Ga naar inhoud

G.K.S. Immo

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefBuurtspoorweglaan 19, 1820 Steenokkerzeel, BelgiëKBO/BCE: BE 1028.040.741
Samenvatting

G.K.S. Immo is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 81) en een nettoresultaat van -€ 5.081. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,9% (laag).

Overzicht

Activiteit
Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een onroerend vermogen
Volgens de statuten, 5 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO1 vestiging
Schaal
€ 83.179balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 81
Verlies
-€ 5.081
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,9%
Structuur
Jaarrekening 24 dagen vroeg
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenGeen hoofdactiviteit geregistreerdOpgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 83.179Liquiditeit 1,02, liquide middelen € 66.179Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 23% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 25
eigen vermogen -0,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 98,4% · geldmiddelen 79,6%
Rentabiliteit 22
rendement op activa -6,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,9% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Geen krediet op open rekening
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,02, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 98,4% en geldmiddelen: 79,6% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 15% op solvabiliteit, 35% op liquiditeit en 18% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 83.179
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,02, liquide middelen € 66.179
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2026 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2026
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 07-10-2026, 24 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2026
24 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: KOUSKOURAS, Georgios (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 81 Bekijk
  • Opgericht 12 maanden geledenopgericht 24-09-2025 12 maanden Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 83.179
Verlies
-€ 5.081
Solvabiliteit
-0,1%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
  • KOUSKOURAS, GeorgiosBestuurder
  • PARMENTIER Sarah ValérieBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
24-09-2025
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
32
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Eerste vrijdag van september om 16:00
Doel
Het aanleggen, het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een onroerend vermogen; Alle…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.