Ga naar inhoud

Forma'Rive

Actief
VZWopgericht 195571 jaar actiefRue Riverre 14b, 5150 Floreffe, BelgiëKBO/BCE: BE 0407.753.455

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 82 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 21 oktober 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00567279.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 21-10-2026 bij de NBB alle 18 neerleggingen

Omzet
€ 19.771▼ 15,3%
2024 · € 23.339
EBIT-marge
Niet zinvol: de omzet is maar een klein deel van de bedrijfsopbrengsten
Nettoresultaat
€ 40.929▼ 27,3%
2024 · € 56.296
Werkkapitaal
€ 427.305▲ 49,6%
2024 · € 285.644
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Omzet
€ 19.771
▼ 15,3% 2025
20182025
Bedrijfsresultaat
€ 29.201
▼ 26,1% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 40.929
▼ 27,3% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 1,6 mln
▲ 1,1% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 2,8 mln
▲ 5,6% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 1,3 mln
▲ 11,7% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 427.305
▲ 49,6% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
55,4%
▼ 2,4pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
1,67
▲ 0,07 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
1,5%
▼ 0,7pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
61
▲ 29,8% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 0,03 mln-€ 0,03 mln▲ 8,5%€ 0,02 mln▼ 38,1%€ 0,02 mln▼ 8,8%€ 0,02 mln▲ 29,9%€ 0,01 mln▼ 52,5%€ 0,02 mln▲ 100%€ 0,02 mln▼ 15,3%
Bedrijfsresultaat-€ 0,007 mln--€ 0,01 mln▼ 113%€ 0,02 mln-€ 0,08 mln-€ 0,05 mln▲ 37,3%-€ 0,02 mln▲ 64,0%€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 26,1%
Nettoresultaat€ 0,03 mln--€ 0,004 mln€ 0,06 mlnboven de middelste helft van de sector-€ 0,07 mlnonder de middelste helft van de sector-€ 0,04 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 44,9%-€ 0,01 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 74,0%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 0,04 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 27,3%
Eigen vermogen€ 1,5 mln-€ 1,5 mln▼ 1,1%€ 1,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,4%€ 1,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 5,2%€ 1,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 1,2%€ 1,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 5,8%€ 1,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 3,0%€ 1,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 1,1%
Totaal activa€ 2,3 mln-€ 2,2 mln▼ 2,0%€ 2,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,2%€ 2,1 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 4,2%€ 2,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 1,4%€ 2,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 10,5%€ 2,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 11,2%€ 2,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 5,6%
Schulden€ 0,8 mln-€ 0,8 mln▼ 3,8%€ 0,7 mln▼ 4,1%€ 0,7 mln▼ 2,2%€ 0,7 mln▲ 6,5%€ 0,9 mln▲ 19,5%€ 1,1 mln▲ 25,0%€ 1,3 mln▲ 11,7%
Werkkapitaal€ 0,1 mln-€ 0,1 mln▲ 17,9%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 93,8%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,6%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 1,9%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 33,1%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 25,7%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 49,6%
Solvabiliteit65,5%-66,2%▲ 0,6pp67,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,5pp67,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,7pp65,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,7pp62,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,8pp57,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,6pp55,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,4pp
Liquiditeit1,60-1,73▲ 0,132,53binnen de middelste helft van de sector▲ 0,802,48binnen de middelste helft van de sector▼ 0,061,99binnen de middelste helft van de sector▼ 0,491,82binnen de middelste helft van de sector▼ 0,171,60binnen de middelste helft van de sector▼ 0,221,67binnen de middelste helft van de sector▲ 0,07
Rendabiliteit (ROA)1,2%--0,2%▼ 1,3pp2,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,7pp-3,2%onder de middelste helft van de sector▼ 5,8pp-1,7%onder de middelste helft van de sector▲ 1,5pp-0,4%onder de middelste helft van de sector▲ 1,3pp2,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,5pp1,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,7pp
Personeel (VTE)15-16▲ 6,7%15boven de middelste helft van de sector▼ 6,3%15=16binnen de middelste helft van de sector▲ 6,7%18binnen de middelste helft van de sector▲ 12,5%47boven de middelste helft van de sector▲ 161%61boven de middelste helft van de sector▲ 29,8%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 85. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 26% lager dan in 2024.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 2,8 mln
Vaste activa € 1,7 mln ▼ 8,0%
Vlottende activa € 1,1 mln ▲ 39,5%
Passiva € 2,8 mln
Eigen vermogen € 1,6 mln ▲ 1,1%
Schulden € 1,3 mln ▲ 11,7%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 42,1% naar 44,6%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 207.351▼
2024 · € 214.844
Cashflow
€ 219.079▼
2024 · € 231.610
Schuldgraad
0,80▲
2024 · 0,73
ROE
2,6%▼
2024 · 3,7%
Rentedekking
8,80▼
2024 · 11,40
Schulden ≤ 1 jaar
€ 634.708▲
2024 · € 475.916
Schulden > 1 jaar
€ 615.746▼
2024 · € 643.261
Klantenkrediet
24 dagen▲
2024 · 15 dagen
Leverancierskrediet
185 dagen▲
2024 · 142 dagen
Personeelskosten
€ 1,6 mln▲
2024 · € 1,4 mln
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum1518475063
voltijds1211424062
deeltijds375101
in voltijdse equivalenten1516464763
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten1516424451
Met een vast contract1515463942
In dienst gekomen42-5563
Uit dienst gegaan40-5250
Uitzendkrachten, gemiddeld aantal---0-

