helft van de sector▲ 0,474,91boven de middelste helft van de sector▲ 1,632,25binnen de middelste helft van de sector▼ 2,66
Rendabiliteit (ROA)69,2%boven de middelste helft van de sector-42,5%boven de middelste helft van de sector▼ 26,7pp16,2%boven de middelste helft van de sector▼ 26,3pp16,2%boven de middelste helft van de sector=
boven binnen onder de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het verkort schema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 320.150
Vaste activa € 155.369 ▲ 59,9%
Vlottende activa € 164.782 ▲ 38,4%
Passiva € 320.150
Eigen vermogen € 145.978 ▲ 17,6%
Schulden € 174.173 ▲ 89,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 42,6% naar 54,4%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 76.090▲
2024 · € 49.623
Cashflow
€ 59.263▲
2024 · € 36.338
Schuldgraad
1,19▲
2024 · 0,74
ROE
35,5%▲
2024 · 28,3%
Rentedekking
13,36▼
2024 · 25,73
Schulden ≤ 1 jaar
€ 73.374▲
2024 · € 24.258
Schulden > 1 jaar
€ 100.799▲
2024 · € 67.861
Belastingen
€ 14.994▲
2024 · € 11.357
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 39.278 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,8% binnen 24 maanden failliet en bestaat 95,8% nog.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,8% ging failliet
2,3% stopte op een andere manier
95,8% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,4% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 39.278 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 47 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 216.222€ 320.150▲
Vaste activa21/28€ 97.187€ 155.369▲
Materiële vaste activa22/27€ 97.187€ 155.119▲
Terreinen en gebouwen22€ 94.708€ 153.700▲
Meubilair en rollend materieel24€ 2.479€ 1.418▼
Financiële vaste activa28-€ 250
Vlottende activa29/58€ 119.035€ 164.782▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 71.903€ 146.027▲
Handelsvorderingen40€ 17.910€ 34.794▲
Overige vorderingen41€ 53.993€ 111.233▲
Geldbeleggingen50/53€ 2.000€ 10.947▲
Liquide middelen54/58€ 41.406€ 40▼
Overlopende rekeningen490/1€ 3.726€ 7.769▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 216.222€ 320.150▲
Eigen vermogen10/15€ 124.102€ 145.978▲
Inbreng10/11€ 2.500€ 2.500=
Reserves13€ 37.752€ 37.752=
Beschikbare reserves133€ 37.752€ 37.752=
Overgedragen winst (verlies)14€ 83.850€ 105.726▲
Schulden17/49€ 92.120€ 174.173▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 67.861€ 100.799▲
Financiële schulden170/4€ 67.861€ 100.799▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 24.258€ 73.374▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 3.825€ 6.139▲
Financiële schulden43-€ 1.251
Kredietinstellingen430/8-€ 1.251
Handelsschulden44€ 790€ 616▼
Leveranciers440/4€ 790€ 616▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 19.643€ 35.368▲
Belastingen450/3€ 19.643€ 35.368▲
Overige schulden47/48-€ 30.000
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.262€ 7.388▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 2.024€ 907▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 51.648€ 76.997▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 48.361€ 68.702▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 3.862▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 3.862▲
Financiële kosten65/66B€ 1.928€ 5.695▲
Recurrente financiële kosten65€ 1.928€ 5.695▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 46.433€ 66.870▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 11.357€ 14.994▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 35.076€ 51.875▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 35.076€ 51.875▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 83.850€ 135.726▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 48.775€ 83.850▲
Uit te keren winst694/7-€ 30.000
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 30.000

