Ga naar inhoud

FRAME-DESK

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefSint-Maartenplein 52, 3512 Hasselt, BelgiëKBO/BCE: BE 0761.622.917
Samenvatting

De berekende faillissementskans van FRAME-DESK over 12 maanden bedraagt 4,0% (gemiddeld). De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 26.795 en een nettoresultaat van € 12.001. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 66% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 39% van 11.502 sectorgenoten (NACE 71, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
NACE 71121
1 vestiging
Schaal
€ 62.577balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 26.795
Winst
€ 12.001
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
49 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,0%
Structuur
Jaarrekening 73 dagen te laat0 van 1 akte gelezen
Waarom 49verhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 128 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 06-12-2025)Liquiditeit 1,75, liquide middelen € 179verlaagt risicoSector Architectenbureaus (NACE 71)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
49 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 51% van de sectorgenoten (NACE 71, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Sterk
Solvabiliteit 68+12
eigen vermogen 42,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 21+8
kortlopende schulden 57,2% · geldmiddelen 0,3%
Rentabiliteit 93+4
rendement op activa 19,2%
Faillissementskans, 12 maanden
4,0% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (14.793 ondernemingen, NACE 71, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,7% 12-2024: 1,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,4%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,9%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 4,3%▲ +1,4 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 4,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 4,9%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 1,6%▼ -3,3 procentpunten t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 2,2%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,0%▲ +1,4 procentpunten t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,75 tegenover 1,45 in 2023; kortlopende schulden: 57,2% en geldmiddelen: 0,3% van het balanstotaal), maar 57,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 71, micro): beter dan 41% op solvabiliteit, 8% op liquiditeit, 68% op rentabiliteit en 88% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 128 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 06-12-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 1,75, liquide middelen € 179
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Architectenbureaus (NACE 71)
KBO
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 73 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 4 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn12-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 06-12-2025, 128 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
128 dagen te laat
2023
82 dagen te laat
2022
100 dagen te laat
2021
24 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 84 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 71) voor boekjaar 2024 is 8 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Hoogste resultaat van 2021 tot 2024netto € 12.001 ▲57,8%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 73 dagen te laat Bekijk
  • Balanstotaal 20244 boekjaren neergelegd € 62.577 Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 14-01-2021 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 62.577
Winst
€ 12.001
Solvabiliteit
42,8%
Balanstotaal▲ 31,0%
Nettoresultaat
20212024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2022
  1. 31-12-2023Terug winstgevend
  2. 08-11-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief…NACE 71121
Opgericht
14-01-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.