Ga naar inhoud

FININFO CONSULT

Actief
BVopgericht 199927 jaar actiefRue d' Opprebais 14, 1360 Perwez, BelgiëKBO/BCE: BE 0466.626.022
Samenvatting

De jaarrekening van FININFO CONSULT over boekjaar 2025 toont een nettoverlies van 55% van het balanstotaal. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 32.646 en een nettoresultaat van -€ 18.416. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 16% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 20.965 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 1999 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’s
NACE 62100
3de oudste bedrijf in Perwijs, sector Telecom en IT1 vestiging
Schaal
€ 33.316balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 32.646
Verlies
-€ 18.416
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Jaarrekening 50 dagen vroeg0 van 4 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: een nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaarLiquiditeit 49,49Verlies € 18.416 (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 33.316Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 51% van de sectorgenoten (NACE 62, micro)
Een nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 98,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 2,0%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -55,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (25.875 ondernemingen, NACE 62, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden
Nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar.
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 49,49 tegenover 21,76 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 2% van het balanstotaal), en 2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 62, micro): beter dan 85% op solvabiliteit, 96% op liquiditeit, 5% op rentabiliteit en 18% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 49,49
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 33.316
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 18.416 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 11-06-2026, 50 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
50 dagen vroeg
2024
70 dagen vroeg
2023
69 dagen vroeg
2022
23 dagen vroeg
2021
39 dagen vroeg
2020
51 dagen vroeg
2019
59 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 52 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 62) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 11 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 18.416
  3. Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 49,49

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 7% op nettoresultaatsectormediaan € 28.731 · 20.973 bedrijven -€ 18.416 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1999opgericht 29-07-1999 27 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 33.316
Verlies
-€ 18.416
Solvabiliteit
98,0%
Balanstotaal▼ 37,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
34
Sinds
2001
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 22-05-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
  3. 31-12-2024Liquiditeit meer dan verdubbeld
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’sNACE 62100
Opgericht
29-07-1999
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.