FLUID TECH BOON
ActiefSamenvatting
FLUID TECH BOON is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had FLUID TECH BOON een eigen vermogen van € 58.318 en een nettoresultaat van € 45.039. De solvabiliteit is hoger dan bij 50% van de 39.272 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 30-08-2024 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 1 andere
- Vestigingseenheid
- 2.363.840.510 1750 Lennik, sinds 30-08-2024
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 12-11-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 72.449
- ▲ 254%
- Omzet
- ≈ € 150.000
- geschat
- Winst
- € 45.039
- ▲ 267%
- Eigen vermogen
- € 58.318
- ▲ 339%
- Balanstotaal
- € 104.529
- ▲ 37,5%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2024verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 2,56, liquide middelen € 24.896Eigen vermogen € 58.318 (55,8% van het balanstotaal)Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 51% van hen, de liquiditeit beter dan bij 64%, de rentabiliteit beter dan bij 84% en de groei beter dan bij 97%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 13-07-2026 bij de NBB alle 2 neerleggingen
2024 tot 2025, 2 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is bijna 3,7 keer zoveel als in 2024.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).
Investeringen
| Post | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 57.959 | - |
| Financiële vaste activa | € 300 | € 0 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 3.918 | € 12.275 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2024 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als FLUID TECH BOON: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 92.000 en € 108.000, opgericht in 2024.
| Onderneming | Opgericht | Balanstotaal | Eigen vermogen | Brutomarge | Nettoresultaat | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FLUID TECH BOON Lennik | 2024 | € 104.529 | € 58.318 | € 72.449 | € 45.039 | 2025 |
| SKWADRAAT Zaventem | 2024 | € 97.512 | € 64.550 | € 69.425 | € 51.609 | 2025 |
| The Dala Group Kapelle-op-den-Bos | 2024 | € 95.228 | € 59.324 | € 69.588 | € 50.158 | 2025 |
| OCAMA DYNAMICS Overijse | 2024 | € 108.196 | € 75.646 | € 73.145 | € 55.766 | 2025 |
| Two 2 Tango Asse | 2024 | € 102.691 | € 91.408 | € 66.127 | € 49.954 | 2025 |
| Andre Cardoso Boutersem | 2024 | € 91.990 | € 62.354 | € 69.472 | € 47.354 | 2025 |
| W5H Wemmel | 2024 | € 105.471 | € 86.242 | € 81.270 | € 62.687 | 2025 |
Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 54.693 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit
Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later
Historische waarnemingIn juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als FLUID TECH BOON nu. Twee jaar later was 1,8% failliet en bestond 95,9% nog.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
De faillissementskans van FLUID TECH BOON zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over FLUID TECH BOON dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor FLUID TECH BOON. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
| Post | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 3.918 | € 12.275 | ▲ 213% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 514 | € 1.323 | ▲ 158% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 20.460 | € 72.449 | ▲ 254% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 16.029 | € 58.851 | ▲ 267% |
| Financiële kosten65/66B | € 484 | € 1.736 | ▲ 259% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 484 | € 1.736 | ▲ 259% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 15.545 | € 57.115 | ▲ 267% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 3.266 | € 12.076 | ▲ 270% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 12.279 | € 45.039 | ▲ 267% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 12.279 | € 45.039 | ▲ 267% |
| Post | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Activa | |||
| Totaal activa20/58 | € 76.031 | € 104.529 | ▲ 37,5% |
| Vaste activa21/28 | € 54.341 | € 42.066 | ▼ 22,6% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 54.041 | € 41.766 | ▼ 22,7% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 54.041 | € 41.766 | ▼ 22,7% |
| Financiële vaste activa28 | € 300 | € 300 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 21.690 | € 62.463 | ▲ 188% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 14.142 | € 29.398 | ▲ 108% |
| Handelsvorderingen40 | € 13.864 | € 29.317 | ▲ 111% |
| Overige vorderingen41 | € 278 | € 80 | ▼ 71,0% |
| Liquide middelen54/58 | € 4.688 | € 24.896 | ▲ 431% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 2.860 | € 8.169 | ▲ 186% |
| Passiva | |||
| Totaal passiva10/49 | € 76.031 | € 104.529 | ▲ 37,5% |
| Eigen vermogen10/15 | € 13.279 | € 58.318 | ▲ 339% |
| Inbreng10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = |
