Ga naar inhoud

FIVE by Juliette

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefChaussée de Bruxelles 264, 1410 Waterloo, BelgiëKBO/BCE: BE 1027.820.314
Samenvatting

FIVE by Juliette is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 9.388) en een nettoresultaat van -€ 11.888. De solvabiliteit is beter dan 19% van 22.153 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
NACE 47716Detailhandel NACE 47711
1 vestiging
Schaal
€ 155.031balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 9.388
Verlies
-€ 11.888
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 3 dagen vroeg
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 9.388Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 1,73, liquide middelen € 139.294Omvang: balanstotaal € 155.031Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 38% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 19
eigen vermogen -6,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 70
kortlopende schulden 57,7% · geldmiddelen 89,8%
Rentabiliteit 18
rendement op activa -7,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.203 ondernemingen, NACE 47, micro)
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,73, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 57,7% en geldmiddelen: 89,8% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 17% op solvabiliteit, 76% op liquiditeit en 21% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,73, liquide middelen € 139.294
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 9.388
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 155.031
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: GROSJEAN Juliette Mathilde Celesta…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 9.388 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 16% op nettoresultaatsectormediaan € 5.122 · 22.133 bedrijven -€ 11.888 Bekijk
  • Opgericht 12 maanden geledenopgericht 18-09-2025 12 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 155.031
Verlies
-€ 11.888
Solvabiliteit
-6,1%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en…NACE 47716
Opgericht
18-09-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
40
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Tweede dinsdag van juni om 19:00
Doel
“L’achat, la vente, l’importation, l’exportation, de prêt à porter et d’accessoires…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.