Ga naar inhoud

FRESH FUND MANAGEMENT

Actief
BVopgericht 201015 jaar actiefJean en Pierre Carsoellaan 83B, 1180 Ukkel, BelgiëKBO/BCE: BE 0831.565.360
Samenvatting

FRESH FUND MANAGEMENT is actief sinds 2010 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 41.446) en een nettoresultaat van -€ 49.691. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 39.121 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 31.246balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 41.446
Verlies
-€ 49.691
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 27 dagen te laat neergelegd1 van 4 akten samengevat
Waarom 52verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogen1 zetelwijziging in 24 maandenNegatief eigen vermogen -€ 41.446Verlies € 49.691, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 31.246Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 6% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-38
eigen vermogen -132,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 27+24
kortlopende schulden 232,6% · geldmiddelen 21,4%
Rentabiliteit 1-2
rendement op activa -159,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.416 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,4%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,8%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,1%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,29 tegenover 0,66 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 232,6% en geldmiddelen: 21,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 11% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 0% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 31.246
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 41.446
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 49.691, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 41.446
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 27 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 27-08-2026, 27 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
27 dagen te laat
2024
op de dag
2023
27 dagen te laat
2022
5 dagen vroeg
2021
4 dagen vroeg
2020
3 dagen vroeg
2019
92 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 19 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Volmacht
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 41.446 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 49.691 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 55,6% · 39.121 bedrijven -132,6% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 31.246
Verlies
-€ 49.691
Solvabiliteit
-132,6%
Balanstotaal▼ 49,8%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
19
Sinds
2012
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 27-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 26-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
02-12-2010
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van FRESH FUND MANAGEMENT

Wat is het ondernemingsnummer van FRESH FUND MANAGEMENT?
0831.565.360. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0831.565.360.
Waar is FRESH FUND MANAGEMENT gevestigd?
De zetel is gevestigd op Jean en Pierre Carsoellaan 83B, 1180 Ukkel.Ondernemingsgegevens
Wat doet FRESH FUND MANAGEMENT?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van FRESH FUND MANAGEMENT?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd FRESH FUND MANAGEMENT opgericht?
Op 02-12-2010.
Is FRESH FUND MANAGEMENT nog actief?
Ja, FRESH FUND MANAGEMENT staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van FRESH FUND MANAGEMENT?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt FRESH FUND MANAGEMENT winst?
In boekjaar 2025 boekte FRESH FUND MANAGEMENT een verlies van € 49.691.
Waar vind ik de jaarrekening van FRESH FUND MANAGEMENT?
FRESH FUND MANAGEMENT legde 15 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet FRESH FUND MANAGEMENT de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van FRESH FUND MANAGEMENT

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.