| Reserves13 | € 12.279 | € 57.318 | ▲ 367% |
| Beschikbare reserves133 | € 12.279 | € 57.318 | ▲ 367% |
| Schulden17/49 | € 62.752 | € 46.211 | ▼ 26,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 33.578 | € 21.779 | ▼ 35,1% |
| Financiële schulden170/4 | € 33.578 | € 21.779 | ▼ 35,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 29.173 | € 24.432 | ▼ 16,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | € 11.352 | € 11.799 | ▲ 3,9% |
| Handelsschulden44 | € 1.963 | € 946 | ▼ 51,8% |
| Leveranciers440/4 | € 1.963 | € 946 | ▼ 51,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 9.005 | € 11.687 | ▲ 29,8% |
| Belastingen450/3 | € 9.005 | € 11.687 | ▲ 29,8% |
| Overige schulden47/48 | € 6.854 | € 0 | ▼ 100% |
| Post | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 12.279 | € 45.039 | ▲ 267% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 3.918 | € 12.275 | ▲ 213% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 16.197 | € 57.314 | ▲ 254% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 20.208 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Kapitaalverrichtingen
- 03-09-2024 Oprichting · € 1.000
Statuten
- CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
- Geen commissaris
Statuten, akte van 03-09-2024
Netwerk & groep
FLUID TECH BOON deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van FLUID TECH BOON. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
03-09
Staatsblad-akte
OprichtingStartkapitaal € 1.000 · Benoeming: BOON Raf (niet-statutair bestuurder) · Statutaire zetel6 punten ▸
- Oprichting, FLUID TECH BOON
- Startkapitaal, € 1.000
- Statutaire zetel, 1750 Lennik, Kersestraat 22
- Regeling bestuursorgaan, 1
- Benoeming bestuurder, BOON Raf (niet-statutair bestuurder)
- Verbintenissen vóór oprichting, takeover, alle verbintenissen en verplichtingen en alle activiteiten sinds 30 juni 2024 door comparanten in naam en voor rekening van vennootschap in oprichting
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
10 activiteiten
- 1) Het verlenen van advies en diensten, begeleiding, bijstand en leiding aan vennootschappen, ondernemingen, instellingen en privépersonen, voornamelijk doch niet uitsluitend op het vlak van het algemeen beleid, het marketingbeleid, het productie-, logistiek- en ontwikkelingsbeleid, het technisch beleid, het promotie-en verkoopbeleid, het financieel-administratief- en personeelsbeleid. Het verrichten van studiewerk terzake en het verlenen van alle diensten.
- 2) De rekrutering, vorming, plaatsing en ter beschikking stelling van (gespecialiseerd) personeel- de (re)organisatie van vennootschappen/ondernemingen, en het verlenen van alle advies en diensten met betrekking tot de verhoudingen (in- en extern) binnen ondernemingen en vennootschappen.
- 3) Het besturen van vennootschappen en ondernemingen in ruimste zin.
- 4) Het optreden als vereffenaar in andere vennootschappen.
- 5) De vennootschap kan alle hulpmiddelen verschaffen en alle diensten leveren die rechtstreeks of onrechtstreeks verband houden met wat voorafgaat, zowel krachtens een contractuele als een statutaire benoeming, in hoedanigheid van extern raadgever of als orgaan van de cliënt.
- 6) Het beheer en de uitbouw en uitbreiding van haar patrimonium, bestaande uit roerende en onroerende goederen en rechten in de ruimste zin. Dit omvat: Alle verrichtingen en rechtshandelingen met betrekking tot onroerende goederen en - rechten in de ruimste zin, zoals het (ver)bouwen, inrichten, het verwerven, vervreemden, het (ver)huren, het beheren, uitbaten, valoriseren en ordenen van alle onroerende goederen, leasing inbegrepen. Alle verrichtingen en rechtshandelingen met betrekking tot roerende goederen en - rechten in de ruimste zin, zoals het verwerven, vervreemden, het uitbaten, (ver)huren, en in het bijzonder het beheren en valoriseren van aandelen, obligaties, participatiebewijzen en andere waardepapieren.
- 7) Belangen nemen in alle vennootschappen of ondernemingen (ongeacht hun activiteiten) onder welke vorm ook (aandelen, al dan niet converteerbare obligaties en andere) en op welke wijze ook (inbreng, inschrijving, opslorping, fusie en andere) en deze beheren.
- 8) De vennootschap mag (hypothecaire) waarborgen verlenen voor derden en zich voor derden borg stellen in het algemeen.
- 9) De vennootschap mag investeringen en beleggingen uitvoeren (zoals ondermeer de aankoop, het beheer, het verhuren en het oprichten van roerende en onroerende goederen), met het oog op het verlonen van haar bestuurders in geld of natura.
- 10) Zij mag alle roerende en onroerende, handels- financiële- en nijverheidshandelingen verrichten, die rechtstreeks of onrechtstreeks in verband staan met haar voorwerp.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 23072G0040/00B000 | Vlaanderen | 1.390 m² | 1 · 155 m² | 8,8 m · 2 |