Ga naar inhoud

FORMET INTERNATIONAL

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefRuiterweg 53, 1780 Wemmel, BelgiëKBO/BCE: BE 0743.695.040
Samenvatting

De berekende faillissementskans van FORMET INTERNATIONAL over 12 maanden bedraagt 4,2% (verhoogd). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 21.360) en een nettoresultaat van € 2.058. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 32% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 7% van 8.975 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Groothandel in andere consumentenartikelen, n.e.g.
NACE 46499
1 vestiging
Schaal
€ 96.286balanstotaal 2024
Eigen vermogen
-€ 21.360
Winst
€ 2.058
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
47 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,2%
Structuur
Deelnemingen
1
Jaarrekening 76 dagen te laat0 van 1 akte gelezen
Waarom 47verhoogt risicoCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 29-09-2025)1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 60 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatOpgericht in 2020verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 96.286Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
47 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 34% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 3-8
eigen vermogen -22,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 3=
kortlopende schulden 122,2% · geldmiddelen 2,7%
Rentabiliteit 71+63
rendement op activa 2,1%
Faillissementskans, 12 maanden
4,2% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.873 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,9% 12-2024: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,8%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,4%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,9%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,6%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,2%▲ +1,3 procentpunten t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,74 tegenover 0,82 in 2023, onder 1; kortlopende schulden: 122,2% en geldmiddelen: 2,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 12% op solvabiliteit, 6% op liquiditeit, 56% op rentabiliteit en 62% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 29-09-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 60 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 96.286
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2020
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 7% van 8975 sectorgenoten (2024).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 8975 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 7%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 76 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 5 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn15-10-2026 vandaag
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 29-09-2025, 60 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
60 dagen te laat
2023
21 dagen te laat
2022
30 dagen te laat
2021
11 dagen vroeg
2020
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…
  2. Terug winstgevendnetto € 2.058
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · verkort schema…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 21.360 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 7% op solvabiliteitsectormediaan 44,0% · 8.975 bedrijven -22,2% Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 76 dagen te laat Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 96.286
Winst
€ 2.058
Solvabiliteit
-22,2%
Balanstotaal▼ 43,4%
Nettoresultaat
20202024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
8
Sinds
2021
  1. 31-12-2023Zwakste boekjaar
  2. 30-08-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Groothandel in andere consumentenartikelen, n.e.g.NACE 46499
Opgericht
14-02-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.