Ga naar inhoud

Gimv 2024 Poolco

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefKarel Oomsstraat 37, 2018 Antwerpen, BelgiëOp dit adres zijn 56 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1019.842.954
Samenvatting

Gimv 2024 Poolco is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 456.285 en een nettoresultaat van -€ 35.054. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 2,6 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 456.285
Verlies
-€ 35.054
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
87 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Deelnemingen
5
Jaarrekening 31 dagen vroeg6 van 9 akten gelezen
Waarom 87verhoogt risicoOpgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2,6 mlnGeen hoofdactiviteit geregistreerdCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 04-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
87 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 22% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2025
Zwak
Solvabiliteit 43-57
eigen vermogen 17,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 20-80
kortlopende schulden 63,4% · geldmiddelen 2,6%
Rentabiliteit 34+7
rendement op activa -1,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 03-2026: 0,2% 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 35.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,04; kortlopende schulden: 63,4% en geldmiddelen: 2,6% van het balanstotaal), en 82,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, klein): beter dan 26% op solvabiliteit, 14% op liquiditeit en 26% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2,6 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 04-07-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-06-2026, 31 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen vroeg
2025
36 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Kapitaal & aandelenVernietiging aandelen · Aandeelhouderschap ·…
  2. Statutenwijziging · DiversenKapitaalinbreng · Kapitaal · Volmacht
  3. Kapitaal & aandelenKapitaal · Aandelensoort · Statutenwijziging

Opvallend

  • Bekende aandeelhoudersjaarrekening per 31-12-2025 100% Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 2,6 mln Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 11-02-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,6 mln
Verlies
-€ 35.054
Solvabiliteit
17,6%
Balanstotaal▲ 1.373%
Nettoresultaat
20252025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2025
  1. 30-06-2026Jaarrekening neergelegd
  2. 23-06-2026Vaste vertegenwoordigers: Edmond Bastijns, Kristof Vande Capelle…
  3. 26-01-2026Kapitaal & aandelen · Statutenwijziging · Diversen
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
11-02-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.