Ga naar inhoud

FLO

Actief
BVopgericht 200125 jaar actiefGierlebaan 30, 2275 Lille, BelgiëKBO/BCE: BE 0475.940.101
Samenvatting

FLO is actief sinds 2001, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had FLO een negatief eigen vermogen (-€ 23.364) en een nettoresultaat van € 12.999. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 9% van de 22.726 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 24-10-2001 Normale toestand
Activiteit
Detailhandel in damesbovenkleding NACE 47711
Vestigingseenheid
2.137.792.205 2275 Lille, sinds 28-06-2004
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 27-12-2025

Bestuur en eigendom

Financiële situatie

55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 14.331
▼ 38,5%
Omzet
≈ € 150.000
geschat
Winst
€ 12.999
▼ 42,3%
Eigen vermogen
-€ 23.364
▲ 35,7%
Balanstotaal
€ 23.781
▼ 12,1%
  • Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
Neergelegd op 26-05-2026, 66 dagen voor de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 23.364Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 23.781Opgericht in 2001Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 49% van de microbedrijven in de sector detailhandel (NACE 47)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -98,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 10-1
kortlopende schulden 198,2% · geldmiddelen 8,2%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 54,7%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.272 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,6% 01-2025: 0,6%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,6%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,6%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,6%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,8%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,6%▼ -0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk tegenover 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,6%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,6%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,6%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,6%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,6%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,6%● gelijk tegenover 10-2026
Geen krediet op open rekening
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,5 (0,43 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 198,2% en de geldmiddelen 8,2% van het balanstotaal. Het eigen vermogen is negatief.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 6% van hen, de liquiditeit beter dan bij 11%, de rentabiliteit beter dan bij 96% en de groei beter dan bij 82%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 23.781
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 23.364
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2001
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 9% van 22726 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 22726 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 9%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 26-05-2026, 66 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
66 dagen voor de termijn
2024
28 dagen voor de termijn
2023
6 dagen voor de termijn
2022
3 dagen voor de termijn
2021
22 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
14 dagen voor de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 9 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 26-05-2026 PDF alle 24 neerleggingen

Omzet
≈ € 150.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 55.000 en € 320.000
Totaal activa
€ 23.781▼ 12,1%
2024 · € 27.048
Nettoresultaat
€ 12.999▼ 42,3%
2024 · € 22.526
Werkkapitaal
-€ 23.364▲ 35,7%
2024 · -€ 36.363
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 161% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2021. Dat is de vierde stijging op rij.

