Ga naar inhoud

GARAGE KEIRSEBILCK

Actief
BVopgericht 201412 jaar actiefOostrozebekestraat 125 A, 8770 Ingelmunster, BelgiëKBO/BCE: BE 0556.642.913
Samenvatting

GARAGE KEIRSEBILCK is actief sinds 2014, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had GARAGE KEIRSEBILCK een eigen vermogen van € 284.644 en een nettoresultaat van € 9.145. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 14% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 28% van de 1.308 ondernemingen in de sector reparatie van computers en consumentenartikelen (NACE 95, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 26-06-2014 Normale toestand
Activiteit
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) NACE 95311en 1 andere
Vestigingseenheid
2.233.374.223 8770 Ingelmunster, sinds 30-06-2014
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 12-05-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

84 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 295.730
▼ 1,9%
Omzet
≈ € 1,1 mln
geschat
Winst
€ 9.145
▼ 85,2%
Eigen vermogen
€ 284.644
▼ 55,9%
Balanstotaal
€ 1,2 mln
▼ 14,3%
Werknemers op 31-12-2025
4
▲ 33,3%
Neergelegd op 08-07-2026, 23 dagen voor de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector NACE 95verlaagt risicoOmvang: 3 VTE, balanstotaal € 1,2 mlnOpgericht in 2014Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 08-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
84 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 29% van de microbedrijven in de sector reparatie van computers en consumentenartikelen (NACE 95)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 49-22
eigen vermogen 23,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 38-35
kortlopende schulden 49,6% · geldmiddelen 10,6%
Rentabiliteit 70-4
rendement op activa 0,8%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (5.128 ondernemingen, NACE 95, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,2% 01-2025: 0,2%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026laagste waarde 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,2%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 23.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,1 (2,08 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 49,6% en de geldmiddelen 10,6% van het balanstotaal. Van het actief is 76,2% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 95, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 34% van hen, de liquiditeit beter dan bij 31%, de rentabiliteit beter dan bij 41% en de groei beter dan bij 9%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: 3 VTE, balanstotaal € 1,2 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2014
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 08-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector NACE 95
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 08-07-2026, 23 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
23 dagen voor de termijn
2024
17 dagen voor de termijn
2023
64 dagen voor de termijn
2022
39 dagen voor de termijn
2021
38 dagen voor de termijn
2020
31 dagen voor de termijn
2019
27 dagen voor de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 34 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 95) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 juni neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Resultaat daalde in 2025van € 61.868 naar € 9.145 ▼ 85,2% Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 9.145 8 jaar Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2019jaarrekening telkens binnen de termijn 7 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Functiewijzigingen: KEIRSEBILCK Ludo Ludwig (niet-statutair bestuurder) en PENNINCK Nathalie Erna André (niet statutair opvolgend bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 15 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als GARAGE KEIRSEBILCK: algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95311). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1 mln en € 1,7 mln, opgericht tussen 2010 en 2015.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
GARAGE KEIRSEBILCK Ingelmunster€ 1,2 mln€ 0,3 mln
V.PERFORMANCE Harelbeke€ 1,2 mln€ 0,3 mln
CDM Cars Tielt€ 1,7 mln€ 0,3 mln
Delabie Motors Kortrijk€ 1,5 mln€ 0,4 mln
Naecon Oostende€ 1,6 mln€ 0,3 mln
GARAGE PLANCKAERT Kortrijk€ 1,3 mln€ 0,4 mln
GARAGE LIEVEN VERHELST Ledegem€ 1,0 mln€ 0,3 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van GARAGE KEIRSEBILCK

Wat is het ondernemingsnummer van GARAGE KEIRSEBILCK?
Het ondernemingsnummer van GARAGE KEIRSEBILCK is 0556.642.913. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0556.642.913.
Waar is GARAGE KEIRSEBILCK gevestigd?
De zetel is gevestigd op Oostrozebekestraat 125 A, 8770 Ingelmunster.Ondernemingsgegevens
Wat doet GARAGE KEIRSEBILCK?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95311).
Wat is de rechtsvorm van GARAGE KEIRSEBILCK?
De rechtsvorm van GARAGE KEIRSEBILCK is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd GARAGE KEIRSEBILCK opgericht?
GARAGE KEIRSEBILCK werd opgericht op 26-06-2014.
Is GARAGE KEIRSEBILCK nog actief?
Ja, GARAGE KEIRSEBILCK staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft GARAGE KEIRSEBILCK?
GARAGE KEIRSEBILCK had in boekjaar 2025 gemiddeld 3 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van GARAGE KEIRSEBILCK?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 1,1 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 295.730 en van 35 vergelijkbare ondernemingen (NACE 953). Het ligt waarschijnlijk tussen € 810.000 en € 1,5 mln.
Maakt GARAGE KEIRSEBILCK winst?
In boekjaar 2025 boekte GARAGE KEIRSEBILCK een winst van € 9.145.
Waar vind ik de jaarrekening van GARAGE KEIRSEBILCK?
GARAGE KEIRSEBILCK legde 11 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet GARAGE KEIRSEBILCK de volgende jaarrekening neerleggen?
GARAGE KEIRSEBILCK moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.