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Achterstallige schulden

belastingen en RSZ
Post20212022202320242025
Achterstallige schulden aan de RSZ----€ 41.805

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 26.475€ 55.617€ 96.954€ 534.967€ 26.554
Financiële vaste activa€ 118----
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 129.614€ 132.619€ 141.751€ 175.314€ 178.150

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 65 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,7 mln€ 2,8 mln▲
Vaste activa21/28€ 1,9 mln€ 1,7 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 1,9 mln€ 1,7 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,05 mln€ 0,04 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼
Financiële vaste activa28€ 481€ 481=
Andere financiële vaste activa284/8€ 481€ 481=
Vorderingen en borgtochten in contanten285/8€ 481€ 481=
Vlottende activa29/58€ 0,8 mln€ 1,1 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,1 mln€ 0,3 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,1 mln€ 0,3 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,004 mln€ 0,004 mln▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,7 mln€ 2,8 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 1,5 mln€ 1,6 mln▲
Inbreng10/11€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Kapitaal10€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Reserves13€ 0,05 mln€ 0,09 mln▲
Overgedragen winst (verlies)14€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲
Kapitaalsubsidies15€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Schulden17/49€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Kredietinstellingen173€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Overige schulden178/9€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲
Handelsschulden44€ 0,007 mln€ 0,01 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,007 mln€ 0,01 mln▲
Vooruitbetalingen op bestellingen46-€ 0,004 mln
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Belastingen450/3€ 94€ 0,02 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Resultaat Code20242025
Bedrijfsopbrengsten70/76A€ 1,9 mln€ 2,1 mln▲
Omzet70€ 0,02 mln€ 0,02 mln▼
Andere bedrijfsopbrengsten74€ 1,8 mln€ 2,0 mln▲
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0,009 mln€ 0,05 mln▲
Bedrijfskosten60/66A€ 1,8 mln€ 2,0 mln▲
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen60€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲
Aankopen600/8€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲
Diensten en diverse goederen61€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 1,4 mln€ 1,6 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,005 mln€ 0,004 mln▼
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 0,02 mln€ 0,001 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼
Opbrengsten uit financiële vaste activa750€ 0,001 mln-
Opbrengsten uit vlottende activa751€ 322€ 0,002 mln▲
Andere financiële opbrengsten752/9€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Financiële kosten65/66B€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Kosten van schulden650€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Andere financiële kosten652/9€ 0,003 mln-
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼
Overboeking naar de belastingvrije reserves689€ 0,05 mln-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,006 mln€ 0,04 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲
Toevoeging aan de inbreng691-€ 0,04 mln
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)908747,061,0▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 51 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 21-10-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Bedrijfsopbrengsten70/76A----€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,9 mln€ 2,1 mln▲ 10,7%
Omzet70€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▼ 15,3%
Lidgelden, schenkingen, legaten en subsidies73---€ 1,2 mln-----
Andere bedrijfsopbrengsten74----€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,8 mln€ 2,0 mln▲ 8,8%
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A------€ 0,009 mln€ 0,05 mln▲ 467%
Bedrijfskosten60/66A----€ 1,5 mln€ 1,6 mln€ 1,8 mln€ 2,0 mln▲ 11,5%
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61---€ 0,1 mln-----
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen60----€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲ 57,2%
Aankopen600/8----€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲ 57,2%
Diensten en diverse goederen61----€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 2,8%
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln€ 1,4 mln€ 1,6 mln▲ 14,3%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 1,6%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,004 mln€ 0,005 mln€ 0,004 mln▼ 5,2%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A----€ 0,03 mln€ 105€ 0,02 mln€ 0,001 mln▼ 92,0%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln-----
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 0,007 mln-€ 0,01 mln€ 0,02 mln-€ 0,08 mln-€ 0,05 mln-€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 26,1%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼ 7,7%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼ 7,7%
Opbrengsten uit financiële vaste activa750----€ 5€ 19€ 0,001 mln--
Opbrengsten uit vlottende activa751------€ 322€ 0,002 mln▲ 388%
Andere financiële opbrengsten752/9----€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 9,8%
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B---€ 0,001 mln-----
