Ga naar inhoud

GEO CONCEPT ET CONSTRUCTION

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefWaterloose Steenweg 200, 1640 Sint-Genesius-Rode, BelgiëOp dit adres zijn 420 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1012.118.190
Samenvatting

De berekende faillissementskans van GEO CONCEPT ET CONSTRUCTION over 12 maanden bedraagt 2,2% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 8.658 en een nettoresultaat van € 3.658. De solvabiliteit is beter dan 30% van 9.057 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 205.224omzet 2025
Eigen vermogen
€ 8.658
Winst
€ 3.658
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,2%
Structuur
Jaarrekening 29 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: omzet € 205.224, balanstotaal € 36.091Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)verlaagt risicoLiquiditeit 1,55, liquide middelen € 21.988Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 50% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 49
eigen vermogen 24,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 80
kortlopende schulden 41,9% · geldmiddelen 60,9%
Rentabiliteit 65
rendement op activa 10,1%
Faillissementskans, 12 maanden
2,2% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.400 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 09-2025: 3,6% 10-2025: 3,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 4,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 4,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 4,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 4,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 5,0%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 5,0%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 4,8%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 5,3%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 5,3%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 2,2%▼ -3,1 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 31% op solvabiliteit, 83% op liquiditeit en 36% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 205.224, balanstotaal € 36.091
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,55, liquide middelen € 21.988
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 29-08-2026, 29 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
29 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 20% op eigen vermogensectormediaan € 45.752 · 9.061 bedrijven € 8.658 Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 205.224 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 01-08-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 205.224
Winst
€ 3.658
Solvabiliteit
24,0%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
01-08-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.