Bedrijfsresultaat€ 13.617 2025 Nettoresultaat€ 12.999 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 4.786-€ 301▼ 93,7%-€ 6.527-€ 28.918▼ 343%-€ 19.605▲ 32,2%€ 674€ 5.218▲ 674%€ 13.617▲ 161%
Nettoresultaat€ 1.251--€ 847-€ 7.410onder de middelste helft van de sector▼ 775%-€ 29.288onder de middelste helft van de sector▼ 295%-€ 19.372onder de middelste helft van de sector▲ 33,9%-€ 175binnen de middelste helft van de sector▲ 99,1%€ 22.526boven de middelste helft van de sector€ 12.999binnen de middelste helft van de sector▼ 42,3%
Eigen vermogen-€ 1.799--€ 2.646▼ 47,1%-€ 10.055onder de middelste helft van de sector▼ 280%-€ 39.343onder de middelste helft van de sector▼ 291%-€ 58.715onder de middelste helft van de sector▼ 49,2%-€ 58.890onder de middelste helft van de sector▼ 0,3%-€ 36.363onder de middelste helft van de sector▲ 38,3%-€ 23.364onder de middelste helft van de sector▲ 35,7%
Totaal activa€ 38.319-€ 39.135▲ 2,1%€ 114.522binnen de middelste helft van de sector▲ 193%€ 79.945binnen de middelste helft van de sector▼ 30,2%€ 57.155onder de middelste helft van de sector▼ 28,5%€ 30.322onder de middelste helft van de sector▼ 46,9%€ 27.048onder de middelste helft van de sector▼ 10,8%€ 23.781onder de middelste helft van de sector▼ 12,1%
Schulden€ 40.118-€ 41.781▲ 4,1%€ 124.577▲ 198%€ 119.288▼ 4,2%€ 115.870▼ 2,9%€ 89.212▼ 23,0%€ 63.411▼ 28,9%€ 47.145▼ 25,7%
Werkkapitaal-€ 2.563--€ 3.259▼ 27,2%-€ 80.096onder de middelste helft van de sector▼ 2.358%-€ 91.465onder de middelste helft van de sector▼ 14,2%-€ 93.463onder de middelste helft van de sector▼ 2,2%-€ 76.264onder de middelste helft van de sector▲ 18,4%-€ 36.363onder de middelste helft van de sector▲ 52,3%-€ 23.364onder de middelste helft van de sector▲ 35,7%
Solvabiliteit-4,7%--6,8%▼ 2,1pp-8,8%onder de middelste helft van de sector▼ 2,0pp-49,2%onder de middelste helft van de sector▼ 40,4pp-102,7%onder de middelste helft van de sector▼ 53,5pp-194,2%onder de middelste helft van de sector▼ 91,5pp-134,4%onder de middelste helft van de sector▲ 59,8pp-98,2%onder de middelste helft van de sector▲ 36,2pp
Liquiditeit0,94-0,92▼ 0,010,36onder de middelste helft van de sector▼ 0,560,23onder de middelste helft van de sector▼ 0,120,19onder de middelste helft van de sector▼ 0,040,15onder de middelste helft van de sector▼ 0,050,43onder de middelste helft van de sector▲ 0,280,50onder de middelste helft van de sector▲ 0,08
Rendabiliteit (ROA)3,3%--2,2%▼ 5,4pp-6,5%onder de middelste helft van de sector▼ 4,3pp-36,6%onder de middelste helft van de sector▼ 30,2pp-33,9%onder de middelste helft van de sector▲ 2,7pp-0,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 33,3pp83,3%boven de middelste helft van de sector▲ 83,9pp54,7%boven de middelste helft van de sector▼ 28,6pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Snelle liquiditeit
0,11▲
2024 · 0,09
Schulden ≤ 1 jaar
€ 47.145▼
2024 · € 63.411
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als FLO: detailhandel in damesbovenkleding (NACE 47711). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 15.300 en € 45.300, opgericht tussen 2001 en 2009.

OndernemingOpgerichtBalanstotaalEigen vermogenBrutomargeOmzetNettoresultaatBoekjaar
FLO Lille2001€ 23.781-€ 23.364€ 14.331-€ 12.9992025
NACHRINIQUE La Hulpe2001€ 28.096€ 15.690€ 20.129-€ 16.9442025
HUNTING AND COLLECTING Vorst2009€ 20.277€ 13.566€ 11.701€ 13.500€ 9.8102026
BURG 64 Kortrijk2007€ 22.481-€ 111.006€ 25.807-€ 1.0412024
EN SUITE Staden2005€ 19.468-€ 6.349€ 27.860--€ 16.1622025
LZR Profondeville2008€ 15.298-€ 26.271€ 12.500-€ 5.9292025
YET MODE Haacht2003€ 45.309€ 26.121€ 16.806-€ 7.7952025

Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 962 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit

Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 3.794 ondernemingen hetzelfde profiel als FLO nu. Twee jaar later was 2,7% failliet en bestond 91,5% nog.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • negatief eigen vermogen
  • winst van 5% van de balans of meer
2,7% ging failliet
5,3% stopte op een andere manier
91,5% bestond nog

Nog 0,6% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van FLO zelf: 0,6% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 3.794 ondernemingen, geen voorspelling voor FLO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 42 posten

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 26-05-2026.

Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 27.048€ 23.781▼
Vaste activa21/28€ 0-
Materiële vaste activa22/27€ 0-
Terreinen en gebouwen22€ 0-
Meubilair en rollend materieel24€ 0-
Vlottende activa29/58€ 27.048€ 23.781▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 21.640€ 18.580▼
Voorraden30/36€ 21.640€ 18.580▼
Liquide middelen54/58€ 2.426€ 1.954▼
Overlopende rekeningen490/1€ 2.982€ 3.247▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 27.048€ 23.781▼
Eigen vermogen10/15-€ 36.363-€ 23.364▲
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Buiten kapitaal11€ 18.600-
Uitgiftepremies1100/10€ 18.600-
Reserves13€ 71.931€ 71.931=
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.860€ 1.860=
Wettelijke reserve130€ 1.860-
Overige1319-€ 1.860
Beschikbare reserves133€ 70.071€ 70.071=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 126.894-€ 113.895▲
Schulden17/49€ 63.411€ 47.145▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 63.411€ 47.145▼
Handelsschulden44€ 13.400€ 18.586▲
Leveranciers440/4€ 13.400€ 18.586▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 4.848€ 3.842▼
Belastingen450/3€ 4.848€ 3.842▼
Overige schulden47/48€ 45.163€ 24.717▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 17.374-
Andere bedrijfskosten640/8€ 705€ 714▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 23.297€ 14.331▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 5.218€ 13.617▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 17.866-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1.200-
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B€ 16.666-
Financiële kosten65/66B€ 558€ 618▲
Recurrente financiële kosten65€ 558€ 618▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 22.526€ 12.999▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 22.526€ 12.999▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 22.526€ 12.999▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 126.894-€ 113.895▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 149.420-€ 126.894▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 1 rubriek. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 770€ 151€ 17.423€ 17.423€ 17.374€ 17.374€ 17.374--
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.602€ 2.251€ 602€ 705€ 714▲ 1,3%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 6.814€ 1.720€ 12.267-€ 9.893€ 20€ 18.650€ 23.297€ 14.331▼ 38,5%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 4.786€ 301-€ 6.527-€ 28.918-€ 19.605€ 674€ 5.218€ 13.617▲ 161%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 86€ 613€ 297€ 17.866--
Recurrente financiële opbrengsten75€ 26€ 33€ 103€ 86€ 613€ 297€ 1.200--
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B------€ 16.666--
Financiële kosten65/66B---€ 456€ 379€ 1.146€ 558€ 618▲ 10,8%
Recurrente financiële kosten65€ 2.485€ 585€ 551€ 456€ 379€ 1.146€ 558€ 618▲ 10,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 2.327-€ 251-€ 6.975-€ 29.288-€ 19.372-€ 175€ 22.526€ 12.999▼ 42,3%
Belastingen op het resultaat67/77€ 1.076€ 596€ 434------
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.251-€ 847-€ 7.410-€ 29.288-€ 19.372-€ 175€ 22.526€ 12.999▼ 42,3%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1.251-€ 847-€ 6.370-€ 29.288-€ 19.372-€ 175€ 22.526€ 12.999▼ 42,3%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 38.319€ 39.135€ 114.522€ 79.945€ 57.155€ 30.322€ 27.048€ 23.781▼ 12,1%
Oprichtingskosten20-----€ 0---
Vaste activa21/28€ 764€ 613€ 70.041€ 52.122€ 34.748€ 17.374€ 0--
Materiële vaste activa22/27€ 764€ 613€ 70.041€ 52.122€ 34.748€ 17.374€ 0--
Terreinen en gebouwen22---€ 12€ 8€ 4€ 0--
Installaties, machines en uitrusting23-----€ 0---
Meubilair en rollend materieel24---€ 52.110€ 34.740€ 17.370€ 0--
Overige materiële vaste activa26-----€ 0---
Vlottende activa29/58€ 37.555€ 38.522€ 44.481€ 27.823€ 22.407€ 12.948€ 27.048€ 23.781▼ 12,1%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 35.592€ 27.806€ 29.211€ 25.606€ 18.999€ 7.394€ 21.640€ 18.580▼ 14,1%
Voorraden30/36---€ 25.606€ 18.999€ 7.394€ 21.640€ 18.580▼ 14,1%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41-€ 1.900-------
Liquide middelen54/58€ 467€ 7.327€ 13.296€ 1.110€ 1.894€ 2.722€ 2.426€ 1.954▼ 19,5%
Overlopende rekeningen490/1---€ 1.107€ 1.513€ 2.832€ 2.982€ 3.247▲ 8,9%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 38.319€ 39.135€ 114.522€ 79.945€ 57.155€ 30.322€ 27.048€ 23.781▼ 12,1%
Eigen vermogen10/15-€ 1.799-€ 2.646-€ 10.055-€ 39.343-€ 58.715-€ 58.890-€ 36.363-€ 23.364▲ 35,7%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Buiten kapitaal11------€ 18.600--
Uitgiftepremies1100/10------€ 18.600--
Reserves13€ 72.970€ 72.970€ 71.931€ 71.931€ 71.931€ 71.931€ 71.931€ 71.931=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Wettelijke reserve130------€ 1.860--
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.860€ 1.860€ 1.860---
Overige1319-------€ 1.860-
Beschikbare reserves133---€ 70.071€ 70.071€ 70.071€ 70.071€ 70.071=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 93.369-€ 94.216-€ 100.586-€ 129.874-€ 149.246-€ 149.420-€ 126.894-€ 113.895▲ 10,2%
Schulden17/49€ 40.118€ 41.781€ 124.577€ 119.288€ 115.870€ 89.212€ 63.411€ 47.145▼ 25,7%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 40.118€ 41.781€ 124.577€ 119.288€ 115.870€ 89.212€ 63.411€ 47.145▼ 25,7%
Handelsschulden44€ 19.428€ 19.525€ 15.282€ 9.122€ 17.198€ 13.773€ 13.400€ 18.586▲ 38,7%
Leveranciers440/4---€ 9.122€ 17.198€ 13.773€ 13.400€ 18.586▲ 38,7%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 9.993€ 4.705€ 4.687€ 4.848€ 3.842▼ 20,8%
Belastingen450/3---€ 9.993€ 4.705€ 4.687€ 4.848€ 3.842▼ 20,8%
Overige schulden47/48---€ 100.173€ 93.966€ 70.752€ 45.163€ 24.717▼ 45,3%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.251-€ 847-€ 7.410-€ 29.288-€ 19.372-€ 175€ 22.526€ 12.999▼ 42,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 770€ 151€ 17.423€ 17.423€ 17.374€ 17.374€ 17.374--
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 2.021-€ 696€ 10.013-€ 11.865-€ 1.998€ 17.199€ 39.900€ 12.999▼ 67,4%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 86.850€ 496€ 0€ 0€ 0--
Verandering liquide middelen-€ 6.860€ 5.969-€ 12.186€ 784€ 828-€ 296-€ 472▼ 59,7%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 24 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 26-05-2026 2026-00120552 PDF
31-12-2024 microschema 03-07-2025 2025-00223526 PDF
31-12-2023 microschema 25-07-2024 2024-00281327 PDF
31-12-2022 microschema 28-07-2023 2023-00284794 PDF
31-12-2021 microschema 22-08-2022 2022-20308311 PDF
31-12-2020 microschema 31-08-2021 2021-62500095 PDF
31-12-2019 microschema 17-07-2020 2020-31600333 PDF
31-12-2018 microschema 18-07-2019 2019-34300243 PDF
31-12-2017 microschema 10-07-2018 2018-30900584 PDF
31-12-2016 microschema 29-08-2017 2017-51600413 PDF