Financiële kosten65/66B---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 9,8%
Recurrente financiële kosten65€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 9,8%
Kosten van schulden650----€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 25,1%
Andere financiële kosten652/9-----€ 1€ 0,003 mln--
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,001 mln-€ 0,005 mln€ 0,06 mln-€ 0,07 mln-€ 0,04 mln-€ 0,01 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼ 27,3%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,03 mln-€ 0,004 mln€ 0,06 mln-€ 0,07 mln-€ 0,04 mln-€ 0,01 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼ 27,3%
Overboeking naar de belastingvrije reserves689------€ 0,05 mln--
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,03 mln-€ 0,004 mln€ 0,06 mln-€ 0,07 mln-€ 0,04 mln-€ 0,01 mln€ 0,006 mln€ 0,04 mln▲ 627%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 2,3 mln€ 2,2 mln€ 2,2 mln€ 2,1 mln€ 2,2 mln€ 2,4 mln€ 2,7 mln€ 2,8 mln▲ 5,6%
Vaste activa21/28€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln€ 1,5 mln€ 1,9 mln€ 1,7 mln▼ 8,0%
Materiële vaste activa22/27€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln€ 1,5 mln€ 1,9 mln€ 1,7 mln▼ 8,0%
Terreinen en gebouwen22---€ 1,6 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln▼ 7,4%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,05 mln€ 0,04 mln▼ 17,9%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln▼ 16,9%
Activa in aanbouw en vooruitbetalingen27----€ 118----
Financiële vaste activa28---€ 118-€ 481€ 481€ 481=
Andere financiële vaste activa284/8-----€ 481€ 481€ 481=
Vorderingen en borgtochten in contanten285/8-----€ 481€ 481€ 481=
Vlottende activa29/58€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 1,1 mln▲ 39,5%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,008 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln▲ 165%
Handelsvorderingen40---€ 0,008 mln€ 0,02 mln€ 0,003 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲ 37,9%
Overige vorderingen41---€ 0,05 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln▲ 166%
Liquide middelen54/58€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲ 19,8%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,005 mln€ 0,004 mln€ 0,004 mln▼ 5,8%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,3 mln€ 2,2 mln€ 2,2 mln€ 2,1 mln€ 2,2 mln€ 2,4 mln€ 2,7 mln€ 2,8 mln▲ 5,6%
Eigen vermogen10/15€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln€ 1,5 mln€ 1,6 mln▲ 1,1%
Inbreng10/11----€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Kapitaal10----€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Reserves13------€ 0,05 mln€ 0,09 mln▲ 72,7%
Overgedragen winst (verlies)14€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln▲ 0,4%
Kapitaalsubsidies15---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 10,9%
Schulden17/49€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲ 11,7%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼ 4,3%
Financiële schulden170/4---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼ 6,4%
Kredietinstellingen173----€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼ 6,4%
Vooruitbetalingen op bestellingen176---€ 0,001 mln-----
Overige schulden178/9---€ 0,02 mln€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲ 114%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲ 33,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲ 3,0%
Handelsschulden44€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,002 mln€ 0,004 mln€ 0,008 mln€ 0,004 mln€ 0,007 mln€ 0,01 mln▲ 104%
Leveranciers440/4---€ 0,004 mln€ 0,008 mln€ 0,004 mln€ 0,007 mln€ 0,01 mln▲ 104%
Vooruitbetalingen op bestellingen46-------€ 0,004 mln-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 24,6%
Belastingen450/3---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 94€ 0,02 mln▲ 248×
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 10,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 26.373-€ 3.576€ 57.306-€ 68.016-€ 37.505-€ 9.770€ 56.296€ 40.929▼ 27,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 138.105€ 139.597€ 138.598€ 129.614€ 132.619€ 141.751€ 175.314€ 178.150▲ 1,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 164.478€ 136.021€ 195.904€ 61.598€ 95.114€ 131.981€ 231.610€ 219.079▼ 5,4%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 78.744-€ 21.506-€ 26.593-€ 55.618-€ 97.318-€ 534.967-€ 26.554▲ 95,0%
Verandering liquide middelen--€ 16.498€ 109.293-€ 2.735€ 118.969€ 177.344-€ 52.481€ 129.312-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 1.887 ondernemingen hetzelfde profiel als Forma'Rive nu. Twee jaar later bestond 97,9% nog en was 0,1% failliet.

  • Middelgroot
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
97,9% bestond nog
2,0% stopte op een andere manier
0,1% ging failliet

Dat past bij de faillissementskans van Forma'Rive zelf: < 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 1.887 ondernemingen, geen voorspelling voor Forma'Rive. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 18 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 21-10-2026 2026-00567279 PDF
31-12-2024 verkort schema 17-07-2025 2025-00286769 PDF
31-12-2023 verkort schema 17-04-2024 2024-00068295 PDF
31-12-2022 verkort schema 11-09-2023 2023-00444912 PDF
31-12-2021 microschema 18-05-2022 2022-20035901 PDF
31-12-2020 microschema 14-09-2021 2021-67200306 PDF
31-12-2019 volledig schema 27-01-2021 2021-03900403 PDF
31-12-2018 volledig schema 11-04-2019 2019-09800061 PDF
31-12-2017 volledig schema 20-04-2018 2018-10500137 PDF
31-12-2016 volledig schema 12-09-2017 2017-60900028 PDF

Toon alle 18 neerleggingen

Volgende stappen