Ga naar inhoud

Fitter&Fitter

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefVioletstraat 30, 2440 Geel, BelgiëKBO/BCE: BE 0721.577.456
Samenvatting

Fitter&Fitter is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 13.797) en een nettoresultaat van -€ 66. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 43% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 11% van 2.793 sectorgenoten (NACE 93, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van fitnesscentra
NACE 93130
1 vestiging
Schaal
€ 15.970balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 13.797
Verlies
-€ 66
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
Jaarrekening 28 dagen te laat neergelegd1 van 4 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 13.7971 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoSector NACE 93Omvang: balanstotaal € 15.970Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 42% van de sectorgenoten (NACE 93, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -86,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 68+65
kortlopende schulden 29,9% · geldmiddelen 24,3%
Rentabiliteit 68+68
rendement op activa -0,4%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (4.255 ondernemingen, NACE 93, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,3% 12-2024: 1,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,8%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,0%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 2,0%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,5%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,0%▼ -1,5 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,62 tegenover 0,36 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 29,9% en geldmiddelen: 24,3% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 93, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 73% op liquiditeit, 46% op rentabiliteit en 41% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 13.797
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Sector NACE 93
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 15.970
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 13.797
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 28-08-2026, 28 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
28 dagen te laat
2024
29 dagen te laat
2023
58 dagen te laat
2022
61 dagen te laat
2021
74 dagen te laat
2020
89 dagen te laat
2019
91 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 61 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 93) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 september neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie
  3. Liquiditeit meer dan verviervoudigdliquiditeit 1,62

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 13.797 Bekijk
  • Risico: 4 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 66 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 11% op solvabiliteitsectormediaan 28,3% · 2.793 bedrijven -86,4% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 15.970
Verlies
-€ 66
Solvabiliteit
-86,4%
Balanstotaal▲ 77,7%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 29-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 27-09-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 30-09-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van fitnesscentraNACE 93130
Opgericht
26-02-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.