Toon alle 24 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2023
Verbruggen, Marleen Louisa Fernanda
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 19-10-2023 · eerder zaakvoerder, tot 16-10-2023 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2023, neergelegd op 25-07-2024
Actief

Eigenaars en kapitaal

Mandaathistoriek

3 personen, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
Verbruggen, Marleen Louisa Fernanda
  • Zaakvoerder, tot 16-10-2023
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 19-10-2023, nog in functie
De Groof, Benedictus Anna Victor
  • Zaakvoerder, tot 16-10-2023
Geuns Gustaaf Jozef Constantia Maria
  • Zaakvoerder, tot 16-10-2023
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

FLO deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van FLO. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
26-05
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 66 dagen voor de termijn
2025
03-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 28 dagen voor de termijn
2024
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 22.526
Het nettoresultaat is € 22.526, na 5 jaar verlies.
25-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 6 dagen voor de termijn
2023
19-10
Staatsblad-akte Functiewijziging: Verbruggen, Marleen Louisa Fernanda, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
Ontslagen: De Groof, Benedictus Anna Victor (zaakvoerder) en Geuns Gustaaf Jozef Constantia Maria (zaakvoerder) · Kapitaalomzetting · Vrijgave reserve13 punten ▸
  • Algemene vergadering, buitengewone algemene vergadering, 16-10-2023
  • Overige bepaling, aanpassing statuten aan WVV en behoud rechtsvorm, statuten aanpassen
  • Kapitaalomzetting, van rechtswege, artikel 39, §2, tweede lid van de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse be…
  • Vrijgave reserve, opheffing, middelen beschikbaar voor uitkering
  • Statutenwijziging
  • Ontslag bestuurder, De Groof, Benedictus Anna Victor (zaakvoerder)
  • Ontslag bestuurder, Verbruggen, Marleen Louisa Fernanda (zaakvoerder)
  • Ontslag bestuurder, Geuns Gustaaf Jozef Constantia Maria (zaakvoerder)
  • Kwijting bestuurder, De Groof, Benedictus Anna Victor
  • Kwijting bestuurder, Verbruggen, Marleen Louisa Fernanda
  • Kwijting bestuurder, Geuns Gustaaf Jozef Constantia Maria
  • Benoeming bestuurder, Verbruggen, Marleen Louisa Fernanda (niet-statutair bestuurder)
  • De akte bevat nog 1 ander punt.

