Ga naar inhoud

FRAMES PRODUCT

Actief
NVopgericht 198738 jaar actiefChaussée de Namur 120, 1495 Villers-la-Ville, BelgiëKBO/BCE: BE 0432.834.091
Samenvatting

FRAMES PRODUCT is actief sinds 1987 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 31.150 en een nettoresultaat van € 3.970. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 38% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 81% van 321 sectorgenoten (NACE 16, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (31 dagen) Neergelegd op 31 augustus 2026, termijn 31 juli 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 december 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00504356.

Omzet
€ 18.755▼ 7,0%
2023 · € 20.163
EBIT-marge
4,2%▼ 0,1pp
2023 · 4,3%
Nettoresultaat
€ 3.970▲ 2.393%
2024 · € 159
Werkkapitaal
€ 22.983▲ 26,9%
2024 · € 18.104
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat herstelt in 2025; 2025 ligt 651% boven 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Omzet€ 18.755 2024 Bedrijfsresultaat€ 5.901 2025 Nettoresultaat€ 3.970 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 16: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 17.064-€ 24.135▲ 41,4%€ 26.391▲ 9,3%€ 47.161▲ 78,7%€ 56.808▲ 20,5%€ 20.163▼ 64,5%€ 18.755▼ 7,0%
Bedrijfsresultaat-€ 11.329-€ 620€ 535▼ 13,7%€ 12.446▲ 2.226%€ 23.489▲ 88,7%€ 872▼ 96,3%€ 786▼ 9,9%€ 5.901▲ 651%
Nettoresultaat-€ 5.204-€ 50€ 191binnen de middelste helft van de sector▲ 282%€ 12.339binnen de middelste helft van de sector▲ 6.360%€ 20.270binnen de middelste helft van de sector▲ 64,3%€ 310binnen de middelste helft van de sector▼ 98,5%€ 159binnen de middelste helft van de sector▼ 48,7%€ 3.970binnen de middelste helft van de sector▲ 2.393%
EBIT-marge-66,4%-2,6%▲ 69,0pp2,0%▼ 0,5pp26,4%▲ 24,4pp41,3%▲ 15,0pp4,3%▼ 37,0pp4,2%▼ 0,1pp
Eigen vermogen-€ 6.139--€ 6.089▲ 0,8%-€ 5.898onder de middelste helft van de sector▲ 3,1%€ 6.441onder de middelste helft van de sector€ 26.710binnen de middelste helft van de sector▲ 315%€ 27.021binnen de middelste helft van de sector▲ 1,2%€ 27.180binnen de middelste helft van de sector▲ 0,6%€ 31.150onder de middelste helft van de sector▲ 14,6%
Totaal activa€ 93.577-€ 89.461▼ 4,4%€ 78.222onder de middelste helft van de sector▼ 12,6%€ 74.363onder de middelste helft van de sector▼ 4,9%€ 61.667onder de middelste helft van de sector▼ 17,1%€ 52.960onder de middelste helft van de sector▼ 14,1%€ 37.022onder de middelste helft van de sector▼ 30,1%€ 39.898onder de middelste helft van de sector▲ 7,8%
Schulden€ 99.716-€ 95.550▼ 4,2%€ 84.120▼ 12,0%€ 67.922▼ 19,3%€ 34.957▼ 48,5%€ 25.939▼ 25,8%€ 9.841▼ 62,1%€ 8.748▼ 11,1%
Werkkapitaal-€ 55.147--€ 44.844▲ 18,7%-€ 35.209onder de middelste helft van de sector▲ 21,5%-€ 12.777onder de middelste helft van de sector▲ 63,7%€ 12.360binnen de middelste helft van de sector€ 15.585binnen de middelste helft van de sector▲ 26,1%€ 18.104binnen de middelste helft van de sector▲ 16,2%€ 22.983onder de middelste helft van de sector▲ 26,9%
Solvabiliteit-6,6%--6,8%▼ 0,2pp-7,5%onder de middelste helft van de sector▼ 0,7pp8,7%onder de middelste helft van de sector▲ 16,2pp43,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 34,7pp51,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 7,7pp73,4%boven de middelste helft van de sector▲ 22,4pp78,1%boven de middelste helft van de sector▲ 4,7pp
Liquiditeit0,45-0,53▲ 0,080,58onder de middelste helft van de sector▲ 0,050,81onder de middelste helft van de sector▲ 0,231,35binnen de middelste helft van de sector▲ 0,541,60binnen de middelste helft van de sector▲ 0,252,84binnen de middelste helft van de sector▲ 1,243,63binnen de middelste helft van de sector▲ 0,79
