Ga naar inhoud

Flexura Floors

Actief
NVopgericht 20197 jaar actiefSchoendalestraat 306, 8792 Waregem, BelgiëKBO/BCE: BE 0732.674.355
Samenvatting

Flexura Floors is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 249.857 en een nettoresultaat van € 697.318. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van geassembleerde parketvloeren
NACE 16220NACE 16210
1 vestiging
Schaal
€ 3,5 mlnbalanstotaal 2026
Personeel
8 VTE
Eigen vermogen
€ 249.857
Winst
€ 697.318
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
82 Uitstekend Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Moeder
Ixgee · 100%
  • HIGHWOODBestuurder · vaste vertegenwoordiger Nikolaas Talpe
  • STEENHOFBestuurder · vaste vertegenwoordiger Pierre Sacré
Commissaris: Boes & Verrue BedrijfsrevisorenJaarrekening 205 dagen vroeg2 van 6 akten gelezen
Waarom 82verhoogt risicoEigen vermogen € 249.857 (7,2% van het balanstotaal)verlaagt risicoLiquiditeit 1,19, liquide middelen € 1,1 mlnCijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 10-03-2026)Omvang: 8 VTE, balanstotaal € 3,5 mlnToon onderbouwing

Checked score

Score 2026
82 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 53% van de sectorgenoten (NACE 16, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2025
Sterk
Solvabiliteit 32+32
eigen vermogen 7,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 57+57
kortlopende schulden 59,6% · geldmiddelen 30,7%
Rentabiliteit 94+94
rendement op activa 20,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (1.031 ondernemingen, NACE 16, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 3,2% 12-2024: 3,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 3,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 3,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 3,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 3,8%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 4,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 4,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 4,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 5,5%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 5,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 5,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 4,8%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 01-2026 03-2026: 4,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%▼ -4,3 procentpunten t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 20.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,19 tegenover 0,44 in 2025, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 59,6% en geldmiddelen: 30,7% van het balanstotaal), en 92,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 16, micro): beter dan 18% op solvabiliteit, 56% op liquiditeit en 86% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Eigen vermogen € 249.857 (7,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,19, liquide middelen € 1,1 mln
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 10-03-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: 8 VTE, balanstotaal € 3,5 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 28-02-2026 moest tegen 30-09-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 09-03-2026, 205 dagen voor de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
205 dagen vroeg
2025
4 dagen vroeg
2024
op de dag
2023
1 dag vroeg
2022
118 dagen vroeg
2021
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 55 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 16) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 37% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Benoeming: Boes & Verrue Bedrijfsrevisoren (bedrijfsrevisor)Uitgifte aandelen · Kapitaalverhoging ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · verkort schema
  3. Terug winstgevendnetto € 697.318

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2026na -€ 798.993 in 2025 € 697.318 Bekijk
  • In handen van Ixgee 100% Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 3,5 mln
Winst
€ 697.318
Solvabiliteit
7,2%
Balanstotaal▲ 57,8%
Nettoresultaat
20212026
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
Moeder
Ixgee · 100%
Commissaris
Boes & Verrue Bedrijfsrevisoren
  • HIGHWOODBestuurder
  • STEENHOFBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
14
Sinds
2022
  1. 28-02-2026Liquiditeit meer dan verdubbeld
  2. 28-02-2026Eigen vermogen boven € 200.000
  3. 27-01-2026Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Vervaardiging van geassembleerde parketvloerenNACE 16220
Opgericht
19-08-2019
Boekjaar eindigt
28-02
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
8
Jaarvergadering
Eerste zaterdag van mei om 14:00
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.