Open de akte in het Staatsblad

28-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 3 dagen voor de termijn
2022
22-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 22 dagen te laat
2021
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 29.288
Het nettoresultaat zakt naar -€ 29.288, het laagste van 2018 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 31 dagen te laat
2020
17-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 14 dagen voor de termijn
2019
18-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 13 dagen voor de termijn
2018
10-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 21 dagen voor de termijn
2017
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
microschema · 29 dagen te laat
2001
07-11
Staatsblad-akte Oprichting
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

FLO werd opgericht op 24 oktober 2001.1 Verbruggen, Marleen Louisa Fernanda is niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 19-10-2023.2 Het balanstotaal daalde van € 38.319 in 2018 tot € 23.781 in 2025.3

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 19-10-2023
  3. 3Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam FLO in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0475.940.101
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 24-10-2001
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 19-10-2023
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaamse Gewest
akte van 19-10-2023

Zetel en vestigingen

Zetel Gierlebaan 30, 2275 Lille, België
Vestiging FLO, Gierlebaan 30, 2275 Lille sinds 28-06-2004 · vestigingsnummer 2.137.792.20547716 Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)

Activiteiten

NACEBEL 2025
47711 Detailhandel in damesbovenkleding hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
47711 Detailhandel in damesbovenkleding in gespecialiseerde winkels hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Alle activiteiten van groot- en kleinhandel, import en export van alle soorten goederen, met in het bijzonder diverse textiel- en lederwaren en bijouteriën, in de meest uitgebreide…
8 activiteiten
  1. Alle activiteiten van groot- en kleinhandel, import en export van alle soorten goederen, met in het bijzonder diverse textiel- en lederwaren en bijouteriën, in de meest uitgebreide zin.
  2. Het produceren, vervaardigen of laten vervaardigen, uitbaten, verhandelen. invoeren en uitvoeren van alle goederen en producten, materialen en diensten die verband houden met het voorwerp.
  3. De vennootschap mag zowel in België als in het buitenland alle industriële, handels-, roerende, onroerend- en financiële verrichtingen uitvoeren die rechtstreeks of onrechtstreeks dienstig zijn om haar activiteiten uit te breiden.
  4. Zij mag haar voorwerp zowel rechtstreeks als door bemiddeling van derden verwezenlijken.
  5. De vennootschap kan door middel van inbreng, inschrijving, fusie of op gelijk welke andere manier belangen verwerven In elite onderneming, vereniging, bestaande of op te richten vennootschap, waarvan het voorwerp gelijkaardig, aansluitend of gewoon nuttig Is tot de verwezenlijking van het geheel of een deel van haar voorwerp.
  6. De vennootschap mag de functies van bestuurder of vereffenaar waarnemen in alle rechtspersonen.
  7. Zij mag alle roerende en onroerende goederen als investeringen verwerven, zelfs als deze noch rechtstreeks noch onrechtstreeks verband houden met het voorwerp van de vennootschap.
  8. De vennootschap mag zekerheden stelten voor alle rechtspersonen waarbij zij rechtstreeks of onrechtstreeks belangen heeft.
akte van 19-10-2023

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0475.940.101
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0475940101
Ander Peppol-ID 9925:BE0475940101
Ingeschreven 27-12-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 1 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Derde vrijdag van mei om 18:00
akte van 19-10-2023

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
828 m²
Gebouwvoetafdruk
170 m²
Volume, LiDAR
747 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
13019E0303/00P002 Vlaanderen 828 m² 1 · 170 m² 7,0 m · 1