De toelichting bij deze jaarrekening (11 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 59€ 957€ 1.262€ 7.388▲ 485%
Andere bedrijfskosten640/8-€ 684€ 2.024€ 907▼ 55,2%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 58.242€ 69.925€ 51.648€ 76.997▲ 49,1%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 58.183€ 68.285€ 48.361€ 68.702▲ 42,1%
Financiële opbrengsten75/76B€ 0-€ 0€ 3.862▲ 3.862.180%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0-€ 0€ 3.862▲ 3.862.180%
Financiële kosten65/66B€ 185€ 550€ 1.928€ 5.695▲ 195%
Recurrente financiële kosten65€ 185€ 550€ 1.928€ 5.695▲ 195%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 57.998€ 67.734€ 46.433€ 66.870▲ 44,0%
Belastingen op het resultaat67/77€ 15.246€ 13.960€ 11.357€ 14.994▲ 32,0%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 42.752€ 53.775€ 35.076€ 51.875▲ 47,9%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 42.752€ 53.775€ 35.076€ 51.875▲ 47,9%
Post2022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 61.738€ 126.488€ 216.222€ 320.150▲ 48,1%
Vaste activa21/28€ 1.418€ 3.599€ 97.187€ 155.369▲ 59,9%
Materiële vaste activa22/27€ 1.418€ 3.599€ 97.187€ 155.119▲ 59,6%
Terreinen en gebouwen22--€ 94.708€ 153.700▲ 62,3%
Meubilair en rollend materieel24€ 1.418€ 3.599€ 2.479€ 1.418▼ 42,8%
Financiële vaste activa28---€ 250-
Vlottende activa29/58€ 60.319€ 122.889€ 119.035€ 164.782▲ 38,4%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 14.427€ 14.816€ 71.903€ 146.027▲ 103%
Handelsvorderingen40€ 14.407€ 14.800€ 17.910€ 34.794▲ 94,3%
Overige vorderingen41€ 20€ 16€ 53.993€ 111.233▲ 106%
Geldbeleggingen50/53--€ 2.000€ 10.947▲ 447%
Liquide middelen54/58€ 44.630€ 104.133€ 41.406€ 40▼ 99,9%
Overlopende rekeningen490/1€ 1.262€ 3.939€ 3.726€ 7.769▲ 108%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 61.738€ 126.488€ 216.222€ 320.150▲ 48,1%
Eigen vermogen10/15€ 40.252€ 89.027€ 124.102€ 145.978▲ 17,6%
Inbreng10/11€ 2.500€ 2.500€ 2.500€ 2.500=
Reserves13€ 37.752€ 37.752€ 37.752€ 37.752=
Beschikbare reserves133€ 37.752€ 37.752€ 37.752€ 37.752=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 48.775€ 83.850€ 105.726▲ 26,1%
Schulden17/49€ 21.486€ 37.461€ 92.120€ 174.173▲ 89,1%
Schulden op meer dan één jaar17--€ 67.861€ 100.799▲ 48,5%
Financiële schulden170/4--€ 67.861€ 100.799▲ 48,5%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 21.486€ 37.461€ 24.258€ 73.374▲ 202%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42--€ 3.825€ 6.139▲ 60,5%
Financiële schulden43---€ 1.251-
Kredietinstellingen430/8---€ 1.251-
Handelsschulden44€ 440€ 3.646€ 790€ 616▼ 22,0%
Leveranciers440/4€ 440€ 3.646€ 790€ 616▼ 22,0%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 16.046€ 28.816€ 19.643€ 35.368▲ 80,1%
Belastingen450/3€ 16.046€ 28.816€ 19.643€ 35.368▲ 80,1%
Overige schulden47/48€ 5.000€ 5.000-€ 30.000-
Post2022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 42.752€ 53.775€ 35.076€ 51.875▲ 47,9%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 59€ 957€ 1.262€ 7.388▲ 485%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 42.811€ 54.732€ 36.338€ 59.263▲ 63,1%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 3.137-€ 94.850-€ 65.570▲ 30,9%
Verandering liquide middelen-€ 59.503-€ 62.728-€ 41.366▲ 34,1%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (4)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 20-07-2026 2026-00311769
31-12-2024 verkort schema 31-07-2025 2025-00345075
31-12-2023 verkort schema 23-08-2024 2024-00386810
31-12-2022 verkort schema 14-07-2023 2023-00241427

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 82.226 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200) zijn de cijfers van 53.855 gekend. 41.783 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 1 Staatsbladakte verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Geschiedenis

GIT werd opgericht op 30 maart 2022 als BV.1 Het balanstotaal steeg van € 61.738 in 2022 tot € 320.150 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2022 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-07-2027
2026
20-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · verkort schema
2025
31-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · verkort schema
2024
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 35.076 ▼34,8%
Nettoresultaat zakt naar € 35.076, het laagste van de reeks; herstel start het jaar erna.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 124.102 ▲39,4%
Winst in elk boekjaar sinds 2022 bouwt het eigen vermogen op tot € 124.102.
23-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · verkort schema · 23 dagen te laat
2023
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2022 tot 2025netto € 53.775 ▲25,8%
Nettoresultaat € 53.775, het hoogste van de reeks.
14-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · verkort schema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
0 van 1 akte gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 1 Staatsblad-akte van deze onderneming. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht30-03-2022
Boekjaareinde31-12
Activiteiten, NACEBEL 2025
70200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0784233914
Ook 9925:BE0784233914
Ingeschreven 13-02-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 15 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Antwerpen · 1 vestigingseenheid sinds 2022
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
103 m²
Gebouwvoetafdruk
103 m²
Volume, LiDAR
1.297 m³
Perceel 11811L3784/00Z000, Vlaanderen · hoogste gebouw 16,6 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
4 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is
1 vestigingseenheid
GIT
Brederodestraat 82, 2018 AntwerpenActiviteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
sinds 2022vestigingsnr. 2.329.755.304
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11811L3784/00Z000 Vlaanderen 103 m² 1 · 103 m² 16,6 m · 5
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.