Rendabiliteit (ROA)-5,6%-0,1%▲ 5,6pp0,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,2pp16,6%boven de middelste helft van de sector▲ 16,3pp32,9%boven de middelste helft van de sector▲ 16,3pp0,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 32,3pp0,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,2pp9,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 9,5pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 16: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 39.898
Vaste activa € 8.167 ▼ 10,0%
Vlottende activa € 31.731 ▲ 13,5%
Passiva € 39.898
Eigen vermogen € 31.150 ▲ 14,6%
Schulden € 8.748 ▼ 11,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 26,6% naar 21,9%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 6.810▲
2024 · € 3.145
Cashflow
€ 4.879▲
2024 · € 2.518
Schuldgraad
0,28▼
2024 · 0,36
ROE
12,7%▲
2024 · 0,6%
Rentedekking
13,92▲
2024 · 5,53
Schulden ≤ 1 jaar
€ 8.748▼
2024 · € 9.841
Belastingen
€ 1.445▲
2024 · € 60
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 31.372 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,5% binnen 24 maanden failliet en bestaat 93,5% nog.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
0,5% ging failliet
5,9% stopte op een andere manier
93,5% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een hogere faillissementskans: 0,8% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.470 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 31.372 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 43 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 37.022€ 39.898▲
Vaste activa21/28€ 9.076€ 8.167▼
Materiële vaste activa22/27€ 8.811€ 7.902▼
Terreinen en gebouwen22€ 8.811€ 7.902▼
Financiële vaste activa28€ 265€ 265=
Vlottende activa29/58€ 27.945€ 31.731▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 27.945€ 31.731▲
Handelsvorderingen40€ 25.025€ 29.490▲
Overige vorderingen41€ 2.921€ 2.241▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 37.022€ 39.898▲
Eigen vermogen10/15€ 27.180€ 31.150▲
Inbreng10/11€ 79.704€ 79.704=
Kapitaal10€ 79.704€ 79.704=
Geplaatst kapitaal100€ 79.704€ 79.704=
Reserves13€ 7.970€ 7.970=
Onbeschikbare reserves130/1€ 7.970€ 7.970=
Wettelijke reserve130€ 7.970€ 7.970=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 60.494-€ 56.524▲
Schulden17/49€ 9.841€ 8.748▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 9.841€ 8.748▼
Financiële schulden43€ 3.061€ 901▼
Kredietinstellingen430/8€ 3.061€ 901▼
Handelsschulden44€ 2.360€ 920▼
Leveranciers440/4€ 2.360€ 920▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 4.420€ 4.030▼
Belastingen450/3€ 4.420€ 4.030▼
Overige schulden47/48-€ 2.898
Resultaat Code20242025
Omzet70€ 18.755-
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61€ 15.223-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.359€ 909▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 387€ 400▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 3.532€ 7.210▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 786€ 5.901▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 1€ 3▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1€ 3▲
Financiële kosten65/66B€ 568€ 489▼
Recurrente financiële kosten65€ 568€ 489▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 219€ 5.415▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 60€ 1.445▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 159€ 3.970▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 159€ 3.970▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 60.494-€ 56.524▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 60.653-€ 60.494▲

