FHS Belgium
ActiefSamenvatting
FHS Belgium is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had FHS Belgium een negatief eigen vermogen (-€ 72.427) en een nettoresultaat van € 23.512. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 41% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 5% van de 34.946 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,4% (laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 02-02-2023 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 10 actieve ondernemingen ingeschreven Bron: KBO, toestand op 2 november 2026.
- Activiteit
- Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit NACE 43222
- Paritaire comités
- 124 Paritair Comité voor het bouwbedrijf
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2023
- Vestigingseenheid
- 2.343.365.887 1480 Tubize, sinds 02-02-2023
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 03-12-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 1,4%
- Brutomarge
- € 125.178
- ▼ 38,4%
- Omzet
- ≈ € 390.000
- geschat
- Winst
- € 23.512
- ▼ 57,0%
- Eigen vermogen
- -€ 72.427
- ▲ 24,5%
- Balanstotaal
- € 86.231
- ▼ 4,4%
- Personeel
- ≈ 1,5 VTE
- geschat
- Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 72.427Opgericht in 2023Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoLiquiditeit 0,49, liquide middelen € 23.173Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 3% van hen, de liquiditeit beter dan bij 22%, de rentabiliteit beter dan bij 92% en de groei beter dan bij 71%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 10 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Enghien naar Tubize
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen Enghien
- · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 20.000 · Benoeming: GILIS, Michaël Pierre (niet-statutair bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als FHS Belgium: installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43222). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 75.700 en € 95.900, opgericht tussen 2021 en 2024.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| FHS Belgium Tubize | € 86.231 | € 125.178 |
| SANI-ALEX Eghezée | € 77.235 | € 129.214 |
| L'UOVO Leuven | € 95.921 | € 117.363 |
| KEYEN&FILS Wanze | € 84.517 | € 119.434 |
| NRG GROUP Genappe | € 78.863 | € 122.995 |
| BSE CONSTRUCTION Charleroi | € 77.333 | € 101.658 |
| Lemmens Techniek Brasschaat | € 75.727 | € 110.866 |
Kerngegevens van FHS Belgium
- Wat is het ondernemingsnummer van FHS Belgium?
- Het ondernemingsnummer van FHS Belgium is 0797.957.137. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0797.957.137.
- Waar is FHS Belgium gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Avenue Ernest Solvay 90, 1480 Tubize.Ondernemingsgegevens
- Wat doet FHS Belgium?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43222).
- Wat is de rechtsvorm van FHS Belgium?
- De rechtsvorm van FHS Belgium is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd FHS Belgium opgericht?
- FHS Belgium werd opgericht op 02-02-2023.
- Is FHS Belgium nog actief?
- Ja, FHS Belgium staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft FHS Belgium?
- FHS Belgium had in boekjaar 2023 gemiddeld 5,8 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt FHS Belgium?
- FHS Belgium vermeldt in haar jaarrekening 2023 de paritaire comités 124 (Paritair Comité voor het bouwbedrijf) en 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
- Wat is de omzet van FHS Belgium?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 390.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 125.178 en van 87 vergelijkbare ondernemingen (NACE 432). Het ligt waarschijnlijk tussen € 310.000 en € 470.000.
- Maakt FHS Belgium winst?
- In boekjaar 2025 boekte FHS Belgium een winst van € 23.512.
- Waar vind ik de jaarrekening van FHS Belgium?
- FHS Belgium legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet FHS Belgium de volgende jaarrekening neerleggen?
- FHS Belgium moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.