Ga naar inhoud

FiriX Therapeutics

Actief Risico: laag
BVopgericht 20251 jaar actiefGalileilaan 15, 2845 Niel, BelgiëOp dit adres zijn 25 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1024.780.848
Samenvatting

FiriX Therapeutics is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,5% (laag). Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van farmaceutische grondstoffen
NACE 21100
1 vestiging
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,5%
Geen score: geen cijfers
Structuur
Grootste aandeelhouder
Avenstede · 50%
Signalenverhoogt risicoOpgericht in 2025verlaagt risicoSector NACE 21Geen jaarrekening met cijfersToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
1,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,0% (16 ondernemingen, NACE 21, zonder jaarrekening)
Verloop 24 maanden 07-2026: 1,2%laagste waarde 08-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Drie signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Sector NACE 21
KBO
verlaagt risico · Geen jaarrekening met cijfers
NBB · neerleggingen
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. OprichtingBenoemingen: AUGUSTYNS Koen Jan Ludovicus…

Opvallend

  • Opgericht 15 maanden geledenopgericht 26-06-2025 15 maanden Bekijk
  • Vlaamse steuntoegekend in 2025 € 50.000 Bekijk
  • Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk

Per onderwerp

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
Grootste aandeelhouder
Avenstede · 50%
  • AUGUSTYNS Koen Jan LudovicusBestuurder
  • VANDEN BERGHE TomBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van farmaceutische grondstoffenNACE 21100
Opgericht
26-06-2025
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
16
Wie tekent
Twee bestuurders samen
Boekjaar
Van 1 januari tot 31 december
Jaarvergadering
Eerste maandag van mei om 15:00
Naar Statuten

Kerngegevens van FiriX Therapeutics

Wat is het ondernemingsnummer van FiriX Therapeutics?
1024.780.848. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1024.780.848.
Waar is FiriX Therapeutics gevestigd?
De zetel is gevestigd op Galileilaan 15, 2845 Niel.Ondernemingsgegevens
Wat doet FiriX Therapeutics?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is vervaardiging van farmaceutische grondstoffen (NACE 21100).
Wat is de rechtsvorm van FiriX Therapeutics?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd FiriX Therapeutics opgericht?
Op 26-06-2025.
Is FiriX Therapeutics nog actief?
Ja, FiriX Therapeutics staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van FiriX Therapeutics

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.