De toelichting bij deze jaarrekening (6 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Omzet70€ 17.064€ 24.135€ 26.391€ 47.161€ 56.808€ 20.163€ 18.755--
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61---€ 24.623€ 28.104€ 15.397€ 15.223--
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 11.279€ 10.253€ 10.062€ 10.093€ 4.868€ 2.915€ 2.359€ 909▼ 61,5%
Andere bedrijfskosten640/8----€ 348€ 979€ 387€ 400▲ 3,2%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 2€ 11.103€ 10.597€ 22.539€ 28.704€ 4.766€ 3.532€ 7.210▲ 104%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 11.329€ 620€ 535€ 12.446€ 23.489€ 872€ 786€ 5.901▲ 651%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 337--€ 1€ 3▲ 96,6%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 6.655--€ 337--€ 1€ 3▲ 96,6%
Financiële kosten65/66B---€ 444€ 542€ 448€ 568€ 489▼ 13,9%
Recurrente financiële kosten65€ 530€ 570€ 344€ 444€ 542€ 448€ 568€ 489▼ 13,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 5.204€ 50€ 191€ 12.339€ 22.948€ 423€ 219€ 5.415▲ 2.374%
Belastingen op het resultaat67/77----€ 2.678€ 113€ 60€ 1.445▲ 2.322%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 5.204€ 50€ 191€ 12.339€ 20.270€ 310€ 159€ 3.970▲ 2.393%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 5.204€ 50€ 191€ 12.339€ 20.270€ 310€ 159€ 3.970▲ 2.393%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 93.577€ 89.461€ 78.222€ 74.363€ 61.667€ 52.960€ 37.022€ 39.898▲ 7,8%
Vaste activa21/28€ 49.008€ 38.755€ 29.311€ 19.218€ 14.350€ 11.435€ 9.076€ 8.167▼ 10,0%
Immateriële vaste activa21€ 222--------
Materiële vaste activa22/27€ 48.521€ 38.490€ 29.046€ 18.953€ 14.085€ 11.170€ 8.811€ 7.902▼ 10,3%
Terreinen en gebouwen22---€ 18.953€ 14.085€ 11.170€ 8.811€ 7.902▼ 10,3%
Financiële vaste activa28€ 265€ 265€ 265€ 265€ 265€ 265€ 265€ 265=
Vlottende activa29/58€ 44.569€ 50.706€ 48.911€ 55.145€ 47.317€ 41.524€ 27.945€ 31.731▲ 13,5%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 13.311€ 16.011€ 16.194€ 11.984€ 4.097€ 1.097---
Voorraden30/36---€ 11.984€ 4.097€ 1.097---
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 31.258€ 34.395€ 32.717€ 43.161€ 42.343€ 39.005€ 27.945€ 31.731▲ 13,5%
Handelsvorderingen40---€ 42.546€ 42.193€ 38.782€ 25.025€ 29.490▲ 17,8%
Overige vorderingen41---€ 615€ 151€ 224€ 2.921€ 2.241▼ 23,3%
Liquide middelen54/58-€ 300--€ 877€ 1.422---
Passiva
Totaal passiva10/49€ 93.577€ 89.461€ 78.222€ 74.363€ 61.667€ 52.960€ 37.022€ 39.898▲ 7,8%
Eigen vermogen10/15-€ 6.139-€ 6.089-€ 5.898€ 6.441€ 26.710€ 27.021€ 27.180€ 31.150▲ 14,6%
Inbreng10/11€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704=
Kapitaal10---€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704=
Geplaatst kapitaal100---€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704€ 79.704=
Reserves13€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970=
Wettelijke reserve130---€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970€ 7.970=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 93.813-€ 93.763-€ 93.572-€ 81.233-€ 60.964-€ 60.653-€ 60.494-€ 56.524▲ 6,6%
Schulden17/49€ 99.716€ 95.550€ 84.120€ 67.922€ 34.957€ 25.939€ 9.841€ 8.748▼ 11,1%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 99.716€ 95.550€ 84.120€ 67.922€ 34.957€ 25.939€ 9.841€ 8.748▼ 11,1%
Financiële schulden43---€ 1.886--€ 3.061€ 901▼ 70,6%
Kredietinstellingen430/8---€ 1.886--€ 3.061€ 901▼ 70,6%
Handelsschulden44€ 545€ 1.671€ 5.578€ 917€ 1.696€ 4.193€ 2.360€ 920▼ 61,0%
Leveranciers440/4---€ 917€ 1.696€ 4.193€ 2.360€ 920▼ 61,0%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45----€ 2.951€ 566€ 4.420€ 4.030▼ 8,8%
Belastingen450/3----€ 2.951€ 566€ 4.420€ 4.030▼ 8,8%
Overige schulden47/48---€ 65.119€ 30.310€ 21.180-€ 2.898-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 5.204€ 50€ 191€ 12.339€ 20.270€ 310€ 159€ 3.970▲ 2.393%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 11.279€ 10.253€ 10.062€ 10.093€ 4.868€ 2.915€ 2.359€ 909▼ 61,5%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 6.075€ 10.303€ 10.253€ 22.432€ 25.137€ 3.225€ 2.518€ 4.879▲ 93,7%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 618€ 0€ 0€ 0€ 0€ 0-
Verandering liquide middelen-----€ 545---

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 38 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 31-08-2026 2026-00504356
31-12-2024 microschema 29-08-2025 2025-00479835
31-12-2023 microschema 21-12-2024 2024-00623962
31-12-2022 microschema 30-09-2023 2023-00476692
31-12-2021 microschema 31-08-2022 2022-20419909
31-12-2020 microschema 22-12-2021 2021-81700542
31-12-2019 microschema 28-08-2020 2020-48300176
31-12-2018 microschema 29-08-2019 2019-60700329
31-12-2017 microschema 15-06-2018 2018-18400458
31-12-2016 microschema 30-08-2017 2017-50600457

Toon alle 38 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 760 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit vervaardiging van andere artikelen van hout (NACE 16281) zijn de cijfers van 158 gekend. 91 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.