Ga naar inhoud

Georges David Lambert Architecte

Actief
BVBAopgericht 201214 jaar actiefFranklin Rooseveltlaan 144, 1050 Brussel, BelgiëOp dit adres zijn 10 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0846.297.878
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Georges David Lambert Architecte over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 114.279 en een nettoresultaat van -€ 36.685. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 5% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 58% van 11.578 sectorgenoten (NACE 71, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van bouwarchitecten
NACE 71111
1 vestiging
Schaal
€ 184.940balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 114.279
Verlies
-€ 36.685
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,7%
Structuur
Jaarrekening op tijd1 van 5 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenVerlies € 36.685 (boekjaar 2025)1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoSector Architectenbureaus (NACE 71)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 28% van de sectorgenoten (NACE 71, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 87-3
eigen vermogen 61,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 36-35
kortlopende schulden 38,2% · geldmiddelen 2,5%
Rentabiliteit 50-19
rendement op activa -19,8%
Faillissementskans, 12 maanden
1,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (14.795 ondernemingen, NACE 71, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,3% 12-2024: 3,8%▲ +1,5 procentpunten t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: 3,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,5%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,2%▼ -1,2 procentpunten t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,1%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 2,2%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,7%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,67 tegenover 0,94 in 2024; kortlopende schulden: 38,2% en geldmiddelen: 2,5% van het balanstotaal), en 38,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 71, micro): beter dan 60% op solvabiliteit, 16% op liquiditeit, 21% op rentabiliteit en 15% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Verlies € 36.685 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Sector Architectenbureaus (NACE 71)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
2024
34 dagen vroeg
2023
98 dagen te laat
2022
85 dagen te laat
2021
96 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 39 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 71) voor boekjaar 2024 is 8 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 24 oktober neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 85 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 36.685
  3. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 16.875 · 11.579 bedrijven -€ 36.685 Bekijk
  • Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van € 170.964 naar € 114.279 ▼ 33,2% Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 184.940 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 184.940
Verlies
-€ 36.685
Solvabiliteit
61,8%
Balanstotaal▼ 29,2%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
18
Sinds
2013
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 27-06-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 06-11-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 24-10-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van bouwarchitectenNACE 71111
Opgericht
01-06-2012
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.